Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tez polecam! wątek zamknięty chodzilam do wielu szkol językowych, częstokroć nowocześniejszych i lepiej...
~Basia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 czerwca 2013

Zdecydowanie godna polecenia wątek zamknięty Wykupiłam groupon na zajęcia z angielskiego w EU, choć byłam przekonana, że...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych zajęć języka niemieckiego. Bardzo...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Schodzą na psy wątek zamknięty Z każdym rokiem jest coraz gorzej.W poprzednim roku szkolnym lektor zmieniał...
~Alutka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2012

ja jestem zadowolona wątek zamknięty Mam sympatycznego lektora, miła grupę i lekcje są super. Na wakacjach się...
~Renatka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

DOBRA SZKOŁA JĘZYKOWA wątek zamknięty Chodziłem do tej szkoły przez 5 lat aż do 2011 r. Aktualnie mieszkam w...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

Bomba wątek zamknięty Jak dla mnie bomba, profesjonalne podejście, nowocześnie wyposażone sale a...
~mic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

English jest ok! :) wątek zamknięty Wg mnie EU jest spoko. Od stycznia uczę się tu i jestem zadowolony. Przy...
~Kamil
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Świetna szkoła wątek zamknięty Od lat uczę się w English Unlimited i gdy czytam te niepochlebne opinie to...
~wieloletnia kursantka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 lipca 2012

dobra szkoła wątek zamknięty jestem zadowolona z nauki w tej szkole,lektorka jest kompetentna,sympatyczna...
~Wrzeszczanka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2012

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Polecam nauke w tej szkole. Uczę sie tam od 2007 roku i wciąż wracam aby ją...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Miła atmosfera wątek zamknięty Miła atmosfera i w porządku lektor i przede wszystkim czuję, że coś wynoszę z...
~ugly
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Szkoła English Unlimited to nauka na wysokim poziomie z fantastycznymi...
~Pat
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2008

kiepsko wątek zamknięty do zlej grupy mnie przydzielili lektor nie przgotowany i niekompetentny ,...
~Piotr
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Chciałbym polecić English Unlimited. Atmosfera lekcji jest naprawdę fajna,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

Kurs języka niemieckiego wątek zamknięty Kurs języka niemieckiego w szkole English Unlimited zdecydowanie nie jest dla...
~Maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim naukę w EU. Szczególnie polecam mojego nauczyciela p. Tomka...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

uwaga nie wszystkie zaplanowane przedmioty się odbywają! wątek zamknięty na tegorocznym studium tłumaczy nie odbyły się 3 przedmioty z zaplanowanych,...
~AR
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Tylko tu!!! wątek zamknięty Nie wiem jak w innych szkołach ale wiem jedno, niebo waliło mi się na głowę i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 grudnia 2008

:) wątek zamknięty Czyste i przestronne sale, mili lektorzy i przestępne ceny to w tej szkole...
~Romek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

42

wątków

do góry