Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andrzej Kraśnik - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra firma , która działa naprawdę skutecznie. nadmienić należy ,że...
~Andrzej Kraśnik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma, uczciwa w ocenie sytuacji klienta. Uczciwie oceniana...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Marcin z Gdańska - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie zajęto się moją sprawą, miałem na...
~Marcin z Gdańska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty AntyWindyk pod każdym względem jest najlepszy. To jedyny zespół jakie zdobył...
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 grudnia 2020

Wiesława - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z doradztwa i miłej obsługi
~Wiesława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Wiesława - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z doradztwa RIO.
~Wiesława
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Marek Włódarczak - opinia wątek zamknięty Namacalny profesjonalizm, ale niepozbawiony zwykłej, ludzkiej życzliwości....
~Marek Włódarczak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Magdalena K. - opinia wątek zamknięty Polecam kancelarię AntyWindyk w 100%. Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę i...
~Magdalena K.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Mirosława - opinia wątek zamknięty Super!!! Wygraliśmy!!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalna obsługa na każdym etapie sprawy. Wygrana z Eurobankiem...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 grudnia 2019

Grzegorz Kosek wątek zamknięty Pierwsza bitwa z PKO BP wygrana!!! BTE na ponad 500 000 oddalone w całości i...
~Grzegorz Kosek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 października 2019

Grzegorz Kosek wątek zamknięty Pierwsza bitwa z PKO BP wygrana!!!BTE na ponad 500 000 zł oddalone i bank...
~Grzegorz Kosek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Serdeczne polecam. Dzięki ich pomocy udało się skutecznie odwołać od nakazu w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Anna W. - opinia wątek zamknięty W 2000 roku zaciągnęłam kredyt hipoteczny w banku PBK. Kredyt ten spłacałam....
~Anna W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lipca 2019

p o l e c a m ! wątek zamknięty Dziękuję! Zwróciłem się o pomoc do AntyWindyk, kiedy w ciągu roku otrzymałem...
~MM / BB
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2019

I nie mam długu! wątek zamknięty Super! Polecam! Kancelarię znalazłem w sieci, kiedy zacząłem interesować się...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Rewelacja! wątek zamknięty Na antywindyk.pl napotkałem się przez moje poszukiwania w internecie,...
~Błażej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Raiffeisen, Alior bank, Plus bank wątek zamknięty Z pewną dozą nieufności napisałam do firmy Antywindyk, na którą natknęłam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Teresa wątek zamknięty Firma AntyWindyk , to najlepsza i najskuteczniejsza Firma Prawnicza jaką...
~Teresa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 stycznia 2019

Profesjonalizm!! Ogromna wdzięczność :) wątek zamknięty Witam, Na stronę Kancelarii trafiłem przez przypadek i w ostatniej chwili,...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry