Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elżbieta M. - opinia wątek zamknięty Pan Krzysztof - solidny, uczciwy, fachowe doradztwo, zrozumiała kalkulacja...
~Elżbieta M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, super kontakt. Plisy założone pare lat temu.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Ewa P. - opinia wątek zamknięty Najlepszy! Bardzo pomocny i sympatyczny. Wzór!!!
~Ewa P.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 maja 2021

Michal - opinia wątek zamknięty Solidny, uczciwy fachowiec. Niestety, niewiele jest takich fachowców. Rolety...
~Michal
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 listopada 2019

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam wątek zamknięty Kontakt z p. Krzysztofem rewelacyjny. Montowaliśmy żaluzje parę lat temu w...
~Dominik
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2019

As rolet As wśród roleciarzy wątek zamknięty Pan Krzysztof realizuje usługę w pełni profesjonalnie. Doradzi, omowi a...
~Karina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty To już kolejny zakup od firmy as rolet. jak zawsze, był to doskonały wybór....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2019

plisy wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze złożonego zamówienia jak i sposobu realizacji ....
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zamówiłem plisy, bardzo duży wybór materiałów - wybrałem tkaninę typu plaster...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Plisy wątek zamknięty Bardzo serdecznie polecam usługi As-Rolet! Bardzo szczegółowy pomiar,duży...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 września 2018

Polecam wątek zamknięty Pan wykonujący usługę jest zdecydowanie profesjonalistą. Pomoże, doradzi i...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zakupiłem plisy, Duży wybór tkanin, Sprzedający nie naciągał mnie / czego nie...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry