Auchan

Hipermarkety

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Histermarket wątek zamknięty Zapraszam na mojego bloga: Histermarket, czyli jak nie zwariować i awansować...
~Kierownik Wyrobnik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lutego 2011

lipa WIELKA wątek zamknięty fajna promocja! za barszcz winiary płacisz 1,49 za sztuke a jak kupisz 4 to...
~yuki
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2009

ODÓR ODCHODÓW ... wątek zamknięty Real już od dawna był sklepem, który raczej omijałam. Nieświeże warzywa i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 września 2010

Letni koszmar zakupowy wątek zamknięty Nie wiem, co na to Sanepid, ale odczuwalna temperatura w środku tego molocha...
~Klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lipca 2010

karla - opinia wątek zamknięty według mnie panuje tam brud i balagan, puste kartony, uszkodzone produkty,...
~karla
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2007

ludzie puknijcie sie w łeb wątek zamknięty Ja współczuje pracownikom reala,trzeba mieć baardzo dużo cierpliwości i...
~xyz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

SKANDAL wątek zamknięty Jestem klientem tego sklepu od bardzo dawna i to co się dzieje w Realu to...
~Klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 grudnia 2007

To co tam się dzieje nie jest winą pracowników!!! wątek zamknięty W tym markecie są na niektórych działach tak duże rotacje pracowników iż...
~Gdańsk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 listopada 2007

heh ten real wątek zamknięty No cóż. Jednym słowem słabizna. Brak większości cen przy produktach, ceny...
~Vega_bw
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

29

wątków

do góry