Widok

Antyspołeczny kim Ty jesteś ?

jak w tytule
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To facet,na którego niejedna z nas ma chrapkę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie mam na niego chrapki - on mnie irytuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak z ciekawości co cię tak irytuje ................przyjaciel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz Moniko, zaspokoić swoją ciekawość - Kim jest Antyspołeczny.
Wejdź na temat :"piątek - kolo bazyliki mariackiej ".

Sama też skorzystałabym z tej opcji,ale niestety urodziłam się co najmniej o 10 lat za wcześnie,poza tym Anty nie byłby w moim towarzystwie zbyt "bezpieczny".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zabrzmiało intrygująco i kusząco:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To tylko prawda :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdrawiam Ciasteczkowego Potwora, Kate, Kaszkę, Kasię, Franię i ~ją.
Przypudruj antracyt na policzkach, push-up i do dzieła. Jakby nie było jutra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli to prawda, to jak to śpiewali leszcze "korzystaj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą":P

A dobrze że na spotkaniu będzie tyle osób, to będę miał ochronę przed zgwałceniem:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Daj, czegoć nie ubędzie, byś nawięcej dała:
Daj. czego próżno dawać potym będziesz chciała,
Kiedyć zmarski twarz zorzą, a gładkie źwierciadło
Okaże to na oko, że cię siła spadło.
Już tam służyć nie będą te pieszczone słowa:
"Stachniczku, duszo moja!" - rychlej: "Bądź mi zdrowa,
Maryja, łaski pełna!" - a w ręku pacierze,
Na jakie przy kościele baba pieniądz bierze.
Teraz, możesz leliją piękny włos otoczyć,
Teraz możesz zaśpiewać, możesz w tańcu skoczyć;
Po chwili przydzie druga, którą przejdziesz laty,
I rzeczeć: "Weźm ty kądziel; przystojniej mnie z swaty."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawa przed zgwałceniem?
Anty, my nie gwałcimy,tylko Ty .......sam nam "ulegniesz".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to wiem, tylko by móc ulec wpierw muszę grać mało dostępnego - w tym teatrzyku każdy musi grać swoją rolę:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki - jak znajdę czas - zajrzę tam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajdź czas,to być może jedyna okazja do spotkania się z Anty i zweryfikowania swoich przypuszczeń z rzeczywistością :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umawiacie się na niedzielę - a ja będę dzisiaj w okolicach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem człowiekiem:) (przynajmniej wszystko na to wskazuje)

Trochę mało precyzyjne pytanie.
Mam się spodziewać kolejnych?

Nie chcę podważać logiki Twojego działania, ale jeśli Cię irytuje, to czy bardziej zdrowo nie byłoby mnie unikać, albo mi nawrzucać?
Tworzenie specjalnego wątku, by przeczytać mój wpis, to albo zaprzeczenie Twojej teorii o irytacji, albo swojego rodzaju masochizm.

Rozsądniej byłoby też zadać to pytanie na maila. Jakby nie patrzeć jesteśmy na forum dyskusyjnym a to pytanie daje małe pole do dyskusji, zwłaszcza dla innych:)

Pozdrawiam
Anty

PS: Kate, dziękuje, to było bardzo miłe:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie należę do ludzi, którzy od razu potrafią komuś "nawrzucać", a tym bardziej jak tego kogoś nie znają.
Napisałam, że mnie irytujesz, a nie - wkurzasz na maxa.
Równocześnie mnie ciekawisz. Mało precyzyjne pytanie ?
Ty tak uważasz. Nie ja.
Zadałam je zwyczajnie - po prostu - kto Ty jesteś, czym się zajmujesz i czy w każdej dziedzinie życia jesteś taki pewny siebie.
Niekoniecznie oczekiwałam odpowiedzi od Ciebie - ale od internautów, którzy coś w ogóle mogą powiedzieć o Tobie.
Zastanawia mnie kim się jest mając tak wiele czasu chociażby na to forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym poście przedstawiłaś jaśniej o co ci chodzi. Samo "kto Ty jesteś" jest otwartą drogą do odpowiedzi w stylu "polak mały", "jestem człowiekiem", "ktoś inny" lub coś na podobnym poziomie.

Nieokreślone pytania czasem się sprawdzają. Możesz komuś napisać "opowiedz mi coś o sobie". To jest przykład dobrego nieprecyzyjnego pytania, bo już sama tematyka odpowiedzi świadczy o człowieku, o tym co dla niego ważne, można pisać o pracy, o wyglądzie, o minionym dniu, o hobby, przeszłości lub wielu innych sprawach.
Problem jest jednak taki że ktoś musi mieć chęć opowiedzenia ci o sobie, a temu sprzyja przyjazna postawa pytającego. Jeśli na wstępie piszesz że osoba z pytania cię irytuje to naturalną reakcją pytanego jest postawa obronna.

Większość pytań o dużej tematyce odpowiedzi kończy się jednak nie uzyskaniem odpowiedzi:)

Pytanie o to czym się zajmuje, o moją pewność siebie, lub o to dlaczego mam tyle czasu na forum, to już coś konkretnego, na co się da odpowiedzieć.

Są to też pytania odnoszące się do trzech różnych dziedzin życia. W pierwszym pytasz o pracę, w drugim o mój sposób bycia, a trzeci o mój sposób zarządzania czasem, a może nawet o moje zainteresowania. (co świadczy o tym że na początku Twoje pytanie było nieprecyzyjne)

Zastanawiające jest to od kogo chcesz odpowiedzi. Piszesz że niekoniecznie ode mnie. Myślę że gdybyś chciała ode mnie to napisałabyś mi maila. Nie wywoływałabyś też u mnie postawy obronnej. Chcesz zatem odpowiedź od innych, tylko konkretnie od kogo?

Od tych co mnie znają? To ma w sobie pozorną logikę, ale przecież jeśli oni mnie znają to i ja znam ich - takie osoby nie będą naruszać mojej prywatności dla obcej osoby, bo tak nie wypada. Nie chcieliby bym ja o nich pisał gdyby oni znaleźli się w takich samych okolicznościach, więc nie napiszą nic o mnie (przynajmniej otwarcie, na forum i pod swoim nickiem).

W efekcie możesz liczyć na takich którzy mnie raczej nie znają i nie lubią. Ale takie odpowiedzi są mało wartościowe.

Mógłbym jeszcze pisać i pisać, podając kolejne argumenty, ale wniosek chyba jest już jasny:)

Pozdrawiam
Anty:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Pytanie o to czym się zajmuje, o moją pewność siebie, lub o to dlaczego mam tyle czasu na forum, to już coś konkretnego, na co się da odpowiedzieć. "

Ale nie odpowiesz - to zrozumiałe :)
Zadałam tylko jedno, krótkie pytanie i z całą pewnością nie miałam zamiaru wywoływać postawy obronnej.
Oczekiwałam odpowiedzi - ogólnej - ale nie niejasnej.

OK. Nie ma co ciągnąć tego wątku - faktycznie - może i nie powinnam była w ten sposób pytać. Czy napiszę meila ?

Wracam do swojego działu na tym forum.
Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A który to Twój dział?
(zaraz się okaże że jesteś bardziej uzależniona niż ja:p)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno świetnie sobie radzisz z wyszukiwaniem osób po nr IP :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nie, tutaj nie pokazuje całego ip, więc można kogoś pomylić z 254 osobami, a jak ktoś nie ma zewnętrznego ip to z jeszcze większą ilością osób.

Zresztą Twoje podejście do mojego pytania wiele mówi o Tobie.

Wchodzisz tu i zakładasz taki wątek, ale sama chcesz być anonimowa, to nie wzbudza zaufania do Ciebie. Świadczy o Twojej pewności siebie i uczciwości.
Pewnie jakbyś się pojawiła na spotkaniu to też nie miałabyś odwagi zadać mi takich pytań prosto w twarz, a pytałabyś innych za moimi plecami.

I po temacie, bo sama się spaliłaś;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty niby nie jesteś anonimowy ??
Nie znasz mnie ani ja Ciebie - ale ja nie nie mówię o tym jaki Ty jesteś.

I przede wszystkim - gdybym tylko mogła - to pojawiłabym się na tym spotkaniu i bardzo byś był zaskoczony? rozczarowany ? I całą pewnością nie robiłabym niczego poza żadnymi placami - brzydzę się czymś takim.
Ale nie mogę - będę dziś gdzieś tam.

P.S. Lubię rowery.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moniko, nie denerwuj się,spokojnie.
Anty to dla niektórych bardzo "złośliwy" facet,ale prawda jest inna.To facet nie tylko o dużej inteligencji, wnikliwy obserwator ale też "człowiek".
I zapewniam Cię,że na spotkaniu zmieniłabyś zdanie na Jego temat - POZYTYWNIE.

Nie jestem osobą nieomylną,ale mam juz swoje lata,sporo widziałam
i pewne rzeczy WIEM,na pewno !


Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mniejsza z tym.
Skoro sama się "spaliłam" to zmykam stąd.

Pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate - ja nie mam o Anty - negatywnego zdania, czy pozytywne ?
Trudno to określić.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu dla wszystkich tu zaglądających.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem anonimowy, jestem tu od lat, mam maila w profilu, podawałem tu kilka razy gg (kiedy go często używałem), ludzie często czytający to forum dobrze mnie znają, wielu nie tylko z twarzy, ale z imienia i nazwiska, z tego czym się zajmowałem, gdzie pracowałem.

Ty wchodzisz tu na tymczasowym nicku, takim który niewiele określa, by przez to być niepowiązaną z konkretną osobą, i jeszcze dodajesz że pisujesz na innym podforum. Pewnie nie pod tym nickiem, prawda?;)

Ja lubię proste i jasne sytuacje.

Jakbyś się pojawiła na spotkaniu to nic bym nie czuł z samego faktu Twojej obecności. Ciężko mnie w czymkolwiek zaskoczyć. Rozczarować tym bardziej, bo z natury staram się nie mieć oczekiwań.
Jakby było miło, to by było miło, a jak nie to nie - życie:)

Nie pisałem jaka jesteś, ale co wynika z tego jak się tutaj pokazujesz. Może taka jesteś, może to tylko gra. Może nawet tego nie dostrzegasz. Nie wnikam.
Ale jeśli uznajesz że ktoś Cię irytuje to u zdrowej osoby nie jest to pozytywne odczucie, zatem w jakiś sposób masz o mnie negatywne zdanie:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozsadniej byłoby zadać pytanie na maila czyli jedna rozmawiasz z kobietami poprzez mail
Trzeba była od razu powiedzieć ze nie masz ochoty rozmawiać a nie robić sobie żarty ze mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

8 lat w tył, to musiał być niezły maraton czytania moich wypowiedzi, aby złapać mnie na kłamstwie!:D
Jestem pełen podziwu;)
Niestety, jak pisałem wcześniej, nie jestem dawnym mną:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


Ciekawe skąd Anty nadaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jakoś sobie nie przypominam, bym robił z Ciebie żartował. Takiej wypowiedzi mógłbym się spodziewać po innym anonimie, czyżby zbyt wiele osobowości na raz?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Bardzo mnie intryguje kim jesteś. Czyżby nadal w Gdańsku w tej samej dzielnicy co na początku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w Gdańsku, nie w tej samej dzielnicy, co na początku.
Dziwne, że ktoś zaintrygowany skupia się na miejscu zamieszkania a nie osobie.
Chcesz podnająć pokój?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Fabuła dobrze określił. Ponoc Byłeś na psychologia sicjologii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za dużo plotek słuchasz;)
Pierwszego zdania nie rozumiem, ale brzmi niepoprawnie:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Fubu dobrze określił. Interesowaleś się psychosocjolagią nieprawdaż?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przytłoczyłoby Cię, jak wieloma rzeczami się interesowałem i interesuje:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zauważyłem. Np oczyytanie, różne filmy itd. A jak mija karnawał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niczym Walentynki w Popielca;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


A co przeszkadza jedno drugiemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedno to czas ekspresyjnie okazywanej miłości i radości, drugie to czas zadumy nad marnym ludzkim losem na tym łez padole.
Są swoim przeciwieństwem, ale dziś są razem.
Podobnie jest z karnawałem, jeśli ktoś zna jego pierwotną formę, dostrzega pewne zderzenie przeciwieństw.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Skoro piszesz, że pytania mają dotyczyć osoby to mam kilka pytań :
- o ile pamiętam z forum masz teraz ok 35-40 lat
- nigdy nie podałeś w jakiej branży czy zawodzie pracujesz.
Jestem tego poprostu ciekawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie są pytania:p
Zresztą, po co chcesz to wiedzieć?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


To są pytania. Na podstawie forum można wywnioskować zakres lat. Choć cały czas na forum unikalnych odpowiedzi. A nie unikałeb na temat dnia urodzin?. Jestem po prostu ciekawy. Czy nie pisałeś ze uczylłeświata się w Profesji w Gdańsku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to ta godzina, ale nie mogę się doszukać sensu wypowiedzi. Poproszę o przetłumaczenie:
"A nie unikałeb na temat dnia urodzin?."
"Czy nie pisałeś ze uczylłeświata się w Profesji w Gdańsku? "

> Jestem po prostu ciekawy.

Tylko z czego to się bierze?
Nie jest to "pytanie o zupę". Nie wydaje mi się, aby odpowiedź miała dla Ciebie jakąś wartość.
Zadaje się pytania, aby otrzymać informacje istotną dla nas. O wiek można pytać dziewczynę, by wiedzieć czy pasuje do naszych widełek.
Ja tutaj zadaje dużo pytań o to, co ktoś myśli lub czuje, bo to pozwala mi lepiej zrozumieć innych, siebie i świat.
Jaką korzyść daje Tobie informacja, ile mam lat?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


A nie unikales odpowiedzi na temat daty Twoich urodzin?
Czy nie pisałeś że uczyleś się w szkole Profesja w Gdańsku?

Nawet chyba byliśmy sąsiadami skoro chodzi o dzielnicę zamieszkania. Czy pamiętasz hurtownię -sklep pod kościołem tj. bardziej w budynku kościoła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można tu znaleźć moją datę urodzenia, bo pisałem kiedyś o swoich urodzinach. Czy unikałem? Czasem po prostu nie odpowiadałem setny raz na to samo, nudne pytanie.

Istotnie, był tu pierwszy hipermarket w Trójmieście, z wielkim napisem "Taniej". I rzeczywiście było taniej, więc na kłamstwie "biznesmena" złapać nie można. Nie pamiętam tylko czy handlowano w niedzielę?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


To kolejne pytanie: Co było przy głównym skrzyżowaniu na Chełmie-dawno, dawno temu w baraku w pobliżu ul. DRAGANA. Czy też korzystałem Anty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kojarzę, chyba nie jestem aż tak stary:p
Albo jestem tak stary, że pamięć szwankuje:D
Co było?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Coświata co można było dostać na sznurku lub pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Po to aby inni i ja wiedzieli co myślisz i też inni są ciekawi informacji o Tobie. Unikasz przez 15 lat takich odpowiedzi albo się wymigujesz.
Opisujesz że masz stronę-o której nikt jednak nie wie. Opisujesz około 5 swoich emaili. Szczegółowo opisywaleś jakie bajki lubiles, jakie filmy np dla dorosłych oglądałeś itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Póki co nie zadałeś pytania, na które nie odpowiedziałem minimum 5 razy na tym forum. I tylko o branże pytanie ma sens, bo z moich wypowiedzi mógłbyś się dowiedzieć, że zmieniam ją co kilka lat, więc prawdopodobieństwo że informacje są nieaktualne jest duże.
Nie na wszystkie pytania chce mi się jednak odpowiadać. Nie bym miał coś od ukrycia, po prostu mogę:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Tym razem mam pytanie techniczne: Jak Tobie Anty sprawuje się router WiFi na sim? Czy nie zrywa zbytnio połączynią? Czy masz dobry zasięg w Twoich pokojach? Nie chcę podnająć. Pytam się o funkcjonalność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie używam tego rozwiązania od kilku lat, ale sprawdzało się dobrze, nie zrywało połączenia. Choć wszystko sprowadzało się do sieci, bo zmiana karty zmieniała działanie diametralnie.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

antyspołeczny ,nie jesteś wyjątkiem,bydlo tez tu bywa.
a ty się kryjesz za anonimowym profilem.daj swoje zdjecie to pogadamy inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd pomysł, że w ogóle chciałbym z Tobą rozmawiać? Nie masz nawet anonimowego profilu!:p
Mam się wykazywać, a potem równać do dołu, do kogoś bez profilu, bez nicka, bez szczątkowych umiejętności posługiwania się językiem pisanym?
Zresztą nie jestem tu od wczoraj. Znam takich jak Ty. Już szukasz zwady, już sugerujesz groźby. Dużo byś się nagadał, a mając okazję, nic byś nie zrobił. Ostatni, którymi mi tu groził przyszedł nawet na spotkanie; siedział, pił piwo i nawet nie odważył przyznać się kim jest.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny jest zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas ;)

Wbrew pozorom otwierasz duże pole do dyskusji. Ale chciałabyś czytać o sobie, czego się ludzie domyślają na Twój temat i co wiedzą? Fajnie było poczytać o korekcie wzroku?

Chciałabyś żeby ktoś tu pisał: Monika to jest taka pewna siebie, przebojowa, żartuje sobie lekko, ale w głębi duszy jest nieśmiała i skryta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd wiesz że to Ta Monika?:P
To chyba jakaś inna, pewnie to tylko nick, a pisze to jakiś facet;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem. Mam dość zagadek na dziś :).
Jak dla mnie to możesz Ty sam o sobie zakładać wątki. Proszę bardzo ;).
Ta Monika czy inna ma już odpowiedź. Ode mnie niczego się nie dowie :) niech sobie sama obserwuje i składa wszystko razem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa, bo to nie takie proste jest to wszystko sładać, hehe

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zwyczajnie nie mam czasu na "składanie" tego wszystkiego, na siedzenie tylko na forum.
Dlatego pytam.
Proste ? Czy nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siedzenie na forum - to być może Jego praca (np. redaktor internetowy)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz Krzychu ? - to troszkę wyjaśnia. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielu ludzi pracujących przed monitorem ma w naturze poświęcanie sporej ilości swojego czasu pracy na relaks w internecie - co widać właśnie na tym forum:)
I nie trzeba być redaktorem tego portalu, ani animatorem forum, aby spędzać tu czas. Chociaż może rzeczywiście trojmiasto.pl powinno mi płacić za moje pisanie tutaj;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co - albo pracujesz, albo się relaksujesz w pracy.
Nie można być tak aktywnym na forach kiedy jesteś w pracy - nie w roli np. moderatora - to pachnie uzależnieniem.
Nie podejrzewam, że "wielu ludzi pracujących przed monitorem ma w naturze poświęcenie sporej ilości swojego czasu w pracy na relaks" - Cóż to musi być za praca ?
Zaglądam tu dziś wyjątkowo często, ale nie wyobrażam sobie robić tak codziennie - i to nie jest kwestia organizacji pracy - zapewniam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapewniam Cię że gdyby zebrać czas jaki ludzie poświęcają na nk, facebooka, youtube, redtube, gg, czy inne podobne wynalazki to byłoby to łącznie dużo więcej niż ja spędzam tutaj;)
Ja zamiast tego wszystkiego wybieram dwa podfora na trojmiasto.pl:)

Czy to jest uzależnienie? Hmm... w medycznym sensie nie, w potocznym tak - ale w potocznym to ponad 90% osób używających netu jest uzależnionych, inni są uzależnieni od tv lub kom.
Niemal u każdego korzystającego z techniki można znaleźć jakieś uzależnienie (w potocznym znaczeniu tego słowa).

Ale postrzeganie tego jako czegoś złego to tak jak mówienie że złem jest uzależnienie obecnego świata od prądu;)

To jest nowoczesna rzeczywistość, trzeba do tego przywyknąć:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie powiedziałam, że uzależnienie takie jest złe - złe jest wtedy zaniedbujemy wszystko i wszystkich innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli zaniedbujesz wszystko i wszystkich to jest to już uzależnienie w znaczeniu medycznym;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zielony, jednak jeśli ta Monika to nie "nasza" Monika, to "nasza" może nie być zadowolona z tego jak ją oceniłeś i podsumowałeś.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli "nasza" Monika będzie niezadowolona, to zawsze może dać mi buziaka na zgodę ;).

Poza tym już coś takiego napisałem, tylko przy pomocy większej ilości słów, trochę na około. Także nie napisałem niczego nowego, co nie zostało już wcześniej napisane. Nie zdradzam żadnych sekretów. I nie jest to żadna ocena, bardziej fantazja na temat. Ktoś tam prezentuje jakieś cechy, za którymi może stać coś innego. A jak się trochę poskrobie paznokciem, to okaże się że pod spodem też coś jest.

Dlatego pytanie "Antyspołeczny kim Ty jesteś ?" mogłoby otworzyć wbrew pozorom szerokie pole do dyskusji, właśnie dla innych ;).

Cytat na dziś:
– A jednak to kłamstwo. Tak jak to, co ludzie myślą o maskach.
– A jakie jest kłamstwo w maskach?
– Ludzie wierzą, że ukrywają twarze.
– Przecież ukrywają twarze – zauważyła niania.
– Tylko tę, która jest na wierzchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozmawiamy tu o mnie tylko o kimś innym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
On nie może Ci odpowiedzieć na to pytanie, bo musiałby Cię zabić :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
.. niemożliwe !
Naprawdę ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo, toż to przecie nasz Antyspołecznik jest.

Żeby Go zrozumieć, to wiesz, trzeba wysilić wszelkie zakamarki szarych komórek, prawej i lewej półkuli, nie myśl, że to jest takie łatwe i nieczasochłonne, więc jeśli już ktoś nawet coś wie, to nikt za darmo Ci nic nie powie: kto to ten Antyspołeczny jest?

ps. 1 Bo to jest tajne ;)

ps. 2 Poza tym, to niebezpiecznie przekazywać, tak tajne informacje, więc wiesz, to jest poufna tajemnica państwowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mierzyc swoja miara to co niezmierzalne jest ciekawym zajeciem, aczkolwiek z gory skazanym na niepowodzenie

kasia, nie wazne ile ktos ma lat, ale co ma do powiedzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka Kasia?:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba adresowane było do mnie,jako odpowiedź na mój wcześniejszy tekst: "...............Sama też skorzystałabym z tej opcji,ale niestety urodziłam się co najmniej o 10 lat za wcześnie........"

Bez obaw,mnie tam nie będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
owszem, tak wlasnie bylo
przepraszam za ta zmiane kate na kasia, nie bylo to zamierzone

jesli chodzi o obawy, chyba tylko ty je masz...
wszak nie jestes tu ani najmlodsza, ani najstarsza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapewniam,że jestem najstarsza :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kate, tym bardziej bylo by nam ciebie zobaczyc
moze wyzbyla bys sie nawet komplesku swojego podeszlego wieku :)

poki co rzucasz slowa na wiatr
pochwal sie tym matuzalemowym wiekiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba Cię polubię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli zakładasz że jesteś starsza ode mnie o 10 lat lub trochę więcej, a nie o 20-30 lat lub więcej to obawiam się że możesz nie być najstarsza. Właściwie sporo osób jest na tym forum starszych ode mnie o jakieś 10 lat;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty,musiałeś wtrącić swoje trzy grosze.
Zastanawiam się tylko,co Cię tak poruszyło: mój wiek czy fakt,że mogłabym polubić jurkadz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie musiałem, nie wiedziałem że robię coś złego.
I Twoje słowa mnie nie poruszyły, sam lubię jurka, więc jedyne co mnie może dziwić że Twoja wypowiedź dotyczy możliwości i czasu przyszłego;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Chyba Cię polubię :)"

no chociaz ktos :)
ciagle jednak tylko chyba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antywrazliwy facet to TY.
Rzadko bywam na forum (teraz mam urlop i czasu więcej),ale jak znajdę chwilkę to chętnie czytam to, co napisaliście (np.jurekdz,zielony).
Niektórych z Was dopiero poznaję (wirtualnie) i mogę polubić Was jako reprezentantów określonych tekstów.

Anty, byłeś i jesteś moim faworytem.Ciebie już lubię :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kate, w pierwszym kwartale napisałaś na forum, ile masz lat. O ile to była ta sama Kate, bo nie masz stałego nika (nie logujesz się). Zapewniem Cię, że nie jesteś najstarsza, znam osobiście tu parę osób i mnie znają.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie było mnie na forum w tym okresie.
Dla scisłości ...bliżej mi do 50-tki,niż do 40-tki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak właśnie sądziłam, opierając się na tamtej liczbie i na aktualnych, pisanych przez Ciebie treściach
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kate, daleko ci do najstarszych bywalcow tak forum jak i spotkan forumowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rut,zalogowałam się i od teraz będę rozpoznawalna.
Nie wiem tylko jak często uda mi sie gościć na tej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Kate
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejrzałam swoje wcześniejsze wpisy i przyznaję,że miałas rację.Pisałam w I kwartale,chociaz dałabym sobie głowę uciąć,że to było w ubiegłym roku.Czas tak szybko mija.Kłamstwo niezawinione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To teraz rozumiem już wszystko:)
no prawie;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też Anty "rzucił" się w oczy gdy odkryłam to forum...Ale najpierw prześwietliłam go sobie - wyszukiwarka fajna rzecz:)

Choć, ja raczej zrobiłam to z babskiej ciekawości niż z jakiś emocji.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czuje się taki popularny:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty, no raczej...:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak zamierzasz wykorzystać swą popularność ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może boysband?:D
Albo reklamy na ubraniu, jak Małysz?
Szerzenie pokoju na świecie?:p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z kim zamerzasz taki zespół stworzyć?

:)


Ha, ha, ha!!!


Zastanawiające, czy tym byście wykorzystali odpowiednio swą popularność ? !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z jurkiem i zielonym, tylko czwartego brakuje:(
Chyba pomysł upadnie...
Może masz jakieś sugestie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie po twojej ostatniej wypowiedzi na mariackim nie mam puki co wiecej pytan, ani jako pytajaca ani nic...

ps. zarty zartami, ale chyba odrobine kultury w nich powinno byc, nieuwazasz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najwięcej kultury mają ci co wcale nie żartują.
Żarty mają to do siebie że jak są śmieszne, to uderzają w jakieś normy, a jak są strikte kulturalne to nikt się nie śmieje.
Pokaż mi żart/dowcip a ja powiem ci kogo możesz nim urazić;)
Zresztą nawet jak to będzie taki "nieśmieszny żart" dla kulturalnych osób, to zawsze może się znaleźć jakaś przewrażliwiona dusza która poczuje się urażona.

Powiedziałbym że gdybym wiedział że moje słowa mogą sprawić że przestaniesz zadawać pytania, to wcześniej bym ich użył:P
Niestety nie wytrzymałaś nawet godziny:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam inne pytanie, ale nie będę nowego wątku tworzył...
Co to za krater na Twoim awatarze tytułowy bohaterze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziura w moście:)

http://img706.imageshack.us/img706/1878/att00053.jpg - oryginał.
Ale planuje zmianę:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty już kiedyś pokazywał "swoją" dziurę...ale to tego czasu miałam przeróżne teorie na temat jego avataru;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swoją:d

http://img404.imageshack.us/img404/3476/zdjcie030r.jpg - A to moja nowa "dziura":P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty. Twoja nowa dziura kojarzy mi się ze spienionym mlekiem na latte;)
Chyba idę sobie zrobić kawę;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się kojarzy z klejem do tapet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja myślałam, że On kawe pił z pianką z ekspresu i fotke jej strzelił ;)

ps. hmm... ciekawe co to za ...kawa?

:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też się kojarzy z pianą, ale z ubitych białek; jak od czasu do czasu udaje mi się na dłużej zainstalować w kuchni i np. robię bezy to po wyjęciu miksera z pojemnika do ubijania białek z cukrem, zostają podobne dziury. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ubite białka - strzał w dziesiątkę:)

Będę się rozglądał za kolejnymi dziurami do zgadywanki:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A później otworzysz galerię z Twoimi własnymi dziurami;) Będziesz sławny nie tylko na forum:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...Czyżby Anty robił jakieś ciasto? ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziury mają wzięcie, zapewne byłbym sławny, bogaty i popularny... Ale wtedy nie miałbym czasu na forum i co byście zrobili beze mnie?:P

Nimfa, ciasto pewnie jakieś było, ale nie pamięta o nim ani mój mózg, ani głowa ani nawet du... sza:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta kwestia byla juz tu nawet kiedys poruszana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem Wam dla czego nastąpiła taka zmiana.Przynajmniej ja tak odbieram.
Anty chciał pokazać: "jestem milszy,łagodniejszy" i chyba to nastąpiło po ostatnim spotkaniu z uczestnikami tego forum, w Gdańsku :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
błąd:dlaczego.....dopiero włożyłam okulary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po co Anty miałby chcieć coś takiego?:)
Zresztą nie wiem jak czytasz te wątki że masz takie wnioski.

Hmm... Trzeba będzie kogoś wkurzyć, bo mi się reputacja psuje:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na początek nowy avatar, ciekawe ile osób zostawi odcisk palce na monitorze:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie podoba mi się.Kojarzy mi się wyłacznie z pchłami mojego psa jak wraca z jeziornych szuwarów.Zabijam to paskudztwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha! i o to chodziło!:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty,zrobię wszystko,ale zabij to robactwo.Poziom agresji we mnie wzrasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko?:P Masz szczęście że nie znasz moich myśli, bo kilka pierwszych pomysłów na pewno wywołałyby w Tobie szczerą i głęboką miłość do mojego avatara:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tej chwili zrobię wszystko,nawet tort Ci upiekę,chociaż tego nigdy nie robiłam,złowię największego szczupaka,jako czarownica rzucę czar na najpiękniejszą i najdowcipniejszą dziewczynę z forum,o jakiej tylko sobie zamarzysz.Mało????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało:p
Torta mogę sobie sam upiec, czary mi nie są potrzebne, a szczupaki mają dużo ości...
Coraz bardziej mi się podoba ten Avatar:)

Pozdrawiam

PS: A która to ta najpiękniejsza i najdowcipniejsza?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mało?
Jesteś nienasycony .......albo przesycony tym dobrobytem :)
A szczupaka trzeba umieć jeść,najlepiej od ogona,ale to tylko dla smakoszy.
Nie wiem,która to ta właściwa, dla Ciebie ( na tym forum),nie bywam na spotkaniach,rzadko czytuję Wasze posty.Po prostu nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty ale Ty na tej fotce jesteś malutki ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo to Ty masz taki słaby wzrok:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jo, pewnie lekarz mi postawił złą diagnoze, musze zapytać innych jak Cię widzą, coby się upewnić, czy mam zmienić lekarza ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Hmm... Trzeba będzie kogoś wkurzyć, bo mi się reputacja psuje:d"

No jak ta Twoja mróweczka będzie tak tutaj długo łaziła, to może Ci się uda, kogoś wkurzyć w jakiejś niedalekiej przyszłości i pewnie nie będziesz się musiał nawet dużo nad tym napracować, Twoja mróweczka zrobi to za Ciebie ;) Toć, normalnie leniuch z Ciebie jest.

ps. Oż Ty niedobry! Ciasto zrobiłeś i zjadłeś sam;P

ps.2 i nawet nie chcesz się przyznać, co to było za ciasto?

ps. 3. jakaś beza?, jakiś biszkopt?, jakiś jabłecznik z pianką?...

Nie bądź taki i sie przyznaj, a nie - niedość, że sam zjadłes, to jeszcze się nie chcesz przyznać co to ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, że ja z tak daleka patrzę, to nie będą mnie oczy mocno bolały ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bezów nie robię, bo je się suszy a nie piecze i są takie nijakie.
Pewnie biszkopt albo sernik:P
A nie częstuje bo istnieje takie stare powiedzenie "przez żołądek do serca" i lepiej nie ryzykować;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo sernik na biszkopcie...?

Ale z Ciebie pasibrzuch jest ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sernika na biszkopcie się nie da:P
Bo sernika na zimno nie klasyfikuje pod pojęciem sernika.
Zresztą takie deserowe to lepiej jest na kremie śmietanowym robić:))) i wtedy biszkopt jak najbardziej:)))
I już mi ślinka leci... chyba będzie trzeba coś zrobić;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To możesz zrobić na kolejne spotkanie ;P

ps. a nie tylko sam tam paluchy oblizujesz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I przynieść i każdego poczęstować, znaczy się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. widzę, że wątek ewoluuje - choć nadal kręci się wszystko wokół Anty

pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to dobrze czy źle?

Moim zdaniem portal trojmiasto.pl powinien zmodyfikować regulamin o punkt mówiący że nie wolno zakładać nowych tematów z moim nickiem w tytule.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba dobrze,inaczej byłoby nudno. A tak zawsze trafi się jakiś kontrowersyjny tekst (przepraszam:opinia).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też tak myślę, chociaż ciekawi mnie opinia Moniki.

Moje teksty są kontrowersyjne, ale są też całkiem inteligentne i w wielu sytuacjach trafne. Zawsze staram się argumentować moje słowa. A to sprawia że ludzie chcą na nie odpowiedzieć, bo nie pasuje im to, że z moich słów wynika inaczej;)

Staram się też by moje słowa były na poziomie (mimo że bywają ostre).
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się - Twoje teksty są inteligentne i kontrowersyjne czasem.
Z trafnością byłabym ostrożna.

Jedno jest pewne - nie byłoby Antyspołecznego - byłoby nudno na forum - ale tylko chwilę - jest niejeden kandydat na "to miejsce"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nie zrobiłoby Ci to żadnej różnicy, czy pisałby tu Antyspołeczny czy ktoś inny?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem - nie znam Cię na tyle, ani nie przyzwyczaiłam się do Ciebie tak bardzo - aby móc powiedzieć, czy zrobiłoby mi to różnicę czy nie.

Podejrzewam jednak, że gdybyś zniknął teraz nagle - byłoby tutaj conajmniej "dziwnie" :))

Pozdr.

p.s. Zmień awatar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak się nie przyzwyczaiłaś to powinno nie zrobić;)

Mój Avatar wszystkich drażni, dlatego go nie zmienię. Wyraża on Antyspołeczną naturę mojego nicka:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie tam nie drażni jakoś wogóle, nie wiem czemu. Może dlatego, że wiem, że miał drażnić ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest fajny.

ps. i taki malutki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
małe jest piękne!;p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lizus ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ona czy ja?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy On?

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To napewno chodzi o robalka!!!

;)

ps. To napewno on!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i nie powinno zrobić żadnej różnicy (jak dla mnie) czy to Ty piszesz czy ktoś inny, jednak podejrzewam, że gdybyś naprawdę teraz zamilkł na forum, czegoś (mimo wszystko) by mi tu brakowało.

Chociaż człowiek potrafi przyzwyczaić się do wszystkiego - do obecności jak i do jej braku.

Pozdr.

p.s. wiem już kim jesteś ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojj Moniko, tego nigdy nie będziesz wiedzieć, zwłaszcza siedząc tam po drugiej stronie.
Tego nawet ja nie wiem.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem tyle ile chciałam wiedzieć.

Na resztę przyjdzie jeszcze czas. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz tylko to co chciałem byś wiedziała, to co napisałem wiedząc że to przeczytasz:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to mi wystarczy.

Na razie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie oczekiwałam niczego więcej.
Tylko ogólnych informacji - nie pochebiaj sobie.

Wiedziałam, że prędzej czy później napiszesz/ określisz swoją sylwetkę, swoją osobę na tym forum - i to zrobiłeś.

Miłego popołudnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nawet dwa razy. W czasie krótszym niż 10 dni od momentu kiedy się tego domagałaś... mimo że wcześniej o tym nie pisałem... :p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
..wiem ;)
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność i daje więcej światła.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Dobre pytanie. Ciekawe z jakiego miasta jest i gdzie teraz przebywa Antyspołeczny? Jakies sugestie od forumowiczów ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stawiam na gdańskiego socjologicznopochodnego profesorka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ratownik w czepku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zascenowy podglądacz!
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten facet to zwykly ok..40-letni zaliczacz kobiet,

moze nie brutalny i trzyma pod łóżkiem sterte ksiazek

jednak zwykły,przecietny,tuzinkowy

babiarz

taki ,jakich wielu w Trojmiescie---- niebieski ,wolny ptaszek---r******zek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kim jest z zawodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>ten facet to zwykly ok..40-letni



Naprawdę wzięło Was na ten wiek:d

A to same pudła:p



> zaliczacz kobiet,



Nigdy nie byłem zaliczaczem, zawsze miałem udane życie seksualne:)

...bo wybierałem właściwie kobiety, i nie musiałem ciągle szukać tej z którą będzie mi dobrze.



> trzyma pod łóżkiem sterte ksiazek



Nie mam, ale zostałem zaciekawiony, jak to dokładnie działa?

Słyszałem o tych kobietach z "nie czytasz, nie idę z tobą do łóżka", to coś podobnego?

Jakoś rodzaj amuletu, jak laleczka płodności z ziół wkładana pod łóżko w średniowieczu?



>jednak zwykły,przecietny,tuzinkowy babiarz



Niby zwykły, a jednak powodzenie u kobiet ma!

Teraz się czuję taki męski.

Mów mi więcej:)))



>taki ,jakich wielu w Trojmiescie---- niebieski ,wolny ptaszek---r******zek



Amsterdam wymięka?:p

Ale z kim oni to robią? Bo chyba tutaj jakaś ukryta obelga względem mieszkanek naszej aglomeracji?;)



>A kim jest z zawodu



I padłem:D

Tamtej troll tyle się naprodukował, a na Tobie to nie zrobiło żadnego wrażenia:)

"Nie ważne wszystko inne, ważne jaki ma zawód!":d

A Ty, jaki masz zawód?:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


nic mnie już w życiu nie zdziwi
Nic mnie już w życiu nie zdziwi!
Pracuję z młodzieżą

1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale piszesz o sobie czy próbujesz coś wyciągnąć ze mnie?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O mnie nie pochlebiaj sobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja nie mam nic to ukrycia tak jak Ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To podaj login i hasło do konta:p

Pracujesz z młodzieżą? To wiele tłumaczy. Jeśli chodzi o młodzież:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pracujesz z młodzieżą? To wiele tłumaczy. Jeśli chodzi o młodzież:p

Nie rozumiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znowu cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podałam email to powinno wystarczyć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zaczełeś to kończ.
Nie gryzę, także nie musisz się mnie bać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybacz, ale wyjaśniany dowcip traci na humorze:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu posmieje się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Trochę informacji o Twoim wieku. Czy też się z tym nie zgadzasz?
Informacje tylko z forum:

Antyspołeczny
(15 lat temu)
ja mam 20 i jestem prawiczkiem...buehehe ktos jeszcze walnie wyznanie?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gd­zie on się kończy, a ona zaczyna"

~Krzychu_25
(15 lat temu)
Anty, Ty masz *dopie­ro* 20 lat??? bez ob­razy, tylko pytam bo mnie to zamurowalo ... myslalem ze masz ze 40, doswiadczen zyciowych kuuupe itd ... :) Ja wyznan za­dnych nie daje, hehe : )

Pozdrawiam!!
Krzysiek
skomentuj
0 0

Antyspołeczny
(15 lat temu)
hehe pobiles wszystk­ich na glowe....dawa­no mi 23 w realku, 27-29 w necie...ale 40...hehe

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gd­zie on się kończy, a ona zaczyna"

zrodło: https://for­um.trojmiasto.pl/dzi­ewictwo-t5885,1,2.ht­ml

Antyspołeczny
(15 lat temu)
Byłem na tym egzam i napisałem, żeby zdać trzeba mieć 40% po­prawnych odpowiedzi, więc mogę swobodnie powiedzieć że zdałe­m, ale czy się dosta­ne to nie wiem, nikt nie wie, bo wszyscy liczą na fuksa.
Miałem ciekawą rozmo­wę która potwierdziła moje obliczenia, było 2500osób, miało być 80miejsc, ale sł­uchy chodzą że na ps­ycho poszło 20osób z maturami międzynaro­dowymi a oni wchodzą bez egzaminu, więc zostało 60miejsc, a o 15osobach się mówi oficjalnie i głośno że sobie miejsce ku­piły, zapewne można doliczyć jeszcze z 15osób ktore jakimiś znajomościami itp się dostaną, więc można sobie obliczyć ile osób na miejsce...

Antyspołeczny
(15 lat temu)
sivy napisał(a):

> nadto, Anty przykro mi stwierdzić, ale skoro dostałeś chyba ze
> 3 odpisy świadectwa maturalnego, brak złożenia papierów na inne
> kierunki albo na psychologię na inne uniwerki jest poprostu
> niemądre. nijak nie pasuje mi tu bycie Cezarem. no i tutaj to
> nawet żadne półśro­dki nie były... :) a masz rok w plecy. to tak
> nieuszczypliwie z dobrego serca.

No tak, dostałem świ­adectwo i jego odpis i mogłem złozyć świ­adectwo na kilka kie­runków, ale czy wiesz że tu nie chodzi o złożenie papierów, bo to się wiąż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będę się ustosunkowywał do rzeczy wyrwanych z kontekstu, których nie pamiętam, gdzie mogą padać żarty, gdzie na potrzeby wypowiedzi coś mogło zostać uproszczone (zaokrąglone) etc
Nie jestem już człowiekiem, który to pisał. Nie wstydzę się moich słów (chyba, przynajmniej nie tych powyżej:d), ale nie widzę potrzeby, aby do nich wracać. Nie żyję przeszłością i wolę skupić się na "tu i teraz".
Ty też powinieneś rozważyć sens takich wpisów, bo wychodzisz przez to na psychofana:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam tym razem pytanie czy pisałeś kiedyś coś pod nickiem Antoni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, nigdy.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziwne bo na forum dzielnice dokładnie witomino jesteś pod tym nickiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba ,że przypadek tak jak z tymi anonimami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak sprawdziłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

udało Ci się znaleść bo tak zamilkłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumiem, o co chodzi.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ktoś ma podobny ip
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego z Tobą zaczełam rozmawiać bo wziełam Ciebie za kogoś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz już rozumiesz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze mniej:D
Nie rozumiem pytań:
>jak sprawdziłeś?
>udało Ci się znaleść bo tak zamilkłeś?

Nic nie sprawdzałem, więc tym bardziej nie wiem dlaczego pytasz jak to zrobiłem?
I niczego nie szukałem, więc co miałem znaleźć?

>Dlatego z Tobą zaczełam rozmawiać bo wziełam Ciebie za kogoś innego.

Mówiłaś to już kilkukrotnie. Za każdym razem mylisz mnie z kimś nowym, czy uparcie wracasz myślami do tej samej osoby?;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przypominasz mi Pana P już Ci mówiłam ,ale on jest mniej rozmowny i potrafi zachować się jak tzw "burak".
Dlatego uważam, że nim nie jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile razy mam Ci tłumaczyć że ktoś ma takie same IP jak Ty początek oczywiście 5.172.255 nicku Antoni!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czy pan P, to Antoni?
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może tak może nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówiłem że brakuje Ci rozmowy z Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko się nie zakochaj anty bo fajna babka ale zajęta ☺
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba Ci się nicki zamieniły w tych postach;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Adama :Jesteś bardzo dowcipny haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszę prawdę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakiej narodowości jesteś?:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


A co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo wtedy kto wie, co z Twojej prawdy może wyniknąć, może wydałem Twoją rodzinę gestapo czy coś:p
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra dobra i tak widać ze jesteś nią zainteresowany
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wtedy napisałbym na maila.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo wiesz że by ciebie olala
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam już dość tych komentarzy rozmawiajcie sobie sami !
Znikam z tego forum szkoda czasu i nerwów na tego typu ludzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mi przykro juz nie porozmawiasz z Ania olala ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam, straszne bzdury wypisujesz.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam i Ania to jedna osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak myślę, mają podobny styl.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty jesteś podobny do Pana P.
Jak chcesz tak myśleć to twoja sprawa.

pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Czyżby prawda w oczy kole? Widocznie tak było pisane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


To tak jak kilka aninimów umówionych na piwo. Wcale nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ktoś tutaj ma bujną wyobraźniē
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i w końcu Ani się pomieszało i z tego samego IP napisała jako Adam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ktoś tu nie zna się na sieciach. To nie ten sam IP. ZAWSZE KOŃCÓWKA JEST INNA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Zgadza się. Zrobiłam to specjalnie !!!. Udałam chwilowo Adam, aby sprawdzić jacy są ludzie. Właściwy Adam -jak widać - ma inne IP. Czy nie można trochę potrolować - tyle się teraz o tym słyszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Do Ani: Adam to ja. Mam inne IP. Nie ładnie używać kogoś nicku Aniu. Nie gniewam się na Ciebie. Popieram w części Twoje wypowiedzi. W końcu miałaś pierwowzór jako Antego, który używał kilku nicków. A śledząc ostatnio forum, to rzeczywiście same ciekawostki-prawie impreza anonimöw umówinnych na piwo. A gdzie ta impreza. Chętnie się dołączam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Jak chcesz tak myśleć to twoja sprawa.

Dla mnie są osoby pod tyldami; wdr, kocio, ciachozkremem, sadyl, vi i kilka innych osób (które mniej lub bardziej znam) oraz tyldy; anonimy lub osoby podpisujące się imieniem, jakimkolwiek, i tych wrzucam do jednego wora, bo nigdy nie wiem czy to jeden czy masa. Takich można rozpoznać po tym co jak piszą.

>W końcu miałaś pierwowzór jako Antego, który używał kilku nicków.

Nigdy nie podpisywałem się czyimś nickiem, nie pisałem pod kilkoma nickami w tym samym czasie i nie próbowałem ukrywać swojej tożsamości. Były okresy, że miałem ochotę na nick bardziej pasujący do mojego humoru, nie chciałem się logować (także z tego powodu, by mnie nie zaczepiano PW) lub miałem ochotę coś zmienić, jak niektórzy zmieniają fryzurę lub stylizację zarostu. Nie można mnie porównywać do Was:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anty jeśli masz swoje zaufane osoby to pisz z nimi.
Nie rozumiem czemu rozmawiasz ze mną?
Jak się kogoś nie lubi to się z nim nie rozmawia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest kwestia braku sympatii tylko braku możliwości połączenia czyichś opinii w jedną spójną całość będącą żywym człowiekiem.
A bez tego trudno identyfikować kogoś łącząc nick z osobą, zatem trudno z taką osobą rozwinąć jakiś temat i prowadzić żywą dyskusję.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żywą dyskusje to się prowadzi z kimś w cztery oczy ,a nie pisząc na forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wracałbym tu od lat, gdyby nie wiele rozmów z przeszłości tego forum, które wartością przewyższały większość prowadzonych w cztery oczy.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo tylko to potrafisz rozmowa na forum.
Przeraża Ciebie rozmowa w cztery oczy chyba masz cos do ukrycia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesli nie masz nic do ukrycia to się spotkaj to Ci uwierzę, że mówisz prawdę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie bój się więcej nie będę chciała się ż Tobą spotkać.
Tylko 5 minut rozmowy i do widzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz przyjść nawet ze swoją dziewczyną jak chcesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potrafię wiele, ale nie robię tego, w czym nie widzę celu.
I nie będę łamał swoich zasad, by udowodnić coś komuś, kogo nawet nie znam.
Tym bardziej nie będę w to wciągał dziewczyny.
Zresztą to bystra dziewczyna i zapytałaby, po co to robię?
A nie znalazłbym żadnej dobrej odpowiedzi:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakie zasady?
Zreszta możesz mnie bliżej poznać czego Ty się boisz?
To przyjdź sam, a swojej dziewczynie powiedz o mnie żadna tajemnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może sie polubimy i będziemy znajomymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zreszta już długo rozmawiamy i dużo o mnie wiesz ja o Tobie nic, także ja mogę się bardziej obawiać spotkania niż Ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zreszta mam zasadę jesli ktoś mnie nie chce osobisie poznać tyle rozmawiając to cos jest nie tak i nie warto kontynuwać takiej znajomośći nawet internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcę wiedzieć z kim mam do czynienia po drugiej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj mi adres do swojej strony o której kiedyś mówiłeś .
Pewnie zaraz powiesz, że już jest nieaktualna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak z tą stroną tworzysz nową stronę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tchórz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

8 postów, poważnie?:D
Nastrój zawsze Ci się tak zmienia?
Zaczynam się Ciebie bać, jak Adama.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kobieta zmienna jest:)
jak tam twoja stronka:)
Co interesujesz sie już facetami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dawaj adres i nie marudź jak jakbyś miał conajmiej 60 lat!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo jak Pan P;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anty nasza rozmowa i tak jest priv tylko czemu całe trójmiasto to musi czytac

Anty nasza rozmowa to juz jest priv tylko czemu cale trójmiasto to musi czytać?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu boisz sie Adama:)
Nie bój sie mnie jestem fajna bezpośrenia babka wiekowa 40+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak mi przykro że mnie się boisz:(
Nie zawracam już Ci glowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żartowałam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żenada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2


Czemu żenada? Żenadą może być postępowanie Antego, który od ponad 15 lat wszystkich dołuje na forum.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żenadą jest żebranie o uwagę. Czyjąkolwiek. I wstawianie co godzinę kolejnego posta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


Tu nie chodzi o uwagę, ale o udowodnienie ze Anty często mija się z prawdą - czyli kłamie. Gdyby był czysty to nie ukrywałby się kim jest. Tak jak wielokrotnie na forum udowodniono że nie urodził się w 1983 roku - tylko znacznie wcześniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Haha, szkoda czasu z tymi prowokacjami. Mam swoje zasady i słowa nie sprawią, że ulegnę.
Jestem tu żeby porozmawiać, nic więcej. I nie ma siły, aby mnie przekonać.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"nie ukrywałby się kim jest"
Tu każdy jest kim chce być, a niektórzy nawet nikim. Ogólnie, jestem, więc myślę;P
" udowodniono że nie urodził się w 1983 roku - tylko znacznie wcześniej." Przecież to nie pterodaktyl ;D A w dziale poznajmy się, każdy jest piękny i młody.:D ja też.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

>mija się z prawdą - czyli kłamie.

Błędne założenie, z czego wynika błędny wniosek.
Przykładem może być dowcip, w którym opowiadający mija się z prawdą, a jednocześnie nie jest kłamcą.
Często nawet za pomocą dowcipu opisuje rzeczywistość w bardziej prawdziwej formie niż jest postrzegana na co dzień.

Podobnie jest z poglądami w których istotę odgrywa punkt odniesienia. Ja często lubię przytaczać historię romansu Clintona, kiedy obie strony badano wykrywaczem kłamstw i zadano im pytanie, czy uprawiali seks, obie strony odpowiedziały inaczej a mimo to wykrywacz kłamstw nie odnalazł w ich słowach fałszu. Jak to możliwe? Dla Clintona miłość francuska nie była seksem a pieszczotą, dla Moniki był to seks.
Podobnie jak z "dziewictwo do ślubu", a seks oralny to codzienność - wtedy prawda, mijanie się z prawdą i kłamstwo to trzy równie bliskie, co odległe światy, a kluczową rolę odgrywa pytanie. Dla kogoś, kto bez należytej staranności używa słów, a interpunkcję traktuję jak niepotrzebny dodatek, kłamstwem jest to, czego nie rozumie, a czemu sam nadaje znaczenie.

>Gdyby był czysty to nie ukrywałby się kim jest.

Mocne oskarżenie od kogoś, kto nie ma stałego nicka i przyznał się do podszywania się pod inną osobę:)

>Tak jak wielokrotnie na forum udowodniono że nie urodził się w 1983 roku - tylko znacznie wcześniej.

Nic nie udowodniono. Nie pamiętam nawet, by ktoś próbował coś udowadniać.
Mój wiek nigdy wcześniej nie wzbudzał takiego zainteresowania.
Większości to nawet nie interesuje.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Już sobie wyobrażam Antego z zasadami: jeździ ciemnym autem (np. BMW lub Meccedes), ubrany w białą wykrochmaloną koszulę. Tak jadąc powoli osiedlowymi uliczkami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Dla mnie są osoby pod tyldami; wdr, kocio, ciachozkremem, sadyl, vi i kilka innych osób

No, ja jestem zdecydowanie osobą! I sobą też ;) Chociaż nie chciało mi się zalogować. Cześć, Anty! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Vilette, jak zawsze miło Cię widzieć:)

> jeździ ciemnym autem (np. BMW lub Meccedes)

Anty nigdy by nie kupił ciemnego samochodu, bo ciemny samochód nie rzuca się w oczy, to jakby tylko czytać forum:p

>Tak jadąc powoli osiedlowymi uliczkami.

Oczywiście, Anty to zwykle inaczej niż inni;)
Nawet czekam na zielone na przejściu tramwajowym:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czeka i obserwuje ludzi ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak tylko potrafi oberwować ludzi masz rację Vi:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anty chyba się obrazil i znikł z forum☺
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anty się nie obraża, lecz nie samym forum człowiek żyje;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Anty zawsze wraca, jak bumerang ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ba! Co to byłoby za forum beze mnie?:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie potrafię sobie tego wyobrazić ;) Natomiast beze mnie funkcjonuje bardzo dobrze. To chyba jakiś znak ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No co Ty, jak nie patrzysz, to nie działa;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To skąd się biorą te wszystkie posty? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są takie firmy, którym się płaci i nagle masz milion lików, polubień, wejść, oglądnięć lub co tylko zechcesz;)
Choć czytając niektórych mam wrażenie, że to są po prostu przypadkowe fragmenty skopiowane z innych stron:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Są takie firmy, którym się płaci i nagle masz milion lików, polubień, wejść, oglądnięć lub co tylko zechcesz

Niecny proceder. Człowiek zagląda do swojego wątku pełen nadziei, bo tak nieoczekiwanie się rozrósł a tu się okazuje, że jednak nie ma z kim pogadać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napewno jest dobrym człowiekiem który darzy do dobra ludzkiego ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie do antego, skąd masz taką znajomość biblii
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

To może być dla Ciebie zaskakujące, ale jest taka książka, nazywa się Biblia, jest przetłumaczona na nasz język, dość łatwo dostępna i póki co legalnie dopuszczona do czytania - więc ją przeczytałem:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

ale dowcipne:) wybacz ,ale mało osób ją czyta nawet bardzo wierzących sam wiesz o tym:(
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet jak się ją przeczyta to nie ma się, aż tak dużej wiedzy na ten temat chyba że jest to związane z jej pracą?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem anty Ty jesteś księdzem:)zgadza się ?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba zgadłam :))
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma się taką wiedzę, jeśli się przeczyta, a nie jedynie czyta;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

tak jak z tym księdzem prawda?:)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, księża czytają, na mszy nigdy nie byłaś?:d

Te niedzielno-świąteczne fragmenty powtarzają się co roku. Zatem Biblia księży to jakieś 60-70 fragmentów, z 20 stron.
Biblia zaś to 1500-2000 stron, tyle co 5-8 książek. Podobno w audiobooku ma 24h, choć wydaje się to mało.

Rodzi się zatem pytanie, jeśli ktoś czytał Boską Komedię, Romeo i Julię, Pana Tadeusza, Krzyżaków, Konrada Wallenroda i jeszcze kilka pozycji, gdzie język jest mniej przystępny niż w Biblii, a nie przeczytał jednej jedynek książki, do której sprowadza się jego wiara i na której opiera się jego kultura, poglądy i ideały, to czy może nazywać się osobą wierzącą?

No chyba, że może, bo nie przeczytał?:d
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Anty jesteś intrygujący i niesamowicie inteligentny...
Na pewno jesteś płci męskiej? ;)
Nobody is perfect... so my name is Nobody...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (4 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

Koleżanka/ przyjaciółka (3 odpowiedzi)

Cześć odezwij się jeśli szukasz fajnej znajomosci działającej w dwie strony. Mieszkam na...

do góry