Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fiat bravo II wątek zamknięty Szybko, profesjonalnie. Polecam ten warsztat.
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 stycznia 2019

Wymiana kół. wątek zamknięty Terminowo, profesjonalnie i szybko. Elastyczne podejście do klienta.
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

fachowcy i terminowi wątek zamknięty fachowcy bez uwag dobra lakiernia
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

usługa lakiernicza wątek zamknięty Lakierowanie błotnika po kolizji wykonane bez zarzutu i na czas. Oddany...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo szybko i profesjonalnie
~Daniel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

super lakiernik - gorąco polecam wątek zamknięty Namiar na Auto Service Stanley otrzymałem od kolegi i nie zawiodłem się -...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

Usługa lakiernicza wątek zamknięty W dniu dzisiejszym odebrałem auto z lakierni. Auto zrobione naprawdę...
~T.N.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

naprawa zderzaka wątek zamknięty Byłem tam po raz pierwszy. Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko i sprawnie....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

naprawa samochodu wątek zamknięty Dobry, profesjonalny warsztat. Naprawa samochodu wykonana szybko i sprawnie.
~Leszek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

vw passat 2010 wątek zamknięty Naprawa blacharsko-lakiernicza bardzo profesjonalna i wręcz błyskawiczna.Po...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2018

Świetna robota wątek zamknięty Usługa wykonana starannie, na czas. Polecam.
~S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Fiat 500 wątek zamknięty Fiat 500 - oddany do naprawy i lakierowania wyprysków rdzy oraz drobnych...
~Roland
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Iveco Daily wątek zamknięty Fachowa obsługa bardzo krótki czas realizacji. Polecam
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo dobrze, szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt biura...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Naprawa klimatyzacji wątek zamknięty Dopiero w tym warsztacie naprawiono mi klimatyzację. W innych warsztatach nie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Wymiana tylnego zderzaka w Astrze J wątek zamknięty Szybko, sprawnie, profesjonalnie.
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

polecam wątek zamknięty wykonali naprawę z oc sprawcy i wszystko super, bez zastrzeżeń. Polecam!!!
~piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2018

Warsztat godny polecenia ! wątek zamknięty Warsztat działa bardzo sprawnie z bardzo miła Panią w biurze, zdiagnozowali...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

po stłuczce wątek zamknięty Naprawiałem samochód po stłuczce, w ramach ubezpieczenia. Naprawa wykonana...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2018

fachowo wątek zamknięty Polecam warsztat Stanley. Obsługa bardzo sprawna . Szybko i fachowo. Po...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry