Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Profesjonalnie. Miła obsługa. Korzystalam ja i szwagierka. Obie polecamy:)
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2019

Pełen profesjonalizm Pani Kamili wątek zamknięty Pełen profesjonalizm atmosfera bardzo milutka Kamila jesteś fantastyczna w...
~Joanna Gierszewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Makijaż brwi wątek zamknięty Nie mogę się napatrzec na moje piękne brwi ombre!jestem już po dwóch...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 grudnia 2017

Makijaż pernamentny brwi wątek zamknięty Przemiła atmosfera, a praca wykonana na 5+ Serdecznie polecam!
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 grudnia 2017

POLECAM! wątek zamknięty Teraz kiedy jestem już po dwóch zabiegach makijażu permanentnego i brwi się...
~Katarzyna Wiś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 grudnia 2017

Zachwycona !!! wątek zamknięty Oglądając brwi po wygojeniu przed korektą wydaję mi się, że nie ma co...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 listopada 2017

Zadowolony mąż wątek zamknięty Żona namówiła mnie abym za sponsorował jej zabieg upiększający jej brwi. Mimo...
~Mąż Karol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Polecam!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm w przemilej atmosferze! Z czystym sumieniem mogę polecić...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Rozczarowana wątek zamknięty Jestem bardzo rozczarowana . Jakiś czas temu zdecydowała się wykonać makijaż...
~Sylwia
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Profesjonalnie! polecam! wątek zamknięty Długo szukałam właściwej kobietki , która wykona brwi moich marzeń i...
~Dana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Makijaż pernamentny:) wątek zamknięty Profesjonalizm i kompetencje Pani warte są nasladowania. Polecam każdemu...
~Wercia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Miła, sympatyczna atmosfera.Bardzo profesjonalnie, cena pozytywnie powalajaca...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Polecam!!!! wątek zamknięty Miło, sympatycznie, profesjonalnie, sterylnie!! Moje brwi nareszcie sa...
~MAJA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Najlepsza! wątek zamknięty Chciałam sie podzielić z wami, że jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry