Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pan Michał Rzeczycki Alex T. Great wątek zamknięty Polecam!Jesli ktos tak jak My z mezem nie mieli pojacia jak załatwic...
~Malgorzata Tymińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lutego 2013

Radosław Piętka wątek zamknięty Przy drugiej wizycie u developera rzucił mi się w oczy sympatycznie...
~Grzegorz F
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

Pan Krzysztof Nowak - Alex T. Great wątek zamknięty Polecam! Przypadek mojej inwestycji należał napewno do "bardzo trudnych". Z...
~Krystian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam, dzięki Panu Karolowi Szafrańcowi uzyskaliśmy kredyt...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

opinia na temat Pana Karola Szafrańca wątek zamknięty Pan Karol Szafraniec okazał się właściwym doradcą, który przeprowadził nas...
~myha
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Krzysztof Nowak- polecam wątek zamknięty Polecam Alex T. Great- a w szczególności doradcę finansowego p. Krzysztofa...
~Magdalena Skierska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Pani Ewelina Skierska - doradca na szóstkę ! wątek zamknięty Konkretna i fachowa 'pomocna dłoń'. Dzięki ogromnej wiedzy merytorycznej Pani...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Pani Iwona Jaszczurowska z Zabrza wątek zamknięty Skorzystałem z oferty kredytów rekomendowanych przez Panią Iwonę i jestem w...
~Dominik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Radosław Olszewicz - doradca godny polecenia! wątek zamknięty Po nieprzyjemnych doświadczeniach w Open Finance straciłem wiarę w możliwość...
~Karol
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Doradca Godny Polecenia- Michał Rzeczycki wątek zamknięty Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Opinia wyciagnięta na podstawie; 1)...
~Piotr Pańczak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Z całego serca warci polecenia Aleks T. Great wątek zamknięty Witam Państwa, z całego serca mogę spokojnie napisać, polecam usługi firmy...
~Justyna Z. Górecka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Polecam współparcę z Panem Karolem Szafraniec wątek zamknięty Gorąco polecam doradztwo Pana Karola Szafrańca z ATG (osoba pomagająca w...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 grudnia 2012

Polecam - Radosław Piętka wątek zamknięty Bardzo sympatyczny doradca, a przede wszystkim pomocny i skuteczny - POLECAM!!
~ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Polecamy PROFESJONALIZM Pani Eweliny Skierskiej! wątek zamknięty Kontakt do Alex T. Great otrzymaliśmy od znajomych. Mieliśmy wielką...
~I&A
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Krzysztof Nowak wątek zamknięty Znakomity kontakt z Panem Krzysztofem, profesjonalne doradztwo, zadowolenie w...
~Krzysztof C
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Krzysztof Nowak wątek zamknięty Gorąco polecam. Nawet, jak się wydawało w beznadziejnej sytuacji, potrafił...
~marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 listopada 2012

Pan Krzysztof Nowak wątek zamknięty Pan Krzysztof Nowak, mogę śmiało powiedzieć wykonuje swoją pracę bardzo...
~Jarek Zgiet
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Pan Krzysztof Nowak wątek zamknięty Polecam wszystkim osobą którym zależy na czasie, Pan Krzysztof załatwia kredy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

POLECAM - KRZYSZTOF NOWAK !! wątek zamknięty Witam, polecam doradce KRZYSZTOFA NOWAKA- doradca od "sytuacji niemozliwych"...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Polecam Pana Radosława Piętka wątek zamknięty Szybko, sprawnie i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Polecam!!!
~Michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
179

postów

163

wątków

do góry