Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZA SZKOŁA JAZDY! wątek zamknięty Polecam te szkołę wszytkim, którzy chcą zdać egzamin na prawo jazdy za...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Rewelacja :) wątek zamknięty Polecam jak najbardziej!!! Bardzo pomocny i przyjazny dla kursanta osrodek,...
~E.Ż
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

SUPER SZKOŁA, POLECAM!!! wątek zamknięty Uczę się w liceum w Gdańsku i dużo rozmawiałem z moimi rówieśnikami na temat...
~Kuba Pawlisz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Wspaniała szkoła jazdy! Jeśli chodzi o teorię nauka w bardzo miłej, wręcz...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Bardzo Polecam !! wątek zamknięty Przyjemna atmosfera, mili i uprzejmi ludzie. Bardzo dobry instruktor który...
~Rafał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 września 2015

Wspaniała szkoła jazdy! wątek zamknięty Świetna szkoła! Miła obsługa, przytulne biuro, wspaniali instruktorzy (Pan...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Kat. C zdana za drugim podejściem (pierwsze zawaliłem...
~Patryk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2015

Jarek Szewka - instruktor na 6+ :) wątek zamknięty Polecam wszystkim OSK Auto Best. Miałem przyjemność ukończyć i zdać...
~Tomek G.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Mogę szczerze polecić OSK Auto Best - przystępna cena kursu (kat. B), świetna...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

Polecam instruktora Jarka wątek zamknięty Kurs kat. A robiłem w innej szkole i zakończył się on brakiem wyczucia...
~Krystian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

godne do polecenia wątek zamknięty Jeżeli ktoś poszukuję szkoły, która dobrze przygotuje go do egzaminu może...
~Kinia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Lepiej trafić nie można. wątek zamknięty Profesjonalne wyszkolenie zarówno ze strony teoretycznej jak i praktycznej,...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Alicja - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam ośrodek Auto-best a przede wszystkim Instruktora Pana...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Gorąco polecam tę szkółkę, atmosfera bardzo miła i przyjemna, panuje w niej...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 marca 2015

Prawko zdane :) wątek zamknięty Prawa jazdy zdane ! Dziękuje tej szkole za profesjonalne podejście do...
~Asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 marca 2015

Super szkoła. Polecam! wątek zamknięty Przyjemna atmosfera, indywidualne podejście zespołu Auto-Best do każdego z...
~Filip
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

C+E i kwalfikacje wątek zamknięty Miła i sprawna obsługa. Profesjonalne nauczanie: teoria przeplatana z...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam OSK AUTO BEST miła atmosfera i profesjonalne podejście pracowników...
~Mateusz Łyczywek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

PROFESJONALNIE I UCZCIWIE wątek zamknięty Zrobiłem tu kat. C oraz C+E. Jestem w pełni zadowolony z Auto Best. Teraz...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 listopada 2014

Polecam wszystkim wątek zamknięty Zdałem dzisiaj C+E za pierwszym razem. Wielka w tym zasługa instruktora...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
165

postów

162

wątków

do góry