Aster

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OSK Aster - to była bardzo dobra decyzja! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że spośród wielu trójmiejskich szkół wybrałam właśnie tę....
~Daria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2018

bardzo polecam wątek zamknięty Po 10 latach od zrobienia kursu i niezdanych 3 egzaminach, ponownie zapisałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam szkolke osk aster a w szczegolnosci Pana Pawła- instruktora jazdy...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam z całego serca OSK Aster pan Paweł bardzo dobrze wytłumaczył cała...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Moja opinia o szkółce Aster wątek zamknięty Polecam z całego serca szkołę prawa jazdy Aster! Pan Paweł wyszkoli nawet...
~Emilia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam wszystkim ten ośrodek szkoleniowy z czystym sumieniem! Pan Paweł to...
~Alicja Wiktorowicz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Najlepszy wybór na naukę jazdy wątek zamknięty Pan Paweł idealnie przygotowuje kursanta do egzaminu w PORDzie i do przyszłej...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Najlepszy instruktor - Paweł wątek zamknięty Paweł - cierpliwy, wyrozumiały, kompetentny. Jazdy z nim to sama przyjemność....
~Jacek Szumała
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Instruktor Paweł to specjalista w szkoleniu kierowców.Droga do zdanego...
~Madzia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Polecam OSK ASTER!!! wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania oraz bardzo duża cierpliwość ze strony Pana Pawła....
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Polecam - skuteczna nauka jazdy wątek zamknięty Polecam naukę jazdy w OSK Aster. Pan Paweł jest wysoce wykwalifikowanym...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Świetne, profesjonalne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne,...
~Anna Bury
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Polecam :)! wątek zamknięty Szkołę Aster oraz instruktora mogę śmiało polecić :)zdałam za pierwszym razem...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Szkoła godna polecenia! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę szkołę. Pan Paweł, instruktor z rozległą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Zdane za pierwszym razem wątek zamknięty Pan Paweł świetnie uczy, jazdy też przeprowadzane są spokojnie. Z kierowcy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Egzamin zdany za pierwszym razem wątek zamknięty Na lepszego instruktora nie mogłam trafić. Pan Paweł podczas nauki stale...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2017

Aga - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!! Bardzo dobre przygotowanie, zarówno do teorii, jak i...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Polecam :) wątek zamknięty Bardzo polecam ...:) ja zdałam za 3 razem,wszystkie poprzednie były niezdane...
~Becia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Super szkółka , nauczyli mnie tak ze zdałam egzaminy w pordzie za pierwszym razem . Dziękuje wątek zamknięty Szkoła Osk aster tak mnie przygotowała do egzaminów w pordzie ze zdałam je...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam tę szkołę jazdy. P.Paweł jest bardzo...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

205

wątków

do góry