iTaxi.pl

Taxi

Gdańsk, Warszawska 74

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena nowy temat Słabo bardzo słabo Itaxi skup upadłych korporacji
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Dawid - ocena nowy temat Itaxi to ostatnio skup upadających korporacji i niestety przejmują...
~Dawid
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Marcin - ocena Bardzo dobrze się z nimi jeździ. Są szybko i ceny znane z góry w aplikacji
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 21 lutego 2024

grazynaszmuda@wp.pl - ocena Makabra zamawiałam wczoraj wieczorem na25. 11 godz. 4.40,miałam pociąg o 5.00...
~grazynaszmuda@wp.pl
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 25 listopada 2023

Dawid - ocena Collected from the Taxi rank at Gdansk airport in a Shit old Citroen charged...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Magdalena - ocena Najgorsza taxi w Trójmieście. Bardzo droga. Jeżdżę regularnie tą trasą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 września 2023

Nowiec - opinia Taksówka przyjechała znów pod zły adres, zamiast do Bąkowa na Wieczornych...
~Nowiec
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 27 lipca 2023

Adam. - opinia nie polecam iTaxi AsTaxi bo to nieporozumienie totalne. Jest...
~Adam.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Marcin - opinia Najgorsza taksówka jaką jechałem, tragedia z oczekiwaniem na kurs, zamówiłem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Zofia - opinia Nigdy więcej nie zamówie, wolę zapłacić złotówkę więcej i mieć pewność że...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Krystian - opinia Korzystałem już trzy razy z iTaxi w Gdyni. Pierwszy raz wsiadłem do taksówki...
~Krystian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lutego 2023

Lucyna - opinia Zamówiłam taksówkę z As Taxi, pan podjechał na miejsce, jednak kiedy...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

Michał - opinia Wszystko w porządku kierowcy spoko można pogadać zero problemów.
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Klient kiedyś stały. - opinia Obsługa przez telefon to jakieś nieporozumienie, niekompetencja i to samo...
~Klient kiedyś stały.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

NNNNN - opinia Nie polecam taxi as. Dość ze czekać na auto ponad 2 godziny to jeszcze nikt...
~NNNNN
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2022

snaks - opinia Najtańsza korporacja taksówkarska w Gdańsku a usługi na najwyższym poziomie....
~snaks
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 maja 2022

Marta - opinia Zamówiłam taksówkę 2 godziny przed. Następnie pani poinformowała mnie że...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Anna T. - opinia wątek zamknięty dramat!! Stanowczo odradzam. Ostatnio nie zdążyłam na pociąg, bo kierowcami,...
~Anna T.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2022

Matylda - opinia wątek zamknięty Kierowca miły, samochód w porządku, klimatyzacja działała. Nie mam żadnych...
~Matylda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Godzina spóźnienia, niemiła dyspozytorka. Nie polecam.
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry