Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Proszę o odp.... wątek zamknięty Mam zamiar w tym roku zlozyc dokumenty na filologie ang. mialam mature kilka...
~kobieta
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

student - opinia wątek zamknięty Chodziłem do Ateneum 5 lat (licencjat dziennie, mgr zaocznie) cóż- poziom...
~student
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam Ateneum wątek zamknięty Polecam Ateneum,Ci ktorzy pisza negatywne opinie powinni byc bardziej...
~Studenkaaa
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Ateneum to szkoła godna polecenia. Panuje w niej miła atmosfera stworzona...
~Grzegorz
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

Rozczarowana wątek zamknięty Drugi rok i jestem rozczarowana właściwie prawie wszystkim. Kompetentnych...
~Studentka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Krystyna - opinia wątek zamknięty Polecam Szkołę Wyższą Ateneum w Gdańsku. Jest uczelnią bardzo przyjazną...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 lipca 2012

i tak i nie wątek zamknięty ogólnie ocena 4-, zajęcia zawsze się odbywały ale część wykładowców zupełnie...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Ateneum Szkoła Wyższa spełniła wszystkie moje oczekiwania, wysoki poziom...
~beatricze
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Zdecydowanie nie polecam! wątek zamknięty Rozczarowanie - postawą doktorów, postawą studentów (bynajmniej tych...
~jeszcze studentka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Bardzo ZADOWOLONY!!! wątek zamknięty Ukończyłem szkołę i nie!!! jestem rozczarowany. Zasadą studiowania jest...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

samorozwój dzięki ATENEUM wątek zamknięty Na wstępie myślę że należy zadać sobie pytanie czego jako student czy...
~juszczak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Maturzysta wątek zamknięty Witam.Jestem tegorocznym maturzystom i chcialbym isc na Dziennikarstwo.Na UG...
~kjeerownik
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2007

Polecam Ateneum wątek zamknięty Witam! Uważam że Ateneum to jest bardzo dobra uczelnia, dla tego że przez...
~Paweł
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Jestem jeszcze studentką, sem VI Dziennikarstwo i Kommuniacja i jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Z pewnością poziom tej uczelni utrzumują wykładowcy z UG i osoba rektora....
~Studentka zaoczna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2010

nie dokońca zadowolona wątek zamknięty w tym roku ukończylam studia na tej uczelni na kierunku Europeistyka. po 3...
~Bibi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Gorąco polecam wątek zamknięty Jestem studentką „Ateneum” i jestem bardzo zadowolona z wyboru...
~Studentka dzienna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 listopada 2011

polecam wątek zamknięty fajna szkoła, niezapomniany klimat, piwko na 16 piętrze,super ludzie na roku,...
~b
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

polecam wątek zamknięty Szkoła godna polecenia głównie ze względu na atmosfere :) tam do dziekanatu...
~pawel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

wesolo wątek zamknięty Na uczelni jest napewno wesolo i mozna poznac fantastycznych ludzi :) , duzo...
~misia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 stycznia 2009

Ciężko powiedzieć czy polecam innym... wątek zamknięty wykładowcy Nie sprawiedliwi...siedźcie z przodu ,nic nie róbcie i...
~Malutka
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry