Akademia Ateneum

Szkoły wyższe

Gdańsk, 3 Maja 25A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PYTANKO....! wątek zamknięty chciałabym się dowiedziec od kiedy (i do kiedy)można składac dokumenty?? nie...
~natalia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 czerwca 2008

ok wątek zamknięty szkola jest naprawde bardzo fajna... bardzo dobra lokalizacja, fajni ludzie,...
~asek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

pytanie wątek zamknięty Witam wszystkich, pisze tu bo dziekanat nie odpowiada na maile (przynajmniej...
~:)
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 marca 2008

:( - opinia wątek zamknięty seminarium w tygodniu, kto to wymyslil. Studia zaoczne z definicji sa...
~:(
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lutego 2008

do 1111 wątek zamknięty Hej! Ja jestem na dziennikarstwie, ale mam znajomych na pedagogice i z tego...
~emi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 lutego 2008

Studia magisterskie z europeistyki wątek zamknięty Witam!!! Chciałabym się dowiedzieć jakie są zasady rekrutacji na studia...
~Monika
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 stycznia 2008

czy jest ciężko?? wątek zamknięty witam chciałam zapytać czy cieżkie są zaliczenia i czy dam rade na studiach...
~1111
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

Wszytko mi się podoba oprócz pań w dziekanacie wątek zamknięty Wykładowcy, poziom nauczania, warunki i wygląd uczelni jest super! Jedyną...
~życzliwa uczelni
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

jestem zadowolona wątek zamknięty Osobiście jestem zadowolona. Mnie brak szatni wcale nie...
~Nati
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 grudnia 2007

brak szatni i tablicy w sali Akwen wątek zamknięty brak szatni to bardzo duzy problem, a w szczególności w sali Akwen!!do tego...
~gośka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 listopada 2007

Studentka - opinia wątek zamknięty Wykładowcy OK, program nauczania OK (Europeistyka II stopień). Ale te...
~Studentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

hejka :) wątek zamknięty siemanko :) kochani nie wiecie moze czy mozna wziasc dziekanke na 2 letnich...
~nadia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

czy ateneum dorobi się szatni??? wątek zamknięty Brak szatni to dość wielki problem, zwłaszcza w zimowych sezonach. Wieszanie...
~ggg
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Do Ateneum wątek zamknięty Witam serdecznie! mam do panstwa pytanie odnosnie kierunku pedagogika....
~Sylvia
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 września 2007

dobra szkola wątek zamknięty ja lubię tą szkołę :)
~ktoś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

:) wątek zamknięty ja wlasciwie opini nie bede wystawial bo jeszcze nic nie wiem na temat ten ,...
~kolokolo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

J ĘZYKI wątek zamknięty JAK ZROZUMIALAM Z OPISÓW NA PEDAGOGICE OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEJ SĄ DWA...
~ASIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2007

pedagogika opiekuńczo-wychowawcza wątek zamknięty Witam! Mam pytanie:złożyłam dokumenty na wczesną edukację ale nie dostałam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

zainteresowana - opinia wątek zamknięty Wita, mam pytanie czy na studiach magisterskich praktyki zawodowe sa...
~zainteresowana
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2007

Zaświadczenie wątek zamknięty Witam. Otrzymuję rentę rodzinną z ZUSu, który ostatnio przysłał mi pismo,...
~Nika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry