Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mario - opinia wątek zamknięty Dobre smaki, wystrój. Można zagrać w planszówki :)
~Mario
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Lody wyśmienite. Koktajle i kawa mrożona też warte polecenia. Do tego...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

najlepszy śmietankowy na świecie wątek zamknięty niestety - moim zdaniem troszkę drogo
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Naturalne, smaczne i nie tylko lody, ale też pyszna kawa wątek zamknięty Jestem wierna tej lodziarni od początku jej istnienia. Maja jakąś swoją...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

Kasia M. - opinia wątek zamknięty dość drogo jak na takie porcje, obsługa jakby obrażona, wystrój w ciapki
~Kasia M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lipca 2019

pyszne lody!!!!!!! wątek zamknięty naprawde smaczne i ciekawe - warte spróbowania jak i powtórzenia wizyty
~Maja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Super miejsce głównie za sprawą właścicielki, pyszne, ekologiczne lody i nie...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

Jacek - opinia wątek zamknięty Wyśmienite, uwielbiamy tam chodzić jak jesteśmy w pobliżu. Pani Madzia zawsze...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lipca 2019

dobre lody i duży wybór smaków wątek zamknięty plus, za to, że w obrębie gałki pozwolono mi wybrać dwa smaki.
~nina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Niepowtarzalny smak wątek zamknięty Jeśli raz się tam wybierzesz i zjesz ich lody, to zmieni Ci się pogląd na...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Najlepsza lodziarnia w Gdańsku wątek zamknięty Smaki woow uczciwie zrobione pełno owoców dodatków i to za 4 zł za gałkę...
~rafik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Za bardzo na uboczu wątek zamknięty Niestety dużo tracą przez to, że są na uboczu. Smaki dobre, ale zazwyczaj są...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Pyszności wątek zamknięty Lody w nietuzinkowych smakach. Po prostu przepyszne
~TK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Byłem, zobaczyłem i wróciłem po jeszcze.. wątek zamknięty Lody "owocowe z owoców" jakich jeszcze nie jadłem (zawsze wlałem smaki...
~kibicu z Gdańska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Ceny może nie są najniższe ale smaki super! Słony karmel najlepszy jaki...
~MM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Jak najbardziej godne polecenia!!!!!! wątek zamknięty Lody jak najbardziej godne polecenia przede wszystkim te mleczne jak i...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2016

wygórowane ceny wątek zamknięty Zszokowała mnie cena 4zł za porcję, a smaki nie zachwyciły - wiśnie w...
~MS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 czerwca 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Przepyszne wspaniałe aż brakuje słów żeby opisać co lody robią z...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Dobre ale nie pyszne ;) wątek zamknięty Zachęcony dobrymi opiniami odwiedziłem Altanę Smaków. Serwowane lody...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry