Aster

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła godna POLECENIA !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całego kursu. Dzięki otrzymanej książce...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 czerwca 2015

Prawdopodobnie najlepsza szkoła jazdy na świecie wątek zamknięty Dzięki Panu Pawłowi egzamin praktyczny na mieście to tylko formalność. Jazdy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Najlepsza szkola jazdy !!!! wątek zamknięty Polecam ! Polecam ! Jeszcze raz polecam ! Pan Pawel najlepszy instruktor w...
~Beata z Wrzeszcza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Polecam OSK PABLO!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu i szczerze polecam tę szkołę! Super cena,...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Swietna szkoła! wątek zamknięty Nie wiem nawet co napisać, emocje z egzaminu jeszcze nie spłyneły do konca....
~Cezary
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Polecam ; ) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia Pana Pawła do kursantów....
~nanana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Jagoda - opinia wątek zamknięty Goraco polecam osk pablo !Swietne podejscie do kursantow. Dobre nauczanie....
~Jagoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Zdałem bezproblemowo za 1szym razem, praktykę i teorię. Świetne podejście...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

GORĄCO POLECAM!!!!! wątek zamknięty Gorąco polecam OSK PABLO. Pan Paweł i Tomaszi to prawdziwi profesjonaliści z...
~Asia Z.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Nauka jazdy tylko z PABLO wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy zaczynają przygodę z samochodem! Już pierwsza...
~Ola :3
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Gwarancja zdanego prawa jazdy wątek zamknięty Gorąco polecam OSK Pablo. Egzamin praktyczny zdany bezbłędnie za 1 razem....
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem mega zadowolony, teoria i praktyka minęły w dobrej atmosferze....
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Podziękowanie wątek zamknięty Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem! Świetne przygotowanie, wszystko...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Jest git! wątek zamknięty Zdałem teorię za pierwszym razem, praktykę za trzecim (w wyniku głupich,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

Prawko :) wątek zamknięty Teoria za drugim, praktyka za pierwszyn razem z jednym błędem. Pan Paweł...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

Mega pozytywnie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Zarówno teoria jak i praktyka minęły w bardzo miłej...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Jazda zdana za pierwszym razem! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Pablo. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem!...
~Dominika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2013

Najlepsza szkoła jazdy wątek zamknięty Kurs teoretyczny jest bardzo zrozumiały i naprawdę świetny ! Instruktorzy są...
~Przemek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

jestem pod ogromnum wrazeniem wątek zamknięty po 2 lekcji nauczyli mnie tyle co inni nie zdolali po wielu wykupionych...
~Ppatrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Za pierwszym razem!! wątek zamknięty Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! Dzięki dobremu...
~Patryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

205

wątków

do góry