Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam wątek zamknięty byłem absolwentem ww szkoły
~art
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Uczelnia daje radę wątek zamknięty Chciałam zdobyć dyplom i się przy okazji czegoś nauczyć i... chyba się uda :)...
~Mika87
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

najlepsza uczelnia! wątek zamknięty Jedna z niewielu prywatnych uczelni, która zachęca studentów do nauki! Nacisk...
~magdalena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

Profesjonalizm wątek zamknięty Jestem na filologii hiszpańskiej. Jeszcze trzy lata temu nie znałem tego...
~Student
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Na 6!!! wątek zamknięty Szkoła na 6!!! W centrum miasta, piękny budynek i indywidualne podejście do...
~inka_minka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2015

szalu nie ma wątek zamknięty bardzo malo przedmiotow z jezyka hiszpanskiego jezeli jestem na hiszpanskim...
~hiszpan
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Ateneum---warto !!! wątek zamknięty Warto uczyć się w Ateneum.Pracuje tu porządna ,sympatyczna ,pomocna...
~Dina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Naprawdę Polecam wątek zamknięty Poziom nauczania i podejście do studentów profesjonalne
~xyz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Szkoła na medal wątek zamknięty Witam, jestem magistrem z Ateneum. Mogę ją z czystym sumieniem polecić...
~Paweł
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Ateneum - wielki pozytyw wątek zamknięty W ocenie uczelni trudno przyjąć kryterium ilości leserów czy godzin otwarcia...
~anonim
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Ateneum - wielki pozytyw wątek zamknięty W ocenie uczelni trudno przyjąć kryterium ilości leserów czy godzin otwarcia...
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

dla mnie super wątek zamknięty W szkołach trzeba umieć zauważyć potencjał, jaki dają. Moim zdaniem Ateneum...
~gruby
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

plusy i minusy kierunek DZIENNIKARSTWO wątek zamknięty MINUSY- -na studiach są osoby , które mają 'gdzieś' chodzenie na zajęcia,...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

REWELKA!!! wątek zamknięty W samym centrum, piękny budynek, super kadra i mila obsługa w dziekanacie....
~studentka 2 roku pedagogiki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

REWELACYJNA UCZELNIA wątek zamknięty Jestem studentką 4 semestru pedagogiki i z czystym sumieniem mogę polecić...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Zdecydowanie Polecam wątek zamknięty Wybierając Szkołę Wyższą Ateneum miałam wiele wątpliwości, ostatecznie...
~Emma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam. Obecnie jestem na 1 roku studiów zaocznych na filologii...
~ad
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 października 2013

Polecam Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną!!! wątek zamknięty Studiowałam w Ateneum na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna,...
~As
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2010

Taka od serca opinia. wątek zamknięty Odkąd Ateneum się przeprowadziło do nowego budynku jest zdecydowanie lepiej....
~albert
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Uwielbiam moja szkołę !!!! wątek zamknięty Już kilka latek spędziłam w Ateneum i mówiąc szczerze czuję się w niej jak w...
~studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry