Widok

Animator zabaw na kinderbal - HELP!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Poszukuję animatora zabaw na kinderbal np. klauna.
Osoby, która zajmie rozbrykaną grupkę 4-5 latków.
Może któraś z Was korzystała z takich usług?
Pomóżcie bo sprawa jest dość pilna.
Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie warto skorzystać z usług placu zabaw np. na manchatanie tam Panie wymyslają rózne zabawy dla dzieci , byłam tam ostatnio z moim 4 latkiem na urodzinach 2 x i było fajnie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o, to ja mogę polecić!! Baluu Ania Kowal. Ma swoją stronkę w sieci. Sprawdź w googlach. Prowadziła 4 urodziny mojej córki:) Zabawiała 7 dzieci. Była ok 2,5 godziny. Baardzo fajna dziewczyna, ma świetny kontakt z dzieciakami. Wybierasz imprezę tematyczną np. bal u księżniczki i ona przygotowuje dekorację, zabawy, przywozi strój dla solenizantki/solenizanta itd. W listopadzie zeszłego roku kosztowało to ok 350 zł. Teraz nie wiem. Generalnie cena zależy od tematu imprezy i ilości dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodam jeszcze, że dzieciaki były ZACHWYCONE:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś był taki wątek- może nadal aktualny?

http://forum.trojmiasto.pl/przyjecia-urodzinowe-dla-dzieci-gdansk-sopot-gdynia-t69028.html?hl=martszp#hl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za pomoc!!
Aguszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co prawda animatora nie mam, ale podam Ci linka z fajnymi zabawami, może sama poprowadzisz imprezę :)
http://www.inspirander.pl/przyjecie/8-zabaw-na-kinderbal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witamy serdecznie. Chcesz zorganizować super imprezę, urodziny, piknik, itp? Szukasz specjalistów? Wystarczy kliknąć na poniższy adres, przesłać pytanie, a napiszemy do Was już dziś!
OFERTA NA BAL KARNAWAŁOWY - kliknij tutaj
Oddziały: Poznań, Łódź, Katowice, Kraków, Koszalin, Olsztyn, Wrocław, Opole, Warszawa, Kielce, Toruń, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wlpk, Szczecin, Gdańsk.
- mamy jeszcze wolne terminy na Karnawał i Andrzejki, imprezy Świąteczne i Noworoczne ! Pośpiesz się zanim będzie za późno!

„ARTeventy” to profesjonalni i najlepsi artyści; klauni, animatorzy, szczudlarze, mimowie, iluzjoniści,
monocykliści, konferansjerzy, pokazy ognia, zespoły muzyczne, nagłośnienie i oświetlenie, jak i malowanie twarzy, balonikowe zwierzątka, skecze, przedstawiania, pokazy tworzenia olbrzymich baniek mydlanych i wiele innych atrakcji - najwyższa jakość usług na imprezy dla dzieci i nie tylko.
Film: Impreza w Coutry Park pod Gajem, Wrzesień 2010 Film: Akcja promocyjna-otwrcie Tesco w Jeleniej Górze. Film: Urodziny w przedszkolu

Oferujemy kopleksową organizację imprez, jak i ciekawy event marketing, czyli reklamę w super stylu! Z naszym własnym nagłośnieniem, kolorowo przebrani klauni i szczudlarze rozreklamują Ciebie wszędzie gdzie potrzeba!
Nie ma nic lepszego jak doświadczenie, aby być w czymś naprawdę dobrym.
My takie doświadczenie posiadamy. :) W celu uzyskania odpowiedzi na pytania wystarczy że napiszesz: arteventy@arteventy.pl
lub zadzwonisz
tel.888 91 55 96 begin_of_the_skype_highlighting 888 91 55 96 end_of_the_skype_highlighting
tel.516 58 55 49
Pamiętaj: to właśnie usługi ARTeventy doceniane są przez wszystkich. Zarezerwuj termin już dziś!

"ARTEVENTY" http://www.arteventy.pl arteventy@arteventy.pl tel. 888 91 55 96
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Animator, klaun, profesjonalnie tel.888915596 i 516585549 arteventy@arteventy.pl www. arteventy.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
organizuję imprezy dla dzieci i prowadzę animacje, cena rozsądna i uzależniona od potrzeb, zapraszam na priv
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy animatorow i klauna!

PHUR "ARTeventy". Jesteśmy firmą zajmującą się organizacją wszelkich imprez dla dzieci. Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie. Pragniemy przedstawić tu nasze usługi mając nadzieję, że Państwo z nich skorzystają. Nie jesteśmy doskonali, ale jesteśmy najlepsi !
Organizatorzy najlepszych imprez dla dzieci to właśnie My!


TEL.888 91 55 96 arteventy@arteventy.pl TEL. 516 58 55 49 begin_of_the_skype_highlighting 516 58 55 49 end_of_the_skype_highlighting

Oferujemy Państwu organizację imprez firmowych i prywatnych. Zajmujemy się każdym zleceniem z olbrzymią dokładnością i dokładamy wszelkich starań, aby Państwa impreza była niezapomniana. Jeśli szukają Państwo profesjonlanego organizatora imprezy czy akcji promocyjnej z udziałem klaunów i szczudlarzy polecamy Państwu nasze usługi. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie nabyte w tej dziedzinie i gwarantujemy zadowolenie wszystkich obecnych na organizowanych przez nas imprezach. Mówią o nas, że jesteśmy profesjonalni. Wystarczy zamówić nasze usługi i przekonać się samemu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może macie jakieś jeszcze namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam: animacja.dzieci@vp.pl
Mloda dziewczyna, ale pracuje w branzy od kilku lat. Zajela sie mlodszymi dziecmi i starszymi, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam zastanawiam sie nad urodzinkami dla 7 letnie córki w dniach 22,23 marzec lub 29,30 marzec prosze o odpowiedz moze byc tel. 508597600 prosze o oodpowiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiam z "klaun polska", mają fajną opcję z zabawami pirackimi ;P
Nie wiem czy ostatnio lepiej bawiły się dzieci czy rodzice ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kilkakrotnie korzystałam z Akcja Animacja, na 3 ur synka i później 4 a ostatnio na 5. Dzieciaki się bawiły świetnie a rodzice mieli chwile dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do kontaktu: animacje_dla_dzieci@wp.pl ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę KidOK, bardzo fani ludzie z Trójmiasta, poza tym pomagają chorym dziecią. Kontaktujcie się ze śmiesznym klaunem Panem Kapslem Bombelkowskim 784 772 440.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie polecam firmy Ania Niania Animator. Pani nie przyjechała na uroczystość! Nie uprzedziła wcześniej. Zostaliśmy bez żadnej atrakcji czy zabawek dla 10 dzieci. Po moim kontakcie usłyszałam że Pani "zapomniała", bo miała wypadek i ! 'nie ma kalendarza ! Rozumiem sytuacje życiowe, nieprzewidziane, ale jak prowadzi się profesjonalną usługę to należy poinformować że nie można przyjechać. Nie oczekuję nawet organizacji zastępstwa, a zwykłego kontaktu. Tym bardziej że telefon był pod ręką.
Tak to może bawić się amator hobbysta, a nie osoba, która chce być traktowana poważnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

do góry