Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SALON KOSMETYCZNY Z KTÓREGO WARTO SKORZYSTAĆ :) wątek zamknięty O TYM SALONIE DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD ZNAJOMEJ . I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE SIĘ NIE...
~NATALIA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2012

MIEJSCE WARTE POLECENIA! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Rewelacyjna atmosfera. Ceny...
~Elżbieta Kozłowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Zosia - opinia wątek zamknięty To była moja pierwsza wizyta w tym salonie i jestem zachwycona. Poleciła mi...
~Zosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Emilia - opinia wątek zamknięty Polecam zabiegi fal radiowych, korzystałam już z 3 zabiegów i widać efekty,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

Salon na 6 wątek zamknięty Nie jest przesadą, że oceniłam ten salon na 6. Rzadko korzystam z nieznanych...
~Kate
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

REWELACJA!!! wątek zamknięty Posłuchałam opinii koleżanki i nie żałuję...masażystka w pełni profesjonalna,...
~Asia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

Ulga dla ciała i ducha wątek zamknięty Salon Arcadia to mój raj na ziemi :) Po wizycie u Pani Anety zawsze czuję się...
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

polecam! wątek zamknięty polecam ten salon, ceny nie są wygórowane a poziom naprawde dobry. Przyjemny...
~Barbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Satysfakcja gwarantowana wątek zamknięty Muszę przyznać że przed wizytą w Arkadii byłem sceptycznie nastawiony na tego...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2012

naprawde pomaga wątek zamknięty Polecam ten salon, masażystka zna się na rzeczy. Jak mnie uścisnęła to tylko...
~Cezi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

polecam, szukałam czegoś takiego wątek zamknięty Muszę przyznać że wielokrotnie korzystałam z ofert trójmiejskich salonów...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry