Widok

Alimenty

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
To jest błąd wszystkie które się puściły powinny same utrzymywać dzieci nic nie czują się winne a większość to one idą do kochanków zmienić prawo rodzinne bo będzie jeszcze gorzej ojcowie są niszczeni przez państwo za to że kobieta sie puściła chory kraj zmienić trzeba to na wychowanie naprzemiennie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

nikt pajacu z małą kuśką nie kazał ci wkładać i to tyle, zamknij japę i płać...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładnie określasz matkę swoich dzieci. Trzeba było nie pchać byle gdzie to by dziecka nie było. Jeśli zostałeś zgwałcony to zrób zgłoszenie na policję
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się kobieta "puściła", to można zarządać badań genetycznych i nikt ci alimentów nie zasądzi na nie twoje dziecko. Natomiast jeśli dałeś się "wrobić" to płacz i płać skoroś taki naiwny. Niektórzy faceci to żadnej nie odpuszczą a potem zdziwieni. Jestescie jedni drugich warci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pan to się zabezpieczyć nie umiał?? Polecam wazektomie i już nikt nie wrobicię w dziecko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry