Widok

Apteka robiąca leki na receptę

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Gdzie w okolicy Śródmieścia, Suchanina, Wrzeszcza, Piecek lub Siedlec znajdę aptekę która ma zaplecze do jałowego przygotowywania leków na receptę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to ma znaczenie?
Apteka najbliżej mnie nie robi nic na receptę, ale jak zostawiam receptę np. na maści rano to po 18 przychodzę odebrać, jak zaniosę poźniej to odbiór na następny dzień zazwyczaj po 10.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apteka Tradycyjna , na Kozietulskiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za namiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma znaczenie, apteki nie chcą się podejmować robienia lekarstw jeśli nie mają na miejscu możliwości ich wykonania, tak jest w Cosmedice np.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o antybiotyk donosowy, nie o maść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apteka przy akademii med lub apteka recepturowa na Matejki we wrzeszczu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

może to trochę dalej ale na chełmie. Dom Leków w okolicy pasażu chełmskiego 5 minut od tramwaju. Też robiłam antybiotyk donosowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dom Leków na Kartuskiej (róg Powstańców) też wykonuje leki recepturowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Apteki DOZ robią leki recepturowe. Jak ostatnio zamawiałam maść, to bez antybiotyku mi powiedzieli termin na drugi dzień, a jak z antybiotykiem tydzień. W innych to co najmniej 3 dni czekania, więc się ucieszyłam. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Akurat mam całkiem niedaleko pracy DOZ, więc to byłoby dla mnie wygodne rozwiązanie. Słuchaj, nie wiesz czy można u nich też zrealizować receptę na robiony lek, ale z antybiotykiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, możesz w doz zrobić takie leki recepturowe, to chyba jedna z nielicznych aptek która robi tego typu leki, regularnie stosuję maść przepisaną przez dermatologa i tylko u nich mi robią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A długo się czeka na taki lek recepturowy w aptekach DOZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pamiętam, że maks kilka dni czekałam na swój lek, dosyć szybko to u nich idzie, pewnie też zależy ile dana apteka ma zamówień na to, oni mają swoją pracownię do robienia tego typu leków więc myślę że długo nie będziesz czekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A orientuje się może ktoś z Was, czy w aptekach DOZu, można zrealizować też na robione krople do oczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, z tego co się orientują spokojnie w DOZ zrealizują Ci też receptę na krople recepturowe, a wiem, że nie wszystkie apteki mają taką możliwość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy nie realizowałem takiej recepty w aptekach DOZ, jak to praktycznie wygląda? Długo sie czeka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie czeka się długo, nigdy nie miałam tak żeby to trwało dłużej niż kilka dni, ale często było tak że na drugi dzień już do odbioru. Dobrze, że chociaż w tej jednej aptece jest jeszcze taka opcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak z antybiotykiem to około tygodnia, a tak to z dnia na dzień praktycznie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak w temacie, we wszystkich stacjonarnych aptekach DOZ wydadzą mi taki lek na zamówienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystkich aptek stacjonarnych doz nie odwiedzałam ale wiem, że to w tej sieci standard więc się domyślam że każda ich apteka ma taką opcję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze możesz zapytać i jeżeli dana apteka nie miałaby takiej możliwości, to wskażą Ci gdzie najbliżej znajdziesz. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

do góry