Widok

Antyperspiran dla 10cio latki

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej dziewczyny czy jest jakis antyperspiran bądź dezodorant dla dzieci moja corka ma 10lat i od jakiegos miesiąc mimo codziennej kąpieli i zmiany koszulek pachy juz popoludniami jej śmierdzą. A jak ma wf to odrazu po szkole przychodzi myje pachy i zmienia koszulkę bo sama mowi ze czuje.
Czy są jakies delikatne, bezpieczne antyperspiraty??
A swoją drogą jak te dzieci szybko dorastają teraz. Zdążyły jej sie juz pojedyncze zasurniki i kilka wągrow :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Ci Alterra z Rossmanna. Nie zawiera soli aluminium ( uważa się, że te mogą przyczyniać się do raka piersi). Jest delikatny. Niestety nie zapewnia az tak bardzo skutecznej ochrony przed potem jak te typowe antyperspiranty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest więcej dezodorantów, które nie zawierają związków aluminium, warto po prostu poczytać skład i wybrać właśnie taki. Na intensywny zapach polecam Medispirant, do kupienia w Rossmanie i w aptekach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mialam ten sam problem u córki, kilka dezodorantow przetestowalysmy, ale najbj jej przypasowal CD z Rossmanna, tez bez soli aluminium itp, ale za to skuteczny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taķ, CD też jest OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Medispirant zawiera sole Al
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ale to jest deodorant. Nie.kojarze co to jest CD z rosmanna. To taka marka cd?? Moze glupie pytanie ale nie wiem co to? Nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

do góry