Witam. Byłam klientką biura jakiś czas temu. Niestety nie udało mi się poznać nikogo, ale jak przeczytałam w jednym w wywiadów, w biurze jest dużo więcej Panów niż Pań. Nie mogę powiedzieć złego słowa o biurze i o jego Właścicielce. Wiadomo żadne biuro nie gwarantuje sukcesu w poszukiwaniu kandydata na całe życie. Chciałabym jednak "przestrzec" jeżeli nie jest to za duże słowo, osoby chcące skorzystać z tego czy innego biura. Nie nastawiajcie się za bardzo i nie oczekujcie za dużo. Dlaczego ? Bo niezależnie od wszystkiego, każde takie biuro to działalność zarobkowa. Kiedy zapisywałam się do biura słyszałam, że jestem "idealną" kandydatką dla większości klientów biura, po podpisaniu umowy stałam się mniej "idealna". Wiadomo każdy ma jakieś oczekiwania i te oczekiwania przestawia się na tym spotkaniu, więc dlaczego po podpisaniu umowy te oczekiwania stają się wygórowane ? Może lepiej powiedzieć takiej osobie już na wstępie, że się nie da, jeżeli nie zmieni swoich oczekiwań.
Niezależnie od mojej historii wierzę, że są pary które poznały się w biurze. Zapisujcie się, bo może macie więcej szczęścia ode mnie :)