Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega szkola wątek zamknięty Nauka jazdy jest po zdaniu egzaminu, a ja na egzaminie już potrafiłem po...
~Fiano
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Tomek Boroch - człowiek od zadań specjalnych wątek zamknięty 160cm wzrostu i waga 51kg to wątpliwy materiał na motocyklistę. Szczęśliwie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 listopada 2017

Polecam w 100 % wątek zamknięty Rekomendacje dla Pana Tomasza za cierpliwość, zaangażowanie i profesjonalne...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

POLECAM wątek zamknięty Egzamin na kat. A zdany za pierwszym podejściem. Rafał nauczył mnie...
~Adrian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Krótka pochwała. wątek zamknięty Szkołę mogę polecić wszystkim z okolic trójmiasta. Przystępne godziny jazd,...
~Bartek B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

Rekomendacja dla Pana Rafała Skorupy wątek zamknięty Zdecydowanie polecam pana Rafała jako instruktora. Jego profesjonalizm, w...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 września 2017

POLECAM wątek zamknięty Szybko, sprawnie, rzetelnie w miłej atmosferze. POLECAM!!!
~DK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Polecam Pana Rafała wątek zamknięty Nareszcie gdy po długiej przerwie , poszłam na egzamin i zdalam. Dzieki Panu...
~Agata Jamiołkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty Warto się zdecydować na tą szkołę, panowie podczas wykładów jasno...
~Paulina A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 lipca 2017

Polecam Rafała wątek zamknięty Bardzo profesjonalnie przeprowadzony kurs. Egzaminy zdane za pierwszym...
~Adam, kat B
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Super szkoła ! wątek zamknięty polecam z czystym sumieniem. Pan Tomek- profesjonalista,bardzo cierpliwy,...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Super wątek zamknięty Bardzo Polecam szkółke !!! Wszystko zdane za 1 razem . Przygotowanie w 100 %
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

POLECAM!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze trafiłem do tak świetnego instruktora. Ma super...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Tomasz Boroch meeega wątek zamknięty Polecam za profesjonalizm i pasję, chęć i umiejętności dzielenia się...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

baaardzo polecam wątek zamknięty Pan Rafal wierzyl we mnie bardziej niz ja sama. Nauczyl mnie jezdzic (a nie...
~Weronika Schlomm
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Tomek Boroch - dziękuję :) wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Tomka, szczególnie osobom chcącym zacząć...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Dziękuję Panie Rafale wątek zamknięty Kurs w bardzo miłej atmosferze. Egzamin zdany bez problemów. Wielkie dzięki...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Andrzej Elmrych wątek zamknięty Omijajcie pana Andrzeja Elmrych jest kiepskim instruktorem nie interesuje się...
~Paweł
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

Podziekowania dla Pana Tomka Borocha. wątek zamknięty Panie Tomku,dziekuje w imieniu swoim i corek za przygotowanie do egzaminow na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2016

Instruktor z pasją TOMASZ BOROCH wątek zamknięty Połączenie takiego instruktora z kursantem, kończy się zdaniem egzaminu w...
~Marcin K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
414

postów

403

wątków

do góry