Widok

Aspi

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moj syn byl szczepiony zwyklymi ma zaburzenie ze spektrum autyzmu I nie jest do Konica prawdom ze u dziecka widac chorobe w z3 roku mi syn sie nie spodobal juz w szpitalu na 3 dobe po szczepionce przecie wzw nie utulony placz potem kolejne jeszcze gozej lekarzy odpowiedz kolki walczylismy z Boland brzucha I krzykami a oni to kolka co pain chc juz wtedy nie powinien byl szczepiony nieutulony placz objaw nieporzadany piszczepienny walczymi o syna na Roane sposoby jest ciut poorawa I uwazam na swoim przykladzie ze szczepionki moga powodowac zaburzenia I moga mice powiazanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Nie pij juz...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Twój syn ma problemy po Tobie ;), przeczytaj swój post, nie wiele można z niego zrozumieć plus liczne błędy.
A tak na poważnie, normalne jest że dzieci płaczą po szczepieniu, raz że je to boli, czasami kilka dni boli takie miejsce po szczepieniu, może wystąpić gorączka, rozdrażnienie itd.
Byłam szczepiona na WZW typu B przed operacją, bolała mnie ręka kilka dni, nie mogłam na niej leżeć. Przypomnij sobie np szczepienie przeciwko gruźlicy, jak to długo bolało.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieutulony płaczw 3 dobie to spektrum autyzmu? Kill me... Kolka, niewykształcony do końca układ pokarmowy, szok zmiany środowiska... Autyzm? Puknij się w głowę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten cały autyzm to chyba po mamusi....
Nie obrażając ludzi na prawdę chorych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiekszej bzdury nie czytalam, pomijajac ze autorka musiala byc niezle wstawiona bo jej tekst nie ma ani ladu ani skladu, brak jakiejkolwiek interpunkcji. Moze lepiej zajmij sie dzieckiem zamiast wypisywac jakies pitolety na forum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej? (3 odpowiedzi)

Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Prawo do zachowku, spadek. (7 odpowiedzi)

Po śmierci mamy razem z tatą i siostrami oczekujemy na wizytę u notariusza w celu uregulowania...

do góry