Widok

Apel do właścicieli psów i ich kup

Szanowni sąsiedzi, szanowni właściciele psów, proszę, jak nie chcecie sprzątać po swoim psie, to róbcie kupy swoimi psami, pod swoimi płotami i furtkami, a nie pod płotami i furtkami sąsiadów. Dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mam psa i w 100% poprieram. Cytując klasyka "czym się różni g*wność g*wna psiego, od g*wności g*wna ludzkiego" Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sama mam psy i nie jestem w stanie pojąć zachowania ludzi: co to za problem zebrać kupę do woreczka? Mam obok siebie pustą działkę, którą mieszkańcy okolicznych ulic wykorzystują jako toaletę dla swoich psów. Jest zima i w tym momencie grozi mi co najwyżej wdepnięcie w kupę, ale latem to miejsce zamieni się w wylęgarnię much! Zbieram kupy po moich psach na ulicy, ogródek sprzątam przynajmniej raz dziennie, pryskam śmietniki preparatami owadobójczymi a to i tak na nic. Dlaczego te osoby nie pozwalają swoim psom załatwiać się pod własnym płotem, tylko zadają sobie trud przyprowadzenia ich na sąsiednią ulicę, żeby narobiły koło domu sąsiadowi? Kocham zwierzęta, ale naprawdę przestaję dziwić się irytacji ludzi, którzy skarżą się na zachowanie psiarzy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Absolutnie nie próbuję nikogo tłumaczyć czy usprawiedliwiać (sam z moim psem nie pójdę na spacer bez woreczków w kieszeni) ale proszę nie zrzucać wszystkiego na psiarzy, najgorszy syf na pustych działkach robią najbliżsi sąsiedzi wynosząc na nie skoszoną trawę, gałęzie i wielkogabarytowe śmieci: przy Bajecznej leży w krzakach cała muszla klozetowa z dolnopłukiem. Pies tego nie przytargał...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

najśmieszniejsze jest to, że wszystkim się wydaje, że po pustych działkach można chodzić, jeździć, śmiecić, sr**...
Ile to razy musiałem wypraszać ze swojego terenu. Zaraz mi tu pociśniecie, żebym się ogrodził. A kto wam powiedział, że to teren do sr*nia psami? W tej wsi nie ma ani 1 m2 który byłby niczyj.
Także pozdrawiam.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuję chodzić z kuwetami i potem do wora i jak ktoś zobaczy takiego właściciela z swoim guwnem w worku będzie o połowę narzekania mniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka to już jest mentalność ludzi, żeby sr*ć swoimi psami u innych .Niektórzy myślą, że jak idą z psem wieczorem ,to im się wydaje, ze są niewidzialni .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tytuł mnie powalił, apel do psich kup. Do właścicieli psów rozumiem ale, do ich kup
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To przeczytaj jeszcze raz tytuł i skomentuj ponownie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dokładnie, pojęcie prywatności terenu u nas dla większości nie istnieje.
Są tacy co twierdzą że nawet rolnik powinien ogrodzić całe pole, bo jeśli nie jest ogrodzone to znaczy że może wchodzić na pole jak ja łąkę aby psa wypuścić...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile to już wątków było na forum o psich kupach,a właściwie o leniwych i chamskich właścicielach psów ,nie było by tematu gdyby ludzie byli kulturalni i sprzątanie kup było normą. Niektórzy jak widać wstydzą się posprzątać po swoim psie ,ale nie wstydzą się aby ich pies narobił komuś przed posesją!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

To samo dotyczy kierowców jeżdżących zbyt szybko i parkujących gdzie popadnie, palących śmieciami i tych śmiecących na ulicach i w lesie.. Polacy są zwyczajnie brudasami...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za płotem mam trawę która koszę, zbieram śmieci ,mam udział w drodze jak inni mieszkańcy naszej ulicy. Kiedyś zwróciłam uwagę kobiecie ,że jej pies załatwia się pod moją furtką i płotem to mi odpowiedziała to sobie ogrodz tą trawę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ręce opadają jak się slyszy takie argumenty żeby sobie ogrodzić co nie znaczy, że trzeba się poddawać takim prymitywnym ludziom. Niestety trzeba zwracać uwagę i tępić, tępić tych" kulturalnych inaczej "
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie przycisnąłem kota do muru i spytałem go gdzie s*a....i za cholerę nie chce powiedzieć.....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry