Alpha Ink / Red Candy

Studia tatuaży

Gdynia, Świętojańska 122/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Pierwszy tatuaż zrobiła mi Natalia, opinia baaardzo pozytywna, choć nie...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Polecam:) wątek zamknięty Dzisiaj Julia zrobiła mi kolczyk w pępku, jestem bardzo szczesliwa z tego jak...
~Zuza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Jak dla mnie to najlepsze studio w trojmiescie, Adam robi niesamowite...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

DZIĘKUJE!! wątek zamknięty Polecam wszystkim. Bardzo fajne, profesjonalne studio, świetna atmosfera,...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

cover wątek zamknięty Kasia z nieudanego tatuazu potrafiła zrobić coś co z dumą bede pokazywał ;p...
~aaaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Polecam !!! wątek zamknięty Monia- to prawdziwa artystka:) Phoenix w jej wykonaniu - jest cudny:) Polecam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Miła atmosfera, czysto, p. Adam jak zwykle profesjonalny :) Wyszło lepiej niż...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 października 2014

Polecam piercing wątek zamknięty Zrobiłam sobie u nich wczoraj kolczyk i muszę przyznać, że było dokładnie tak...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 października 2014

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Dziś robiłam swój pierwszy tatuaż u P.Adama. Miła atmosfera ,wykonanie na...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

pierwsze tatuaże wątek zamknięty Razem z koleżanka udalysmy się do studia po nasze pierwsze tatuaże . Jesteśmy...
~paula asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2014

Polecam:) wątek zamknięty Dwa dni temu robiłam tatuaż u pani Moniki. Jestem mega zadowolona, chociaż...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

bardzo dziękuje Julio wątek zamknięty Tatuaż wykonany perfekcyjne.profesjonalizm i rewelacyjne podejście do...
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Rewelacyjny Adam :) wątek zamknięty Tatuaż wykonany przez Adama, pomimo moich lekkich obaw wyszedł rewelacyjnie!...
~Mania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 maja 2014

Warto ;) wątek zamknięty U Pana Adama robiłam swój pierwszy tatuaż. Szacunek dla niego za...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Tatuaż tylko tu! wątek zamknięty Jako osoba już posiadająca tatuaż poszukiwałam miejsca, gdzie profesjonaliści...
~Gosia S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Mam prześliczny tatuaż na łopatce i... myślę już o następnym! Tatuaż wykonał...
~aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Piercing wątek zamknięty W zeszłym tygodniu Macias wykonał mi i mojemu przyjacielowi piercing. Po...
~kolczykfan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Tatuaż wątek zamknięty Witam jestem Radzio z Tczewa , wykonywałem tatuaż u Adama na prawym ramieniu...
~Radzio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

zadowolona:) wątek zamknięty Dwa dni temu Adam wykonał mi tatuaż na stopie.Jestem mega zadowolona z...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 marca 2014

MEGA ZADOWOLONA :) wątek zamknięty Jestem naprawdę bardzo zadowolona ze swojego nowego nabytku :) a także z...
~SYLWIA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
159

postów

147

wątków

do góry