Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam z całego serca. Po tym kursie "już nic nie będzie takie samo jak...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

Kurs spa i punktów spustowych wątek zamknięty Chciałam z całego serca polecić szkołę Anatomic za profesjonalne podejscie...
~Katarzyna Kaczanowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Świetna szkoła i kursy! wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z kursów w Anatomic. Szkolenie jest wyjątkowo...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Kurs masażu 2w1 w szkole Anatomic. wątek zamknięty Szkoła Anatomic to bardzo fajne i energetyczne miejsce. Byłem uczestnikiem...
~Rafał Twardowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Witam serdecznie wątek zamknięty Kurs masażu klasycznego I i II stopnia w Gdyńska Szkołę Masażu Anatomic...
~Przemysław Wąsik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Absolutnie polecam! wątek zamknięty Nie wiem od czego zacząć. Może od tego, że spotkanie z Karoliną to...
~Bartosz Szyyszyło
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Masaż klasyczny 2w1 wątek zamknięty Z całego serca polecam szkołę "ANATOMIC". Mając 20 lat zyskałam zawód, który...
~Kryśka :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

TOP! TOP! TOP! lepiej trafic nie moglam wątek zamknięty ... zaczne odtego ze nie zwyklam pisac ocen ale tu nalezy poswiecic te 5 min...
~sonka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Skończyłam kurs masażu 2 w 1 , Karolina jest świetnym nauczycielem. Wiedzę...
~Beata St.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Prezent dla syna wątek zamknięty Syn mój zawsze chciał nauczyć się masażu – ale jako czegoś dodatkowego,...
~Remigiusz67
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Kursy u Pani Karoliny mają tą podstawową zaletę, że są w prowadzone w małych...
~Anita Koryczkiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam! Korzystałam z oferty szkoleniowej Anatomic w zakresie kursu...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim kursy u Karoliny Leguckiej. Jest instruktorką z...
~Monika B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

POLECAM :-) !!!!! wątek zamknięty Absolutnie polecam:)uczestniczyłam w kursie tkanek głebokich i uwazam, ze był...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Zdecydowanie tak! wątek zamknięty Brałam już udział w kilku kursach masażu organizowanych przez szkołę Anatomic...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

warto wątek zamknięty Wybór tej szkoły to nie przypadek! Bardzo mile wspominam ten bardzo...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Naprawdę warto wątek zamknięty Polecam Szkołę Masażu Anatomic z całego serca. Pełen profesjonalizm, miła...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Polecam wątek zamknięty Dla każdego kto chce się dobrze nauczyć masażu w całym jego zakresie. Nauka...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 września 2015

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Jeżeli chcesz poznać prawdziwą sztukę masażu, to tylko w Anatomic, u Pani...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Świetny kurs wątek zamknięty Kurs był ekstra, grupa fajnych ludzi, miła i profesjonalna pani prowadząca,...
~Marcel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry