Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo solidny gabinet wątek zamknięty Korzystam z ułusg gabinetu od pewnego czasu. Miałam bardzo duży problem z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Cudownie relaksujące miejsce! Gorąco polecam wątek zamknięty Od dwóch tygodni chodzę na zabiegi upiększające do pani Beaty, które są...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 czerwca 2011

Rewelacyjne miejsce. Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Holistyczna wiedza pani Beaty pomogła mi w walce z problemami skórnymi. Super...
~Aga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2011

pierwsza wizyta...ale już wiem, że będę stałym klientem !!! wątek zamknięty Gdzieś w biegu chwyciłam ulotkę i jak to zwykle bywa schowałam do torebki....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

Najlepszy gabinet w jakim byłam kiedykolwiek wątek zamknięty Skorzystałam z gabinetu Alloa, bo postanowiłam wreszcie zadbać o swoją cerę....
~Dorota M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 listopada 2010

Z całego serca polecam!!!!!! wątek zamknięty Bardzo miła super fachowa obsługa.Pani Beatka jest fachowcem z górnej półki,...
~BARDZO ZADOWOLONA KLIENTKA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, mila atmosfera, komfort, niskie ceny!
~L.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Na pewno dla zmęczonych wątek zamknięty Już pierwsza wizyta mnie bardzo odprężyła. Stworzony nastrój usunął całe...
~Edyta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry