Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
An - opinia Najlepsi w Trójmieście. Zawsze chętni do pomocy.
~An
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Aga - opinia Leczą skutecznie wszystkie moje psy gdy ja już tracę nadzieje. Są to...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 maja 2022

Mateusz - opinia Fantastyczna opieka weterynaryjna
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 maja 2022

Paulina - opinia Najlepsza opieka weterynaryjna na jaką można trafić!
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Lekarze profeska. Po wprowadzeniu Pani Recepcjonistki bardzo poprawiła się...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 stycznia 2021

Aneta Sikorska - opinia wątek zamknięty Gryzłam się z wystawieniem opinii dotyczącej mojego królika Pusi. W dniu...
~Aneta Sikorska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Najlepsi wątek zamknięty Niezależnie od tego, jakiego sie zwierzaka posiada, chyba nie ma lepszej...
~ktosi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 lipca 2019

Polecam z ręką na sercu!!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego, że w końcu trafiłam na przychodnię...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 czerwca 2019

Polecam!!!! Gabinet przy ul.Charlesa de'Gaulle'a wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z Gabinetu animal med, właściciel oraz obecna Pani...
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Pan Mirek jest niesamowitym weterynarzem, specjalistą i dowcipnisiem! Usuwał...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Wszystko na najwyższym poziomie wątek zamknięty Polecam ten gabinet dla każdego gryzoniowegomaniaka! :) Specjalizacja z...
~Aruru
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Polecam !!! :) wątek zamknięty Wszystkim , którzy szukają profesjonalnego gabinetu dla swojego pupila...
~Martyna Legomina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjonalizm. Wiedza i praktyka to idealne połączenie, które ma...
~Nieznany
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

ok wątek zamknięty profesjonaliści którzy kochają zwierzęta , polecam
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 czerwca 2017

Nie potrzeba komentarza. wątek zamknięty ...supeer pod kazdym wzgledem......
~Domi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi, profesjonalizmem i...
~Beti i susły
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

SUPER! JEDYNY WETERYNARZ DO KTÓREGO LUBIE CHODZIĆ :) Quido wątek zamknięty Nie ma chorubska, które nie zostało szybko zdiagnozowane i wyleczone. Czy...
~Quido
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Czemu tak brudno w poczekalni wątek zamknięty Weterynarz dobry, ceny przystępne, tylko czemu tak tam jest brudno, od lat...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Nie ma co się dużo rozwodzić, naprawdę fantastyczny gabinet weterynaryjny....
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lutego 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo przyjazny i profesjonalny gabinet dla zwierząt. Mają bardzo dobre...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry