Aster

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PROFESJONALIZM wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu, elastyczne godziny zajęć, super obsługa a...
~Dawid Wielec
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 marca 2013

A jednak to możliwe! wątek zamknięty Zawsze przypuszczałam, że prawo jazdy to nie dla mnie i nikt nie będzie w...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2013

PABLO JEST EXTRA wątek zamknięty Nie wiem jak pan Paweł wytrzymał moją nauke jazdy do tyłu, jakimś cudem...
~Irena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

PABLO NA SZÓSTKĘ!!! :) wątek zamknięty Szczerze polecam naukę jazdy w szkole PABLO. Wspaniali i godni polecenia...
~Danuta.K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

polecam wątek zamknięty Biore w tej szkole jazdy dodatkowe,pana Tomasza K polecił mi kolega i jestem...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

Artur - opinia wątek zamknięty Dziś rano zdałem za pierwszym razem. Bardzo sie cieszę. Na prawde super...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Udało się:) wątek zamknięty Wczoraj zdałam, Bardzo dziękuje Panu Pawłowi,zostałam rewelacyjnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

profesjonalizm pełną parą:) wątek zamknięty Gorąco polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć i zdać egzamin!!!...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 grudnia 2012

Zdane! wątek zamknięty Udało mi się zdać za pierwszym razem, mimo iż z początku byłam niezwykle...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Wkońcu! wątek zamknięty Własnie dziś zdałam w końcu egzamin na prawo jazdy ,czemu w końcu bo nie...
~Kasia ; )
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

PRAWKO ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM! wątek zamknięty dzięki serdeczne za współpracę, naukę, dobre , a także złe słowo i...
~Aleksandra Różańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Polecam :) wątek zamknięty Teoria przeprowadzona bardzo ciekawie i w lużnej atmosferze Pani Marta z...
~Antek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Podziękowania dla Pana Bartosza. wątek zamknięty Szklenie odbywało się w zakresie kategorii A, fachowa robota :). Łatwość...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 września 2012

Podziękowania dla Pana Pawła. wątek zamknięty Witam Dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym razem dzięki Panu Pawłowi :)...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Świetna szkoła. Polecam szczególnie p. Tomka - przemiły instruktor, super...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 czerwca 2012

Zadowolona wątek zamknięty Kurs elastyczny, dostosowany do kursanta! Instruktor nadwyraz cierpliwy :)....
~Magda K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Naprawdę polecam najlepszą szkołę jazdy OSK PABLO - Podziękowania dla Pana Pawła:) wątek zamknięty Witam!Wczoraj zdałam egzamin.Wprost,nie potrafię dobrać słów do mojego...
~Magda G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Polecam PANA TOMKA K wątek zamknięty Witam. Kurs odbyłam już jakiś czas temu w innej szkole i nie miałam za grosz...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

GORĄCO POLECAM PABLO !!! wątek zamknięty Po dwóch niezdanych egzaminach postanowiłam zapisać się na jazdy dodatkowe w...
~Basia M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Pablo - dziekuję wątek zamknięty Wybrałam szkołę z internetu. Poczytałam opinie oraz statystykę UM i nie...
~Julia P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

205

wątków

do góry