Widok

Ana - opinia

Niestety jestem zawiedziona, skusilam sie na 3 serje zabiegow laser PICO za 2300 zl. Niestety po pierwszym zabiegu nie bylo żadnego efektu, czas rekonwalescencji to zamiast ovecanych 3 dni - z 5, ale ok, postanowilam dac szanse i zrobic drugi zabieg z serji. Niestety wizyta odwolana (do lekarz jest chory) i zadnej propozycji innego terminu w piatki. Zaproponowano mi na 20 grudnia, gdzie mam wygladac z nakluta twarza na swietach u rodziny? po za tym ten zabieg trzeba bylo powtarzac co 4 - 5 tygodni. Ja rozumiem ze lekarz moze byc chory i sa inne pacjeci, ale ja tez sie umawialam wczesniej i zaplacilam juz 2300 zl. w takich wypadkach klienci z odwolanymi wizytami powini byc traktowani po za kolejka. Kasa wyrzucona w bloto za pierwszy zebieg. nie polecam!
Moja ocena
obsługa: 1

oferta: 6

wyposażenie: 6

klimat i wystrój: 6

przystępność cen: 1

ocena ogólna: 1

3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani Ano,

jest nam niezwykle przykro, że wystawiła nam Pani tak krzywdzącą opinie biorąc pod uwagę, że choroba, to sytuacja losowa i niestety niezależna od nas, może dotknąć każdego. Co do efektów zabiegu- jeżeli lekarz podjął decyzję i miały zostać wykonane 3 zabiegi, to najpewniej efekt końcowy miał zostać osiągnięty po umówionej serii- tak to wygląda w przypadku laseroterapii. Jeśli chodzi o przerwę pomiędzy zabiegami, 4-5 tygodni to minimalny czas do wykonania kolejnej procedury i chodzi tu o bezpieczeństwo, wydłużenie czasu o tydzień lub dwa nie rzutuje na efekt końcowy. Jeśli zmieni Pani zdanie, zapraszamy do kontaktu, postaramy się znaleźć dogodny dla Pani termin.

Życzymy wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry