Widok

Asiula

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mój były mąż został ojcem chrzestnym... I to jest dla mnie dziwne... twierdzi że przepisy kościelne się zmieniły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele zalezy od proboszcza danej parafii. Jezeli rodzice przedstawia "mocne" argumenty, ze wlasnie tak osoba (pomimo rozwodu) jest odpowiednim kandydatem do tej roli, istnieje duza szansa, ze proboszcz sie zgodzi. A przepisy w tej kwestii sie nie zmienily, po prosu jedni ksieza sa bardziej restrykcyjni, a inni mniej. W koncu za kazda decyzja stoi czlowiek. Podobnie kwestia wyglada z brakiem slubu u rodzicow, badz tylko slubem cywilnym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze mozna kleche zbajerowac ze umarłas albo wyjechalas z arabem a on jest biedny porzucony ,karteluszki tez sobie podpisują więc chyba cie nie dziwi podejscie i ksiezulkow i wiernych do tej specjalnie pogmatwanej i chorej sytuacji polskiego wyznawcy judejskich objawien. Do tego lawinowo rosnie liczba rozwodow koscielnych jak myslisz kto ich udziela?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można też przekonać księdza, że jest sie rozwodnikiem, ale nie żyje się w związku z inną osobą, czyli się nie grzeszy. I dla niektórych księży to jest opcja, że dopuszcza się rozwodnika do bycia chrzestnym. Też znam takie przypadki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

ortopeda dzieciecy!!!poleccie mi kogos!najlepiej od stop (34 odpowiedzi)

jak w temacie,to pilne.

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (3 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

dobry okulista w Gdańsku-poradzcie (19 odpowiedzi)

szukam okulisty moja Mała 8 m ma zeza ale nie wiem do kogo pójsc - interesuje mnie prywatnie...

do góry