Widok

Alimenty

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o pomoc lecz bez linczu.
Chce iść do sądu bo nie możemy się dogadać z obecnym mezem
Od 14lat płaci 700zl. Jego zarobki około 6tys na rękę jego żony jeśli to ma znaczenie około 3000. Ma dwójkę dzieci. Ja z obecnym mężem mamy również swoją rodzinę. Jego syn dostał orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, za chwilę będzie miał orzeczenie o niepełnosprawności. O wszystko musimy martwić się sami z mężem. Jego biologiczny ojciec płaci tylko te alimenty i nie partycypuje w żadnych kosztach, leki zwłaszcza te dermatologiczne są drogie i nie zawsze na ryczałt, różne terapie, itp. Niestety jego bilogiczny ojciec nastawia go przeciwko nam. Ze to my jesteśmy źli, że ja jestem najgorsza itp, wszystko dzieje się podczas widzeń, również dziecko jest nagrywane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miało być ze nie mogę dogadać się z byłym mężem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok. I w czym problem? Nie widzę tu o co pytasz???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli Pani uważa, że potrzeby dziecka to więcej niż 1400 zł miesięczne (700 były mąż i Pani drugie tyle) to trzeba iść do sądu. Proszę sporządzić ile kosztów na prawdę Pani ponosi miesięcznie na syna. Nie ma co się prosić tylko droga sądowa i tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

do góry