Widok

Asymetria ułożeniowa u dziecka - dobry fozjoterapeuta

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam podejrzenia, że moje dwumiesięczne dziecko ma asymetrię. Pediatra twierdzi, że wszystko jest ok, ale moim zdaniem odchylanie głowy tylko w jedną stronę, odginanie jednej ręki do tyłu przy leżeniu na brzuchu i przechylanie się w jedną stronę nie jest prawidłowe więc mimo wszystko chciałabym skonsultować dziecko z fizjoterapeutą dziecięcym. Pytanie czy polecacie kogoś w Gdańsku, oczywiście prywatnie bo od pediatry nie wyprosze skierowania, a w ogóle super by było gdyby była możliwość konsultacji domowej, ale bez tego też sobie poradzimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam centrum Wyspa na Kartuskiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adam Cukierman z Gdyni też jest dobry, wiem że czasami dojeżdża do klientów do domu, nie wiem tylko czy do Gdańska by dojechał,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam panią Martynę stąd https://centrum-dziecka.pl/nasz-zespol , tez mieliśmy problem z asymetrią i przez kilka miesięcy pracy pięknie wyprowadziła nam synka na prostą :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooo super, to zaraz obok mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

otworzyć firmę ?? (34 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

do góry