Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja! wątek zamknięty Super miejsce z przyjemną atmosferą. Wielkie podziękowania dla Moniki...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Mieszane uczucia wątek zamknięty Powiem tak: obsługa bardzo miła, kolor piękny, ale...no właśnie - proszę mieć...
~kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Zuzia wątek zamknięty Na początku byłam przerażona fryzurą, którą dla mnie wybrała, jednak zaufałam...
~ilona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 czerwca 2010

fryzjerka MONIKA (BLONDYNKA) wątek zamknięty Dzis po raz pierwszy odwiedziłam salon,powiem jedno jestem pod...
~ADHD z córką
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

marta - opinia wątek zamknięty dziś po raz kolejny skorzystałam z usług tego salonu i po raz kolejny jestem...
~marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 marca 2010

Rewelacja wątek zamknięty Super miejsce, byłam tam juz dwukrotnie ostatnim razem kładłam również farbę...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

krycha - opinia wątek zamknięty Skusiły mnie bardzo dobre opinie na trójmieście, dlatego skorzystałam z usług...
~krycha
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 maja 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Od paru miesięcy chodzę do Alternative na Grunwaldzką do centrum...
~Inka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 marca 2009

Pan Radek wątek zamknięty Byłam w Alternative już 2 raz u Pana Radka, polecam.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

rewelacja wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wyśmienita kadra. Cudowne podejści do Klienta i jego...
~iwonam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lutego 2009

Jest super!!! wątek zamknięty Niepowtarzalny saolon o bardzo oryginalnym, nowoczesnym wystroju. Iście...
~Aneta Śpiewak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Skorzystałem z usług salonu Alternative przed sylwestrem i z przykrością...
~DV
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 stycznia 2009

Profesjonalni. Pan Piotr. wątek zamknięty Byłam w salonie po raz pierwszy, zachęcona opiniami klientów salonu na...
~Ilona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
168

postów

133

wątków

do góry