Auto Kosik

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Hynka 51

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MEGA SUPER WARSZTAT wątek zamknięty Witam, jestem stałym klientem warsztatu od jego pierwszych początków, nie...
~paweł miotk (zielony lanos)
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Mega Warsztat wątek zamknięty tylko polecać!!
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

THE BEST wątek zamknięty Nie będę się dużo rozpisywał. Piotra znam od jakichś 4 lat i od tamtej pory...
~Jeden z prezesów
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

DOBRA ROBOTA wątek zamknięty TAK TRZYMAĆ dobra firma i solidna.
~zafira
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Super obsługa, uczciwa. Dobre ceny, szybko i sprawnie :) POLECAM!
~G
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Bardzo dobry WARSZTAT!!!!! wątek zamknięty Super Warsztat!!! Szybko i rzetelnie wykonana usługa!!!!
~Mariusz U.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

Bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Również trafiłem przez znajomego, i sam znajomym bardzo polecam. "Tylko" 5 za...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 listopada 2012

Profesjonaliści wątek zamknięty Do warsztatu trafiłem przypadkiem. Nie wiedziałem nic o nim wcześniej ani nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Jak mówią, tak robią. POLECAM wątek zamknięty Witam, to co piszą po nizej to prawda. w kilku warsztatach byłem, do żadnego...
~Marco M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 maja 2012

Fachowo i uczciwie-polecam wątek zamknięty Trafiłem do "Auto Kosik" pierwszy raz z polecenia kolegi, i jestem bardzo...
~Mario
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

szybko, gladko, elegancko :) wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem ten warsztat. Ceny naprawdę bardzo dobre, fachowa...
~MG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

Bardzo fachowa obsługa wątek zamknięty Polecam, korzystałam pierwszy raz ale jestem bardzo zadowolona szybka i...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 listopada 2011

Bardzo miła i fachowa obsługa wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim ten warsztat.Super podejście do klienta. Naprawy...
~Od teraz stały klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry