Widok

Anita - opinia

Temat dostępny też na forum:
Jeżeli jesteście Państwo spragnieni adrenaliny i macie dużo czasu i energii której nie wiecie jak spożytkować , to podpiszcie umowę i wpłaćcie zadatek panu Sławkowi. Zapewniam, że będzie to ostra jazda bez trzymanki.
Moja ocena
obsługa: 1

oferta: 1

jakość usług: 1

terminowość: 1

przystępność cen: 1

ocena ogólna: 1

1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla Pani nic nie wykonywaliśmy i nie raczej nie będziemy, proszę o usunięcie nieprawdziwych treści. Mamy większość zadowolonych klientów - jednak zawsze znajdzie się ktoś , kto będzie pisał dowolne treści.Dziękujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zadowoleni klienci to tacy którzy nie zdecydowali się na Pana ofertę..
UWAGA na tę "firmę"... Pracowałam tam i wiem jakie są taktyki stosowane wobec klientów .. Filrma migliori nie istenie.. Pan Sławomir nie ma zarejestrowanej działalności gospodarczej! Ponadto nie płaci pracownikom! Jeżeli ktoś chce iść tam "pracować" to po miesiącu dowie sie ze pracował charytatywnie... "No bo tak tak nie działa ze pracownik dostaje po miesiacu wypłate" - :) Zainteresownym oczywiscie podam wiecej informacji telefonicznie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponieważ niepochlebne opinie z facebooka są przez Pana natychmiast usuwane, to można odnieść wrażenie że tylko zadowoleni klienci się wypowiadają. Jednakże prawda jest taka, że mam kontakt do wielu klientów oszukanych przez tę firmę, więc zapraszam do kontaktu osoby, które chcą się dowiedzieć na temat praktyk stosowanych przez pana Sławka.

Zapraszamy na FB do kontaktu na profil "moja kuchnia od sławomir górski pracownia mebli migliori mobili". Pan Sławek zamknął swoją stronę na FB ,gdzie zaczęły się pojawiać prawdziwe komentarze nt działalności jego firmy. W pojedynkę ciężko coś ugrać, koszty wysokie, rzeczoznawca, adwokat itd, a pokrzywdzone osoby i tak mają już strate kilku lub kilkunasto tysięczne na tym bazuje ten Pan, ale razem w grupie damy radę. Zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby które zostały oszukane przez tę firmę.

W temacie pod różnymi imionami wypowiada się ta sama osoba, z tym samym IP.
Sprawa naciągana..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, wypowiedziałam się pod odpowiedzią od właściciela, ale ponieważ byłam niezalogowana to po zalogowaniu się dopisałam jako "anitka404" że zapraszam do kontaktu. Do anonimowych niezalogowanych osób nie można się odezwać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko jest pisane przez Panią Julię Mach - twórczynię całego kabaretu , zapraszam do obejrzenia biura , warsztatu , prac u klientów , Sławomir Górski , kontakt 791381900
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja również zapraszam. Jest nas coraz więcej, "zadowolonych klientów" przygotowujących się do pozwu grupowego. Z tego co wiem,toza montaż mebli w biurze też pan nie zapłacił?

Troche chyba wstyd do tego "biura" zapraszać klientów.. śmieci rozrzucone po całym pomieszczeniu, niekompletne meble i wszystko pokryte centrymetrową warstwą kurzu...
Ponadto powtórzę się że pan sławek nie płaci pracownikom ktorzy wykonuja cala robote za niego ! bo sam nie potrafi zrobić nic :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby mnie Pan nie oszukał i był uczciwy nie było by tematu...

hmmm, dla Pana to "kabaret", ale zapewniam, że dla osób które zapłaciły kilkanaście tysięcy lub więcej za meble , których nie otrzymali, lub nie mają frontów, ani blatów jakie zamówili to nie jest śmieszne. Jak widać tylko Pana to bawi. Ale zapewniam, że do czasu.

Inne tematy z forum Pracownia mebli Migliori Mobili

Omijać szerokim łukiem (3 odpowiedzi)

Jestem wykonawcą mebli i nieszczęśliwie trafiłem na tego człowieka. Wykonałem dla niego 2...

do góry