Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja Lange - ocena Serdecznie polecamy panią Izę! :) Dla laików jest wybawieniem przy aranżacji...
~Maja Lange
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 marca 2024

Katarzyna - ocena Wybór Pani Izy to efekt moich poszukiwań architekta wnętrz w internecie....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Katarzyna Wróż-Pawełczyk, Witold Michałowski - opinia Pani Iza zdecydowanie zna się na swoim fachu. Kupiliśmy z mężem dom. Byłam...
~Katarzyna Wróż-Pawełczyk, Witol
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 czerwca 2023

Małgorzata - opinia Polecamy współpracę z Panią Izą, ma duże doświadczenie i doskonale...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2022

Agnieszka - opinia Kupilismy dom, i okazało się, że bedziemy potrzbowali pomocy kogos kto nam...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2022

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Naprawdę czułam się zaopiekowana, a...
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lutego 2022

Renata - opinia wątek zamknięty Z usług Pani Izy korzystałam już niejednokrotnie i za każdym razem efekt...
~Renata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 listopada 2021

Karolina Bloom - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam współpracę z Panią Izą! Panią Izę znalazłam w internecie,...
~Karolina Bloom
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 czerwca 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Pani Iza - zaangażowana, profesjonalna, pełna pasji. Cierpliwie odpowiadała...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

monika i piotr wątek zamknięty Polecamy wszystkim współpracę z Panią Izą . Pełen profesjonalizm,wiedza...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 września 2019

Mieszkanie Elżbiety i Ryszarda wątek zamknięty Na Panią Izę trafiliśmy w internecie poszukując projektanta dla naszego...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

mieszkanie Grazyny wątek zamknięty Panią Izę znalazłam w internecie .Umówiłam się na spotkanie.Pierwszy wybór...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 grudnia 2017

Aranżacja łazienki wątek zamknięty Chciałam zmienić miejsce zamieszkania na Gdynię. Ciężko jest znaleźć...
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

cud wątek zamknięty Planowałam remont mojego małego i starego mieszkania. Długo poszukiwałam...
~Celka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Pani Iza wątek zamknięty Pani Iza- właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełna pasji, zaangażowania,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

...............DOROTA I MARIUSZ....... wątek zamknięty P Izę wyszukałam w internecie i wybrałam sugerując sie samymi dobrymi...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Łazienka wątek zamknięty Pani Iza to dar niebios dla każdego kto nie ma za wiele czasu i wiedzy o tym...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Aranżacja domu Dorota i Lech wątek zamknięty Polecam wszystkim którzy mają wątpliwości jak urządzić dom. Pełen...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Łazienka wątek zamknięty Z Panią Izą współpracowałam przy remoncie łazienki. Projekt łazienki oraz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Opinia - kompleksowa aranżacja i nadzór nad wykonaniem(stan deweloperski). wątek zamknięty Może zacznę od tego , że pewnie jak większość osób nie mieliśmy z żoną zbyt...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

32

wątków

do góry