Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof Nowak - Alex T. Great - szybko i profesjonalnie! wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Krzysztofa Nowaka! Sprawnie i profesjonalnie załatwił...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

Krzysztof Nowak! wątek zamknięty pomaga, doradza, oddzwania, zawsze działa na rzecz klienta, nie ma dla niego...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

Polecam Pana Radosława Olszewskiego wątek zamknięty Pan Radosław prowadził sprawę mojego kredytu. Załatwił wszystkie potrzebne...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2012

Polecam !!!!!!!! Radosław Piętka wątek zamknięty Jakość usług bardzo wysoka. Bardzo duże zaangażowanie w powierzone sprawy -...
~Czochara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Pan Michał Rzeczycki wątek zamknięty Profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Alex T. Great wątek zamknięty pierwszy raz korzystaliśmy z usług doradcy i mogę powiedzieć ze trafiliśmy na...
~Agnieszka i Darek K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

Kredyt hipoteczny - Karol Szafraniec wątek zamknięty Polecamy współpracę z Panem Karolem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu,...
~Krzysztof i Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Pan Michał Rzeczycki wątek zamknięty Pan Michał jest odpowiednią osobą na właściwym stanowisku. Jest osobą...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

Doradca - Michał Rzeczycki wątek zamknięty Polecam skorzystać z usług Pana Michała Rzeczyckiego. Jego pełne...
~Marcin Alicki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Alex T. Great Karol Szafraniec Alex T. Great Doradcy Finansowi ALEX T. GREAT KAROL SZAFRANIEC wątek zamknięty Gorąco polecam pana karola jako doradcę finansowego, jest to osoba bardzo...
~Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

O.K. wątek zamknięty Dobra i skuteczna firma. Uzyskałem komplet informacji o najlepszych ofertach...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

Pełen profesionalizm wątek zamknięty Dwukrotnie w ciągu roku skorzystałem z pomocy Pana Karola Szafrańca przy...
~Radosław
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

POLECAM wątek zamknięty Bardzo miła obsługa a w szczególności Pan Karol Szafraniec.Współpraca...
~szczesliwy posiadacz kredytu na
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Karol Szafraniec wątek zamknięty Wraz z mężem braliśmy kredyt hipoteczny i trafiliśmy pod skrzydła pana Karola...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Karol Szafraniec wątek zamknięty Wraz z mężem braliśmy kredyt hipoteczny i trafiliśmy pod skrzydła pana Karola...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Karol Szafraniec wątek zamknięty Wraz z mężem braliśmy kredyt hipoteczny i trafiliśmy pod skrzydła pana Karola...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Krzystof Nowak - POLECAM!! wątek zamknięty Reasumując, aby mocno się nie rozpisywać: -Szybko -Profesjonalnie...
~Asia i Adrian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Karol Szafraniec wątek zamknięty Chciałem podziękować a jednocześnie polecić profesjonaliste w dziedzinie...
~krzysiek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Krzysztof Nowak - szybko sprawnie profesjonalnie wątek zamknięty Witam, Chcielibyśmy polecić Pana Krzysztofa który w sposób profesjonalny...
~Emilia i Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lipca 2012

Krzysztof Nowak - doradca godny polecenia wątek zamknięty Pana Krzysztofa polecił mi kolega z pracy i ja z czystym sumieniem czynię to...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
179

postów

163

wątków

do góry