Widok

Astra Park - opinie i oceny

Astra Park Jasień Temat dostępny też na forum:
Astra Park od strony północnej graniczyć będzie z nowymi osiedlami mieszkaniowymi, a od południowej otaczać je będą łąki. Zachodnia część osiedla położona jest bezpośrednio przy ul.Turzycowej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jabłoniowej zapewniającej szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, Gdańska Głównego oraz centrum Wrzeszcza.
Dojazd do centrum z tej lokalizacji możliwy jest ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapowiada się interesująco

Ciekawy design bloków i fajna lokalizacja
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 13

Witam, zaawansowanie budowy coraz wyższe, mieszkań sprzedanych coraz więcej, odbiory coraz bliżej. Może jest szansa na wypowiedź o plusach i minusach osób faktycznie zainteresowanych lub tych, które już kupiły?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

PRL-owski design na wysypisku

60 metrów za 300 tyś na wysypisku śmieci ze stylizacją wielkiej płyty PRL-u. Dziękuję nie skorzystam.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 19

Ciekawe, czyżby...

Konkurencja?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tramwaju tam nie zobaczysz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tramwaj

Tramwaj chyba ma być (zdaje się, że nawet cały węzeł przesiadkowy). ale u zbiegu Jabłoniowej i Warszawskiej.

Czyli jakiś kilometr od Turzycowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

i bardzo dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tramwaj

Tak? Budują obok pętlę tramwajową
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła Tańca czy jest uciążliwa??

Może jest ktoś kto ma doświadczenie ze szkołami tańca w sąsziedztwie mieszkań?. Na przeciwko bloku na Astra Park przy ulicy jest szkoła tańca. W takim budynku wyglądającym jakby był jeszcze budowany. Na FB widziałam że zajęcia odbywają sie wieczorami, wiec w okresie kiedy chciałabym odpocząć. Czy uważacie że będzie głośno? Widziałam kiedyś program w TV że ludzie mocno walczą w Łodzi z taką szkoła? A może wie ktoś może też czy jeżeli miejscowy plan nie pozwala prowadzenia usług to czy taka szkoła jest legalna, bo kolezanka z Urzędu Miasta powiedziała że zgodnie z prawem nie może tam być nawet sklepu, ale Urząd nic z tym pewnie nie zrobi. Jestem mocno zainteresowana kupnem tam miejszkania z okanami na tą szkołę i obawiam sie że wezme kredyt i codziennie będę musiała słuchać walca albo samby...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja tam będę mieszkać dość często tam zaglądam o różnych porach ale nie słychać nic. A widziałam parę razy jak kilka osób tam wchodziło i cisza no tam okien nie ma z naszej strony budynku to dźwięki nie dochodzą ja się tym nie martwię
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoły wcale nie słychać byłam tam w różnych godzinach także nocnych mam okna na tą szkołę to najmniejszy problem dobrze wyciszony budynek,ja martwię się raczej przedłużającym terminem oddania budynku bo już 3 miesiące po terminie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zabrakło farby??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktos kupił może mieszkanie na tym osiedlu od tego dewelopera? Zastanawiam sie nad kupnem i jestem ciekawa opinii osob ktore juz moze kupily mieszkanie w pierwsz budunku,ktory niedlugo bedzie oddawany albo kupowal.od tego dewelopera w pruszczu? To wiarygodna firma? Jak wspolpraca? Itp. Wszelkie informacje mile widziane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiliśmy mieszkanie, ale jeszcze czekamy na klucze. Poza tym deweloper ugodowy, wszystko zgodnie z przepisami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

odszkodowanie

Czy ktoś będzie się ubiegał o odszkodowanie z tytułu opóźnienia? Im nas więcej, tym lepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na jakiej podstawie chcesz się domagać odszkodowania? Masz w umowie deweloperskiej termin przekazania kluczy do mieszkania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest data oddania do użytkowania 30.06.2017 przedmiotu umowy. W umowie jest również zapis, iż nabywca może żądać zapłaty przez dewelopera kary umownej w wysokości odpowiadającej odsetkom z tytułu opóźnienia w wysokości ustawowej w stosunku rocznym za okres opóźnienia, liczonym od wartości przedmiotu umowy w przypadku opóźnienia dewelopera w wydaniu przedmiotu umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety nie mam tej daty w umowie, a szkoda, bo na pewno bym się upomniał o odsetki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kiedy podpisywana była umowa? Możliwe, że każdy ma inną? A co z tym, że niektórzy są ponad prawem i już wykańczają mieszkanie w B1?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest data oddania przedmiotu umowy, to jest ogólna data zakończenia budowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czekam na klucze wB1 jest opóźniony o 2 miesiące mieszkania ładne ja na parterze dyweloper wiarygodny poza terminem opóźnionym narazie ok ładne wykończenie klatek i zieleń się pojawia ciekawa no mam nadzieję że to będzie moje miejsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również czekam na odbiór mieszkania w budynku B1, poza 2 miesięcznym opóźnieniem wszystko ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy istnieje jakieś forum Astry Park poza tym tutaj? Może jako lokatorzy byśmy założyli jakiś wątek na mojeosiedle.pl aby wymieniać się informacjami i zebrać się w grupę. Osiedle jest małe, więc warto będzie się trzymać razem i sobie pomagać.

Na razie to nasze mini osiedle tonie w błocie od tych ciągłych deszczów, B1 jest już opóźniony 2 miesiące.

Pytanie - czy te betonowe słupy zostaną.... tak jak są? Chyba cały czas czekałem aż je czymś obiją, otynkują, pomalują.... a rusztowań już nie ma a czysty, porowaty beton z dziurami jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewne info, sprawdzone u dewelopera

Betonowe słupy zostaną takie jakie są, mają zostać tylko oczyszczone. To jest tzw. beton architektoniczny - na wizualizacjach inaczej to wyglądało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wizualizacjach te słupy są czymś pokryte bo widać na nich poziome linie jak na reszcie tynku na budynku.
To mega lipca - pachnie jak cięcie kosztów.

Wjazdy do garaży podziemnych pewnie też zostawią z betonu i nazwą to betonem architektonicznym...

Zastanawiam się teraz jak będzie wyglądać zieleń i przestrzeń między budynkami. Wizualizacje osiedla widać, że można między bajki włożyć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czym są spowodowane te opóźnienia? wiadomo kiedy zostaną oddane budynki B1 i B2? jestem w trakcie zakupy mieszkania w budynku B3 i martwią mnie te opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper mówił, że miał problemy aby dogadać z Robygiem temat wspólnej kanalizacji, która ma odprowadzać wody deszczowe....
Nie wiem na ile to prawda i również nie mam wiedzy czy temat został już ogarnięty.
Deweloper powtarza, że prace w B3 idą zgodnie z planem i że ma być oddany na czas. Ale to już życie pokaże :)
Czy ktoś się orientuje czy do B1 wprowadzają się już ludzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z kanalizą na pewno jest ok bo jest już woda na B1 i B2. Teraz czekają na straż pożarną i składają wniosek na pozwolenie na użytkowanie dla B1 i B2 naraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W B1 są już tacy, co remontują mimo, iż nie ma pozwolenia na użytkowanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Remontować można - mieszkać nie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponieważ nie mamy innego forum to zapytam tutaj. Mieszkańcy B1 - napiszcie coś jak poszły odbiory mieszkania, czy były jakieś niespodzianki, czy wszystko było tak jak powinno być.... ściany równe, pomalowane, okna działają etc.
Czy ktoś szarpał się z deweloperem za opóźnienia, czy zostało to darowane/zapomniane i nie ma tematu :)
Z góry dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie było jeszcze odbiorów. 3 miesiące opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale..... są osoby, które już się remontują w B1. Ostatnio widziałem ekipę wbijającą się z kafelkami właśnie do B1. To można robić remont mieszkania bez wcześniejszego odebrania go?

I z ciekawości - rozumiem, że masz mieszkanie w B1 - wiadomo Ci kiedy się ogarną i wpuszczą mieszkańców :) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B3

Czy coś się już ruszyło w sprawie odbiorów budynku B1 i B2?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B3

Nie było jeszcze odbiorów budynku/? Co się dzieje, że to tyle trwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serio? Ma ktoś jakieś informacje co się dzieje z tymi budynkami? Czy to zwykłe obsuwy typu "sorry mamy taki klimat, padało, było zimno itd... ale generalnie wszystko gra" czy mamy tutaj sytuacje z serii "generalnie to ogłaszamy upadłość ale, może jeszcze coś tam wam wykończymy" :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są odbiory (bez możliwości mieszkania dopóki nie będzie odbioru z Urzędu Miasta) , ale jest wiele usterek, które Activa ignoruje je i się z nich wykręca. Podstawowe, powtarzalne - ok, ale nic poza tym.
Wykończenie betonowe słupów np. nie zostanie zmienione, bo taka jest decyzja i koniec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aha i zalało garaże oraz piwnice podczas ostatnich deszczów - mimo zapewnień, iż wszystko było ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy możecie napisac jakie usterki wystepowaly u Was, podpowiedzieć na co zwracać uwagę przy odbiorze? Z gory dziekuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się zastanawiamy nad kupnem mieszkania w budynku b2 - czy ktoś może doradzić, na co zwrócić w samym mieszkaniu uwagę? Usterki itp.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na okna (czy nie są porysowane itp.), ściany czy mają odpowiednie kąty i czy nie są popękane, podłogi czy są równe, czy granit nie jest uszkodzony, czy nic nigdzie nie cieknie, czy wentylacja jest ok...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odpowiedz. Wszystkie uwagi mile widziane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uff, czyli nie tylko ja jestem oburzony tymi okropnymi, betonowymi kolumnami. Czy znaleźli Państwo jakiś zapis w umowie dotyczący tych kolumn ? Czy gdziekolwiek jest napisane o braku wykończenia i surowym betonie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1 chyba tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mocno zalało? Przecież budynki są na wzniesieniu i woda z pobliskich terenów nie spływa w góre!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo jest rzeczy do poprawki? Jak się ustosunkowuje do tego deweloper?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skoro ciągle od tych ostatnich opadów działają pompy osuszające w hali i piwnicach, to zakładam, że mocno :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B3

A zalało tylko B1? a jak B2 i B3?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wygląda to fatalnie, słupy wręcz odstraszają
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłaszałem już do redakcji mojeosiedle.pl ze 2 miesiące temu, że chciałbym założyć forum naszego osiedla, ale od tamtej pory brak odzewu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również do nich pisałem na dwa maile widoczne na ich stronie: redakcja@mojeosiedle.pl, forum@mojeosiedle.pl.
Cisza totalna, zero odpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1

ja również pisałem maila z prośbą o założenie forum Astry Park ale niestety bez odzewu. A czy ktoś z Was orientuje się jacy będą dostawcy mediów(internet) w budynku? Bo z tego co mówiła mi Pani od dewelopera to jednym z dostawców ma być UPC, więc zapytałem UPC a oni nic nie wiedzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W wejściu wisi reklama Vectry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie robi mnie Vectra, wolałbym UPC bo jest pewniejsze według mojej opinii i dodatkowo tańsze są usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pokaż przykładowo tą korzystniejszą ofertę w UPC, bo jakoś nie widzę :) Mimo, iż UPC mam ponad 2 lata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spojrzałem na te oferty i porównałem tylko tv+internet, cenowo jest podobnie różnica w abo to -+10 zł tyle że UPC proponuje delikatnie wyższą prędkość łącza internetowego i do tego w pakiecie telewizyjnym masz większą gamę programów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie też UPC, dzwoniłam i pytałam :) W sumie ma być 4 dostawców do wyboru
"Komputer to logiczne ogniwo w rozwoju człowieka: inteligencja bez moralności." - J. Osborne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dziś dzień jest Vectra i od tygodnia Orange.
Ja w Vectrze za 70zł mam 300mega (w rzeczywistości trochę mniej) + HBO + podstawowy pakiet TV + dekoder z nagrywarką - na moje potrzeby wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem dyweloper finansowo wiarygodny wiele udanych inwestycji w Pruszczu np.Azaliowy Park, mieszkania z dobrym rozkładem, największe ogródki jakie widziałem w oddawanych inwestycjach,pierwszy budynek w którym mam mieszkanie ma opóźnienie 3 miesiące inne już nie będą tak długo czekać u nas były przyłącza nieodebrane więc nie potrzebnie mówili nam że w czerwcu oddadzą budynek wiedzieli że to nierealne, teraz już po odbiorze mam klucze ale nie mogę mieszkać bo budynek nie ma zgody na użytkowanie ma to nastąpić w tym tygodniu i wprowadzamy się mam nadzieję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jak wygląda odbiór mieszkania przed ostatecznym pozwoleniem na użytkowanie? Wiąże się to z jakimiś dodatkowymi czynnościami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betonowe słupy

Te betonowe slupy pozostawione w takim stanie to jakaś totalna lipa. Na dniach mamy podpisywac umowe. A dziś byłem na budowie zobaczyc jak wygladaja budynki B1, B2. I to jakas kpina. To wyglada jakby deweloper upadl i nie wykonczyl. Albo mieli cos polozyc a kasy braklo. Jestesmy zalamani. Nie mamy alternatywy a zalezy nam na czasie aby jak najszybciej sie wprowadzic.. Pytalem ludzi pracujacych w budynki b3. Sami powiedzieli ze to wyglada tragicznie i osobiscie byli w szoku ze to tak zostaje... Ale taka jest wizja dewelopera i koniec... Czy tylko nam to przeszkadza? Czy reszcie lokatorow spodobalo sie takie rozwiazanie? Pozdrawiam
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uh.. dobrze ze trafilem na te stronkę. Tez bylem oglądać budynki, ale myślałem po prostu, że są jeszcze w budowie. Nie pytałem robotników bo było już po godzinach i się wszyscy zapewne zwijali do domu.
Chciałem kupić tam mieszkanie w przyszlosci (w nastepnych budynkach), ale cena nie jest aż tak niska, żeby mieszkać w niedokonczonym budynku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten design jest stylizowany na loft no ja widziałem takie designy już, w środku bardzo fajne klatki schodowe, granit, bardzo dobrej klasy drzwi antywłamaniowe, wycekolowane i pomalowane 2razy ściany i sufity, okna szczelne, zieleń się pojawia no a z negatywów, droga wzdłuż sadu nieutwardzona unoszą się tumany piachu, wciąż nie mogę mieszkać chociaż wszystko gotowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loft nie do końca, chyba że ukraiński standard. Ale... klatki są wysokiej jakości, drzwi wszędzie już akurat takie dają w tej cenie mieszkania. Ciekawe ile elewacja wytrzyma i kiedy pojawią się lapmy osiedlowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najgorsze, że te słupy betonowe zostaną na pewno.. Ktoś ma pomysł jak walczyć z deweloperem o zmianę tego? Według innych wizualizacji kupowaliśmy tam mieszkanie. Na nich dokładnie widać, że jest to czymś pokryte oraz, że kolor jest zupełnie inny.

A drzwi wejściowe są raczej słabej jakości (nie mają certyfikatów, ani dodatkowych zabezpieczeń).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaa.... Loft za rok wyjdzie z mody, a my zostaniemy z tymi betonowymi paskudami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

betonowe - brudne

Czy wiecie moze czy słupy zostały oczyszczone? Bo ostatni raz kiedy tam byłem były bardzo brudne, na dole od ziemi (mysle ze wystarczy wyczyścić to wodą), ale u góry były brudne od smoły a tego tak łatwo nie da się wyczyścić.
Ja widzę 2 rozwiązania albo activa doczyści je, albo pomaluje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słupy nadal są brudne, wjazd do hali garażowej również.
W B1 coś tam poczyścili ze smoły, ale zostały okropne smugi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie sprzedane w większości, więc ich to już nie interesuje....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkańcy nie powinni odbierać mieszkań, albo odbierać częściowo. A deweloper musi doprowadzić budynek do stanu jaki deklarował, że będzie przy podpisywaniu umowy. Przecież wyraźnie widać czy to na materiałach reklamowych, czy wizualizacji że te słupy są ciemniejsze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli płaci się za dwa mieszkania jednocześnie, to łatwo powiedzieć - nie odbierać :) niektóre mieszkania są odebrane częściowo, ponieważ hala garażowa była zalana i nie ma możliwości jej odbioru.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy kupując mieszkanie zapytaliście się jak wykonana jest elewacja? Może taka po prostu była wizja architekta. Ostatnio surowy beton jest modny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizja umieszczona na wizualizacjach jest inna :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba by kontaktować się z inspektorem nadzoru budowy w sprawie słupów (telefon powinien być na tablicy informacyjnej), aby porównał pierwotny projekt budynku z tym co jest teraz. W umowie są informacje tylko o wnętrzach mieszkan. W projekcie budynku z kolei musi być informacja o słupach (z czego wynika kolorystyka słupów, czym powinny być pokryte).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps: Beton architektoniczny nie ma nic wspólnego z naszymi słupami pozostawionymi w stanie surowym. Nie jestem specjalistą, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcia w Google grafiki by zrozumieć różnice ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest pierwsza inwestycja tego dewelopera w Gdańsku i z taką wizytówką wchodzi do miasta? Ludzie zapłacili niemałe pieniądze a kierowali się tylko i wyłącznie wizualizacjami a w rzeczywistości to nieodzwierciedla jak to wyglądać. Teraz mają prawo czuć się oszukani. Tego betonu nie oszyszcza, przecież musieliby stawiać znowu rusztowanie. A to dodatkowy koszt. Tu tylko jakiś zbiorowy protest przeciwko by pomógł... Jestem pewny, że ciężko będzie im sprzedać kolejne etapy, chyba że zejda z ceny..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100%, że powinniśmy jakoś oficjalnie przeciwstawić tym betonowym słupom. Tak nie może zostać. Macie jakiś pomysł jak to możemy rozegrać? Orientujecie się, czy jeśli przy odbiorze jako usterkę wpisze się stan surowy słupów ( usterka nie dotycząca mieszkania, tylko budynku ), to można odebrać mieszkanie i je wykańczać? Czy trzeba czekać aż deweloper odniesie się do tego betonu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zbiorowy protest? Ciężko będzie sprzedać kolejne etapy?

Bo słup jest niewykończony? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dla niektórych liczy się jak wygląda miejsce, gdzie mieszka :) W końcu codziennie będzie się to oglądać. Nie ma w tym nic dziwnego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Krystian jak widać reprezentuje stanowisko dewelopera.

To chyba naturalne, że skoro ludzie kupują mieszkanie za kilkaset tysięcy złotych to oczekują aby blok był w 100 % wykończony i chociaż trochę zgodny z wizualizacją. A od wizualizacji odbiegają nie tylko niewykończone słupy (nie, jeden "słup"), a również klatki schodowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczególnie, że nowych mieszkań do kupienia jest wokół mnóstwo :) Konkurencja nie śpi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W protokolach odrotu mieszkań powinno być wyraźnie zaznaczone, że nie zgadzacie się na stan surowy słupów (jako usterka)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani inżynier nie chciała tego wpisywać, bo powiedziała, że tak miało to właśnie wyglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Taki stan surowy elewacji budynku obniży jego wartość przy ewentualnej sprzedaży. Więc zastanówcie się dwa razy zanim odbierzecie mieszkanie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

ODBIORY B1 - WAŻNE!

UWAGA!
aby zmusic Active do zadziałania w sprawie wykończenia tych nieszczesnych słupów, każdy niezadowolony z surowego betonu mieszkaniec, powinien wyraźnie zaznaczyć to w porpokple odbioru! Bez tego nie będziemy mieli pola do dyskusji.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ps: *Protokole odbioru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1

Activa i tak już wydłuża odbiory mieszkań jak tylko może. Ponoć jutro kończy się termin kiedy nadzór budowlany ma wydać ostateczne pozwolenie na użytkowanie niby mają na to 14 dni, które mijają w dniu jutrzejszym. Ja niestety gdzieś wyczytałem, że nadzór na wydanie takiego pozwolenia ma 21 dniu. Także nie wiem na ile to jest prawda, ale wygląda że po raz kolejny deweloper próbuje kłamać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się. Musimy zacząć działać ! Oby się udało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1

Czy udało się komuś dowiedzieć od nadzoru budowlanego czy został wyznaczy termin wizytacji do uzyskania ostatecznego pozwolenia na użytkowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

B1

https://www.facebook.com/activa.deweloper/posts/932898380181267
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

rzeczywiście mają się czym chwalić... ręce opadają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dniu dzisiejszym o godz. 11.00 odbył się odbiór budynków przez Nadzór Budowlany budynków B1 i B2.
ACTIVA DEWELOPER
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe, czy Nadzór nie zainteresował się tym niedokończonym i niereprezentatywnym stanem słupów betonowych :)?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Efekt surowego żelbetu na elewacjach budynków jest efektem zamierzonym wyróżniającym inwestycję. Rozwiązanie jest nowatorskie i z czasem wszyscy docenią estetykę budynków.
Rozwiązanie to jest zgodne z pozwoleniem na budowę i zatwierdzonym projektem budowlanym.
W październiku elementy betonowe zostaną oczyszczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

A skąd kolor na wizualizacjach powyżej? Co to ma wspólnego ze stanem realnym i projektem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupiłam mieszkanie, mimo niedogodnego dojazdu do centrum, zapewniona przez sprzedawcę o nowoczesnym charakterze i wyglądzie inwestycji, a teraz wstyd komukolwiek osiedle pokazać, a co dopiero tam mieszkać.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Państwo tak poważnie?
Kupiła pani mieszkanie mimo, ze nie odpowiadał pani dojazd, ale teraz jest pani niezadowolona bo słup jest wykończony na inny kolor niż w wizualizacji?

A wydawałoby się, ze to dojazd będzie bardziej istotnym kryterium.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktos zworcił uwage na wykończenie rynien a raczej ich brak ? Rury spustowe wystają z srodka balkonów ogolnie dramat. Pani od dewelopera powiedzial ze wszystko jest zgodne z dokumentacja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, nam cała woda z tych "rynien" odbija się od okna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

musza zrobić rynny niema innej opcji wilgoć i masakra mam nadzieje ze razem z betonem który obiecują pomalować wstawia rynny zaslonia je maskownica i po problemie .
Zgłaszałem osobiście mówią ze bedą myśleć ale im wiecej nas poniesie problem tym wieksza pewność że tak będzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla przyszłych mieszkańców jest grupa na facebooku, można ją wyszukać "Astra Park Gdańsk Jasień".

Razem raźniej, a może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie na te "designerskie" wykończenia elewacji budynków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, sprawdziłem z ciekawości adres http://gdansk-astra-park.mojeosiedle.pl/ i forum jest już założone! Możemy przenieść dyskusje na to forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znamy tego Dewelopera od lat. To drugie mieszkanie, które kupiliśmy. Jeżeli obiecują, że elewacje zostaną wyczyszczone, to nie ma powodu, żeby im nie wierzyć. Zależy im na dobrej jakości. Poczekajmy na efekt finalny.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Póki co dla mnie to wstyd tam mieszkać. Zamiast cieszyć się z kupna mieszkania jest wiadomo co... Nic nie wygląda jak powinno, a i usterek się sporo znalazło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież wyraźnie zostało powiedziane że słupy zostaną oczyszczone. To akurat normalna praktyka u wszystkich deweloperów, że ostatnie poprawki są wykonywane nawet po odbiorach lokali. Wielu znajomych odbierało mieszkania u innych deweloperów i miało podobne odczucia a z biegiem czasu wszystko zostało uporządkowane a usterki usunięte. Ja również wolę poczekać na ostateczny efekt. Poczytajcie fora innych osiedli- są dużo gorsze problemy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

z biegiem czasu? obsuwa 3 miesiące to za mało na usunięcie usterek? zagospodarowanie czegokolwiek? założenie właściwych rynien? oczyszczenie dizajnerskich słupów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rynny rzygacz nie wchodzą w rachubę będzie masakra

Rynny uważam że również coś z tym muszą zrobić przecież mury zawilgotnieją niemowiąc już o tym że tym na dole będą się robić dziury w ziemi i na okna woda lecieć z tych niwiem nawet jak to określić rur kanalizacyjnych.

co o tym sądzicie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

te rury to porażka, zero pomyślunku przy budowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy ktoś zwrócił uwagę na kompletny brak oświetlenia na osiedlu? myślicie, że tak to zostanie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

B3

Też pytałam o to dewelopera, otrzymałam odpowiedź, że będzie oświetlenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz można zobaczyć jakie. Bedą to te małe lampki, które nie dają za dużo swiatla. Na parkingu ciemno. Polecam sie przejechać wieczorem i zobaczyć. Generalnie wdepniesz w coś i nawet nie zobaczysz w co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aktualne oświetlenie to śmiech na sali........ nawet ciężko nazwać to oświetleniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Surowe niedokonczone slupy na balkonach,rury wystajace z dachu zamiast rynien,gdzie woda bedzie splywac po elewacji niszczac ja i po oknach ,balkonach wszystkich mieszkan,brak oswietlenia wokol blokow.Zeby wyegzekwowac te niedorobki od dewelopera trzeba to wyraznie zaznaczyc w protokole odbioru mieszkania.Im bedzie nas wiecej tym deweloper bedzie zmuszony w krotkim terminie zajac sie tym ,a nie zostawi nas z tym uciazliwym problemem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, to jak wygląda teraz sytuacja z deweloperem? Wszystko jakoś się unormalizowalo? Czy czuć odor z Szadolek? Zastanawiam się nad mieszkaniem w bloku B6. Dzięki z góry za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osiedle Astra Park w Gdańsku - grzyb w blokach, wykończenie osiedla to same buble, po kilku dniach słupki parkingowe w większość wyłamane lub wyszły z betonu, lampy oświetlające bloki przewracają się na wietrze, błędy w fakturach... szkoda nerwów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

sam chciałbym się dowiedzieć,czy tam czuć szadułki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1


Zapoznaj się z prawidłową pisownią nazw dzielnic Gdańska słoiku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Plac zabaw

Plac zabaw to jakaś kpina. Podczas gdy inni deweloperzy robią drewniane, kolorowe i ogrodzone place zabaw, Activa wzięła przykład z czasów PRL - same rury, brak ogrodzenia, brak piaskownicy, piasek niby jest, ale jakieś 10 cm. Dziecko 2 razy machnie łopatką i trafia na podkład. Po deszczu woda stoi i tworzy się błoto.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam dewelopera uważajcie na niego!!!!!

Deweloper ok do momentu sprzedaży mieszkania później dramat nic nie można załatwić deweloper nie reaguje na większość usterek osiedle Astra park wygląda tragicznie zresztą można to osobiście zobaczyć, dodatkowo deweloper mówi coś a później udaje że nic takiego nie było hasło sięgnij po najwyższe standardy to ściema
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry