Aster

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoła godna polecenia !! wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK PABLO, miła atmosfera,solidne i bezstresowe...
~Julia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Zdałem za 2 razem wątek zamknięty W tej szkole mialem wsumie 8 godzin jazd z p. Pawlem , super instruktor, mila...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

polecam! wątek zamknięty Bardzo dobry ośrodek, miła atmosfera, oraz bardzo ciekawie prowadzone zajęcia...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2009

super szkła!!! wątek zamknięty Witam. Serdecznie polecam Szkołę PABLO- profesjonalne i rzetelne...
~Kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Dziękuję Serdecznie! wątek zamknięty Zdałam wymarzony egzamin na prawo jazdy i to dzięki OSK ‘PABLO’,...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

Marcin - opinia wątek zamknięty Egzamin zaliczyłem, a po nauce zostały mi miłe wspomnienia. Zarówno lekcje...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 października 2009

Męczący uczeń wątek zamknięty Witam jestem dosyć wyjątkowym absolwentem Pawła bo męczył się ze mną przez...
~Tomasz Kożuch
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 października 2009

Polecam i dziękuję! wątek zamknięty To, że będę szkolił się u Pana Pawła wiedziałem jeszcze przed powstaniem jego...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

O jeden kierowca więcej :) wątek zamknięty GorrRrRrąco polecam wszystkim przyszłym kierowcom! Nie ma się co...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 października 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty WSZYSTKICH INTERESANTÓW GORĄCO ZACHĘCAM ABY ZAPISAĆ SIĘ WŁAŚNIE DO SZKOŁY...
~OLESIA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 września 2009

ŁUBU DUBU, ŁUBU DUBU... wątek zamknięty ...NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU, NIECH ŻYJE NAM!!! JESZCZE RAZ...
~KAROLINA SZ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 września 2009

zdałam :) wątek zamknięty dzięki OSK PABLO i instruktorowi Pawłowi dokonałam czegoś co wydawało mi się...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

Dziękuje!!!! wątek zamknięty chciałam serdecznie podziękować Adamowi za przygotowanie mnie do egzaminu, za...
~kursant
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2009

Było świetnie;) wątek zamknięty Jako absolwent kursu w OSK Pablo, posiadacz prawa jazdy zdanego za drugim...
~Michał Z.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Serdecznie dziękuje! wątek zamknięty Szybko, sprawnie, wysoki poziom nauczania czyli to co trzeba. Bardzo gorąco...
~Kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Gorąco polecam!!! wątek zamknięty Na początek chciałam podziękować p.Pawłowi, bo tylko dzięki Niemu udało mi...
~Handzia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 czerwca 2009

Sławek - opinia wątek zamknięty Bardzo chciałem podziękować mojemu instruktorowi panu Pawłowi za bardzo...
~Sławek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

SUPER SZKOŁA!!!!!! wątek zamknięty gorąco polecam Ośrodek szkolenia kierowców PABLO, a szczególnie jazdy z Panem...
~Marcias vel Szelestos :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Polecam Pablo ;) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy wszystkim osobom, które chcą mieć...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 maja 2009

Bardzo Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim ośrodek Pana Pawła. Podczas jazd Pan Paweł jest bardzo...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
215

postów

205

wątków

do góry