Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Damian - opinia Świetna pomoc ze strony Kancelarii. Bezproblemowy kontakt z Panem Mariuszem,...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lipca 2022

Dorota Dołbień - opinia Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią. Pan Mariusz Wawrzyniak...
~Dorota Dołbień
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2022

Przemek - opinia Bardzo polecam, kompetentna i profesjonalna kancelaria.
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 czerwca 2022

Adam - opinia Czasami życie potrafi sprawiać niespodzianki. Jednego dnia dostajemy...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Adrianna - opinia Dziękuję za pomoc i pełen sukces, w który na początku drogi ciężko mi było...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Sławomir - opinia Po napisaniu do Kancelarii AntyWindyk otrzymałem wyczucie i zaangażowanie -...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Daniel - opinia Dziękuję za bardzo szybką i treściwą odpowiedź. Tego właśnie szukałem. Jeśli...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 maja 2022

Elzbieta - opinia Na Kancelarię trafiłam sama bez polecenia. Musiałam zaufać nie miałam...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Janina - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panią Dobrosławą Paskuda z Kancelarii AntyWindyk układała mi się...
~Janina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

P.b. - opinia wątek zamknięty Dla tej kancelarii nie ma trudnych spraw :) pomogą, doradza i załatwia to...
~P.b.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Drodzy państwo z czystym sercem polecam Antywindyk . Sprawa dotyczyła...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 marca 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Pani Dobrosława- przemiła osoba, szybko, skutecznie, profesjonalnie. Garść...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Dziękuję Pani Dobrosławie za fachowe podejście do klienta i profesjonalną...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękujemy Kancelarii AntyWindyk.pl, a w szczególności Panu Piotrowi,...
~Barbara
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Właśnie wygraliśmy sprawę z Bankiem. Polecam z całego serca Kancelarię...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

Agnieszka R - opinia wątek zamknięty Czytając opinie innych osób o współpracy z kancelarią Antywidyk, wiele razy...
~Agnieszka R
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 grudnia 2021

Olaf - opinia wątek zamknięty Efektem współpracy z AntyWindyk, na dzień dzisiejszy jest wygrana sprawa z...
~Olaf
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Joanna Rokosz - opinia wątek zamknięty Pan Mariusz jest profesjonalistą w każdym calu. Jest osobą rzetelną, sumienną...
~Joanna Rokosz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa , osoby pracujące w tej kancelarii znają się...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Andrzej Kraśnik - opinia wątek zamknięty Bardzo skuteczna i efektywna firma , dobrze znajaca naprawdę skomplikowane...
~Andrzej Kraśnik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry