Widok

Atoperal baby-prosze o opinie o tych kosmetykach.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy ktoras z was urzywala dla dziecka kosmetykow atoperal baby?czy byly skuteczne?corka ma bardzo sucha skore,probowalam juz rozne kosmetyki (nivea,hipp,emolium,balneum) i nic jej nie pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze jednak....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja mama jest alergikiem i ma bardzo suchą ,atopową skórę kupiłam jej chyba szampon i krem była zadowolona co do kosmetyków dla dzieci to wiem ,że oilatum i balneum są świetne dla alergików ale drogie , oilatum kupuje w aptekach internetowych taniej wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Atoperal Baby - świetne kosmetyki do skóry atopowej. Przetestowałam na córce wszystko - oilatum, balneum i różne tańsze zamienniki. NIC nie było tak dobre i skuteczne jak Atoperal Baby. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam tej firmy szampon bo moja córeczka ciagle sie drapała po glówce i pomogło (wczesniej mylam w szamponie emolium i bubchena i nie pomagało)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupilam krem na poczatek,zobaczymy,mam nadzieje ze pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam pomogl ale polecam zainwestowanie w emolium na dlugo starcza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga corce emolium nie pomoglo:-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja nie ma wprawdzie jakiś szczególnych problemów z cerą ale jak wyszły jej krostki to smarowałam jej buzie kremem atoperal - dostałam próbkę w "niebieskim pudełku" w szpitalu i następnego dnia nie było nic widać :) nie wiem jak sobie poradzi ze skórą z większymi problemami ale ja jestem zadowolona
krem dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania i ładnie pachnie - moja córcia lubi jak jej smaruje buźkę :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olcia stosuj śmiało! Mój syn zmaga się z azs, miał różne stadia choroby w zależnoś i od pory roku i produktów, które stosowaliśmy ale przyznam szczerze, ze odkąd stosujemy tylko atoperal ( i szampony i kremy) nie mamy problemu z zaczerwienioną skórą, Grześ nie skarży się, że skóra go swędzi przez co się tak nie drapie. No i koledzy się z niego nie śmieją, że ma czerwone placki na twarzy- a to jest dla niego najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W moim domu kąpiele to były udręka, bo córeczka dostała dziwnych suchych plam alergicznych na pleckach... Bardzo płakała przy kontakcie z wodą, to była straszna udręka. Na szczście pomógł krochmal do kąpieli, dzięki któremy mycie stało się przyjemnością, dziecko poczuło ulgę. Emulsja atoperal sprawiła że przy regularnym stosowaniu suche plamy zaczęły znikać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mojej córki atoperal ez bardzo dobrze się sprawdził, cały czas używamy pianki do mycia i kremu i skora jest po nich pięknie nawilzona i ukojona, a wcześniej po każdym myciu była zaczerwieniona wiec polecam spróbować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku kosmetykó atoperal wartością dodaną jest to, że w składzie zawierają emolienty, które idealnie się sprawdzają dla osób które mają skołonności do AZS, idealnie działają na suchą i zaczerwienioną skórę, pozwalają ukoić objawy, po kąpieli w emulsji atoperal mozna spokojnie przespać całą noc bez drapania i budzenia się, to naprawdę ogromny komfort i poprawa jakości życia, wiem bo przetestowaliśmy na domownikach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka jest roznica pomiedzy krochmalem a emulsja do mycia? Ja do tej pory myje moje dziecko w piance z tej firmy i jestem naprawde z niej zadowolona, bo pianka jest bardzo delikatna a skora po niej mieciutka i nawilzona co wczesniej bylo bardzo ciezko uzyskac po kapieli ze wzgledu na wyjatkowo sucha i wrazliwa skore u corki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W działaniu i krochmal do kąpieli atoperal i pianka do kąpieli są bardzo fajne i super nawilżają delikatną skórę maluchów. W sumie różnica jest głównie w formie tych kosmetyków, bo pianka to pianka, a krochmal jest w sypkiej formie, więc np. sprawdza się w czasie kąpieli w wannie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas bardzo dobrze sprawdza się pianka do mycia z serii atoperal baby. Bardzo dobrze się rozprowadza, jest wydajna, bezzapachowa i moje dzieciaki ją lubią. Okiem matki mogę powiedzieć jedynie albo i aż tyle, że działa, widzę rożnicę w poziomie nawilżenia skóry, widzę, że skóra nie jest podrażniona a krwisto czerwone krosty bardzo fajnie łagodnieją i chyba nie swędzą, bo dzieciaki się nie drapią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile czasu bawicie się ze swoimi dziećmi? (4 odpowiedzi)

Witajcie:) mam na myśli dzieci w wieku 8 lat- czy i ile czasu dziennie się z nimi bawicie? Jakie...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

Ginekolog Katarzyna Zielińska - opinie (32 odpowiedzi)

Czy ktoś ja zna, miał z nią do czynienia? Chodzę do niej, ale nie mogę jej rozgryźć... Przyjmuje...

do góry