Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zakup używanego Fiorino 2010r. wątek zamknięty W sobotę zakupiłam 5-latka Fiorino, autko w dobrym stanie technicznym i...
~Joanna M.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Kopiłem Fiata 500L wątek zamknięty Kupiłem nowego Fiata 500L Treeking. Jest to już trzeci samochód jaki...
~Darek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

duża kalsa wątek zamknięty polecam usługi, zwłaszcza pan Janusz zajmujący się Alfą i Jeepem ujmująco...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Fiat 500 wątek zamknięty Zakupiłem nowego Fiata 500. Jestem z Poznania. Wszelkie formalności...
~Maciej
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Gorąco Polecam! wątek zamknięty Po gruntownej analizie wszystkich ofert z różnych salonów, wybór...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Fachowa i szybka obsługa wątek zamknięty W firmie Auto Plus kupiłem samochód Jeep Cherokee. Jestem bardzo zadowolony z...
~Marcin Wojas
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 stycznia 2015

POLECAM PANA MICHAŁA KOŁAKOWSKIEGO :) wątek zamknięty Z ręką na sercu i wielką przyjemnością chciałabym polecić zakupy u pana...
~ola
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Najpiękniejszy samochód na świecie, fachowa obsługa. wątek zamknięty Fiat 500 to była miłość od pierwszego wejrzenia i po krótkiej wizycie w...
~Ewa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo dziękuję za bardzo dobrą obsługę i profesjonalizm.
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

:) wątek zamknięty Pan Michał - kultura i profesjonalizm, dobry marketingowiec. Dziękuję za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Auto kupione wątek zamknięty Z całego serca polecam Pana Michała Kołakowskiego. Polecił świetne auto...
~kamila_h
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

Fiat Panda wątek zamknięty Dziękuję Panu Michałowi Kołakowskiemu za profesjonalną obsługę. Pan Michał...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

Jeep Compass wątek zamknięty Pan Piotr Wiśniarowski handlowiec z salonu Auto Plus, to on spowodował moje...
~marek górka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

mały , śliczny Fiat 500 wątek zamknięty Super obsługa! Pełny profesjonalizm ! Zakupionym u pana Michała Fiacikiem...
~monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Alfa Romeo i Lancia - nie ma lepszego nagłówka wątek zamknięty Ze współpracy z salonem oraz serwisem alfy romeo korzystamy wraz żoną od 15...
~w.podumis
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Dla mnie rewelacja wątek zamknięty Jeżeli chodzi o obsługę - Rewelacja Oferta na fiata ducato po sprawdzeniu...
~Waldemar Miężał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Profesjonalna Obsługa Klienta wątek zamknięty Od samego początku kontakt w formie elektronicznej z Panem Jarosławem -...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

Perfekcja. wątek zamknięty Obsługa przemiła, niby to ich praca, ale nie wszędzie poziom obsługi jest tak...
~Mat.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Na -4 wątek zamknięty Denerwujące jest to , że ocena serwisu zależy do kogo trafimy ( mechanicy ) ....
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Kupiłem u nich Lancię i jestem bardzo zadowolony. Na razie mogę ocenić tylko...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

109

wątków

do góry