Widok

Artykuły barberskie

Macie moze potwierdzone info gdzie takie najlepiej nabyc? Chodzi o pielegnacje brody oraz wlosow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciezko powiedziec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam rozumiec, ze na miejscu nie ma nigdzie takiego sklepu? W sumie to i lepiej bo ceny moglby Cie nieco odstraszyc. Najlepiej jest kupowac wszelkiego rodzaju kosmetyki w sieci .. takie jest moje zdanie juz od wielu lat. Jedno jest dla mnie pewne .. jesli chcesz zrobic prezent swojemu facetowi to postaw na wysoka jakosc - taki produkt starczy na wiele dluzej niz cos wybranego przypadkowo. Do brody to glownie bedzie potrzebny olejek aby nawilzyc skore plus balsam do jej uformowania. Natomiast w kwestii fryzury to warto sie rozejrzec nad pomada. Jesli nie wiesz o co konkretnie chodzi to jest mnostwo artykulow w stylu pomada do włosów jak używać np. https://afterbarber.pl/jak-wybrac-produkt-do-wlosow-1-ogolny-podzial/ wszystko wyjasniajacych. Co do samych marek .. moj facet od jakiegos czasu uzywa produktow z serii DamnGoodSoap i jest zadowolony ze stosuknku ceny do jakosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

kosmetyki naturalne (10 odpowiedzi)

Jeśli jesteście zainteresowia kupnem kosmetyków naturalnych bardzo polecam...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry