Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pomogli mi w tarapatach drogowych. wątek zamknięty Zajęli się moim samochodem w profesjonalny sposób kiedy zawiódł mnie w...
~Ania J.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Stłuczka w czasie urlopu nie jest miła. wątek zamknięty Ale kiedy oddajesz samochód w dobre ręce to negatywne emocje szybko odchodzą....
~Cezary
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Wyniana zderzaka wątek zamknięty Zleciłem firmie Dobrucki wymianę przedniego zderzaka. Wszystko fajnie zostało...
~da
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

Zima Ślisko i stłuczka wątek zamknięty Jest zima, jest ślisko i jest stłuczka. Najlepiej na tym w zimie wychodzą...
~Adam Badura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

ZIMA I DIESEL wątek zamknięty Wiadomo że zima nie działa dobrze na starego diesla, wiec trzeba było trochę...
~Andrzej Wojewoda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Uroki zimy wątek zamknięty Dopadły mnie uroki zimy, a właściwie to dopadły mój samochód. Odmówił...
~Alicja Malinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

POLECAM wątek zamknięty Szybko, sprawnie, dobrze i tanio. Polecam warsztat.
~Aleksandra Lato
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

Zima i moj samochód wątek zamknięty Przyszła zima a mój samochód zaczął robić mi problemy. Od znajomych słyszałam...
~Agnieszka Kogutek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Awaria wątek zamknięty Każdego możne spotkać awaria samochodu na środku drogi, ale nie każdego może...
~Ada Piechura
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Usterka na trasie wątek zamknięty Bardzo dziękuje za pomoc w naprawie usterki będąc w trasie. Dzięki Waszej...
~Adrian Zawiło
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Słaba płeć wątek zamknięty Ja jako słabsza płeć i nie znająca się na samochodach muszę pochwalić...
~Dorota Kisiel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Zadowolony wątek zamknięty Jestem zadowolony z usług Firmy Dobrucki. Trafiłem tu po namowie znajomego...
~Czesław Bart
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Siła wyższa wątek zamknięty Niestety na siłę wyższą nie ma rady. Zepsuł mi się samochód i korzystałem z...
~Adam Bell
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 stycznia 2017

Dobre usługi wątek zamknięty Firma oferująca bardzo dobre i solidne usługi za rozsądne pieniądze.
~Arleta Koch
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Sprawna szybka naprawa wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Cena usługi też bardzo atrakcyjna.
~Bogdan Koliber
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 grudnia 2016

Zadowolony wątek zamknięty Bardzo dziękuję za naprawe błotnika w moim samochodzie.
~Adam Kowalski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Szybki i sprawnie wątek zamknięty Jestem zadowolona z szybkiej i sprawnej naprawy mojego samochodu.
~Anna Kłos
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

Bardzo dobre usługi mechaniki samochodowej wątek zamknięty Zleciłam firmie naprawę mojego samochodu. Samochód naprawiony szybki i tanio....
~ADELAJDA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

drobna naprawa wgniecenia wątek zamknięty Udało mi się za niskie pieniądze dobrze jakościowo naprawić drobne wgniecenie...
~Donata Hall
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Awaria na trasie wątek zamknięty Dziękujemy za pomoc w czasie awarii naszego samochodu na trasie
~Barbara Rodriguez
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry