Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Gorąco polecam profesjonalne usługi Pani Beaty. Miła i fachowa obsługa oraz...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Szeroki wybór zabiegów, a ponadto zawsze można liczyć na dopasowanie zabiegu...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

rewelacja ! wątek zamknięty Bardzo, bardzo polecam. Korzystam z usług Alloa Studio od dłuższego czasu,...
~Kornelia P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

cudowne miejsce wątek zamknięty Od kilku lat jestem klientką salonu Alloa. Gorąco polecam profesjonalne...
~Ewa Maerz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Laser PDT Master - najlepszy! wątek zamknięty Wszystkie zabiegi jakie miałam wykonane w Alloa były rewelacyjne, ale zabieg...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

RF - cudowny relaks i nie tylko wątek zamknięty Od pewnego czasu chodzę do p. Beatki na Fale Radiowe, efekty niesamowite -...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lipca 2018

Włókniaki wątek zamknięty Ostatnio pojawiło mi się parę włókniaków na szyi, które bardzo przeszkadzały....
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Stale wysoka jakość usług wątek zamknięty Pani Beata, bez względu na wszystko jest w pełni profesjonalna i zawsze...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 czerwca 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Korzystam głównie z masaży i mogę polecić z czystym sumieniem. Ręce p.Beaty...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

Zaczarowana wątek zamknięty Alloa, to miejsce czarowne. Wspaniałe na chandrę, stres, zły nastrój ale nie...
~DN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lutego 2018

Wspaniały gabinet wspaniałej osoby! wątek zamknięty Pani Beatka jest nie tylko profesjonalistką z ogromną wiedzą, ale też bardzo...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

jak zawzze bardzo milo wątek zamknięty Pani Beata polecila mi zabieg oczyszczajacy z kwasami i jestem bardzo...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Miejsce, do którego z pewnością warto wracać wątek zamknięty Mialam i mam nadal okazje i przyjemność skorzystac z uslug w gabinecie...
~Hanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Bardzo fajne zabiegi wątek zamknięty Chodzę do Alloa na zabiegi z kwasami. Pani Beata fajnie dobrała kwas do mojej...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

polecam masaże wątek zamknięty Uwielbiam zabiegi w Alloa. p. Beata zawsze dobiera je odpowiednio do mojej...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Serdecznie polecam lakier solarny wątek zamknięty Lato w pełni więc czas pomyśleć o pielęgnacji stóp i dłoni. Kiedyś byłam...
~DorotaS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakości i skuteczności i usług wykonywanych przez...
~Urszula
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

fale radiowe wątek zamknięty właśnie skorzystałam z zabiegu falami radiowymi, cudownie przyjemny,twarz po...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Polecam ! wątek zamknięty Serdecznie polecam. Pani Beata jest profesjonalistką i posiada szeroką...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

powrót wątek zamknięty Jestem stałą klientką Alloa. Niestety zachciało mi się spróbować medycyny...
~Wanda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry