Fryzjerzy z Garnizonu

Fryzjerzy

Gdańsk, Mirona Białoszewskiego 5

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena F - opinia wątek zamknięty 1 raz byłam na swojej wizycie u P.Małgosi w piątek .Pojechałam z brazowym...
~Magdalena F
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Straszne wątek zamknięty Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Pani przyjmująca telefon została...
~Aleksandra Żak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Zadowolona klientka wątek zamknięty Świetnie dobrany kolor. Wysoka jakość używanych kosmetyków. Miła atmosfera....
~Karola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 lutego 2019

Polecam :) wątek zamknięty Jestem mega zadowolona. Pani Natalia to prawdziwa artystka. :) Przyszłam z...
~Neska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lutego 2019

Fryzura nieprzypomina niczym fryzury ze zdjecia wątek zamknięty U pani Izy bylam trzy razy na scinaniu i keratynowym rozswietlaniu wlosow....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Sebastiana. Konkretny i mega sympatyczny fryzjer....
~Magdalena
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie jestem zadowolona z koloru, ceny nieadekwatne do jakości usług
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Nie polecam. wątek zamknięty Nie jestem zadowolona z usługi.Być moze Pani Iza jest ok, ale cała reszta...
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Najlepsza fryzjerka wątek zamknięty Gorąco polecam Atelier Garnizon oczywiście Panią Izę. Odpowiednia osoba na...
~Martyna z Gdyni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Atelier Garnizon wątek zamknięty Iza Wytrążek to najlepsza fryzjerka na świecie, a Pani Sylwia jest przemiła....
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

opinia wątek zamknięty Byłam po raz pierwszy w salonie , trafiłam do Pani fryzjerki ,ktorą miala...
~iza
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

pozdrawiam wątek zamknięty po prostu profesjonalna, nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam
~blondynka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Super salon wątek zamknięty Salon, do którego przyjdziesz odpocząć i wyjdziesz piękna. Profesjonalna...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2017

Izabela Wytrążek wątek zamknięty Pani Izabela jest najlepsza! Już od kilku lat korzystam z jej...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Iza jest profesjonalistką! Wie, jak potraktować włosy, używa świetnej jakości...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Rozczarowana wątek zamknięty Nie polecam. Niby salon w modnym miejscu, niby młoda fryzjerka, która powinna...
~Nie polecam.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam ten salon. Jestem klientka Pani Izy od kilku lat i za...
~Iga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Polecam!!!! wątek zamknięty Wyjątkowe miejsce na fryzjerskiej mapie Trójmiasta. Profesjonalizm, miła...
~Nonnea
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajna profesjonalna obsługa, szczególnie polecam Izę-jest niesamowita,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

IZABELA WYTRĄŻEK NAJLEPSZA!!! :) wątek zamknięty Z Iza znamy się już jakiś czas, odkąd została mi polecona przez koleżankę nie...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry