Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Naprawa Audi A4 wątek zamknięty Gorące podziękowania za szybką i przede wszystkim skuteczną naprawę mojego...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Wymiana zderzaka i malowanie wątek zamknięty Musiałem wymienić zderzak i pomalować nowy. Usługa wykonana bardzo starannie...
~Adam Luft
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Drobne otarcie wątek zamknięty Ktoś otarł mi samochód i musiałam robić drobną naprawę. Usługa wykonana...
~Ada Olaf
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2016

Wymiana koła dwumasowego wątek zamknięty Wielkie podziękowania za pomoc w naprawie mojego samochodu. Naprawa szybko i...
~Abelard L.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

Stały bywalec wątek zamknięty Jako stały klient mogę polecić usługi serwisu. Dla mnie najważniejsze jest to...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Naprawili to co inni spartaczyli wątek zamknięty Muszę pochwalić serwis, naprawili to co inni spartaczyli. Kupiłem samochód i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Zadowolona Blondynka wątek zamknięty Nie znam się na samochodach a tym samym na naprawie i dlatego muszę...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Super! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wzywałam ich jako pomoc drogowa i wszystko...
~Sunshine18x
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

Fachowa, szybka pomoc. wątek zamknięty Złapałam awarię sprzęgła na obrzeżach miasta. Zadzwoniłam po pomoc drogową i...
~Wiolkate
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

super -polecam-pełna profeska-usług wątek zamknięty Jakośc uslug super,ceny przystępne a czas realizacji szybki.Polecam...
~Arielka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2016

jakość wątek zamknięty Szybka i sprawna pomoc w nagłych przypadkach. Polecam, bo warto skorzystać.
~kruszyna127
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Centrum Napraw Powypadkowych 85-185 Gdynia wątek zamknięty Cała moja rodzina korzysta z Centrum Napraw Powypadkowych i jest bardzo...
~Ewa Pilecka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Do warsztatu umówiłem się telefonicznie na konkretną godzinę i tak też...
~magicb12
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Stłuczka starego opla doskonale naprawiona! wątek zamknięty Moje auto zostało nieźle stuknięte w te wakacje. Jako kobieta, nie bardzo...
~monikap13
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Polecam znają się na swojej pracy wątek zamknięty Bardzo polecam-profesjonalna ekipa,atrakcyjne ceny,solidnie wykonana naprawa...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Firmę polecił mi znajomy, zapisałam nr w telefonie...I niestety zdarzyło się,...
~Kaliowa Panna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Pomoc drogowa oceniona na 5 z wielkim plusem. wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę, jest bardzo rzetelna, profesjonalna, pomoc droga...
~Małgorzata Rutkowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

pomoc drogowa wątek zamknięty 3 miesiace temu zdarzyla mi sie nie mila niespodzianka w centrum miasta....
~Alexander
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Skandal wątek zamknięty Nudno. W ustalonym czasie. W ustalonej cenie. W oczekiwanej jakości. I...
~Szrek1991
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

to było dobre holowanie :D wątek zamknięty Z ogromną rozkoszą polecam ten warsztat! Parę lat temu polecił mi ten punkt...
~Mówią mi Małgoś
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry