Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
OPINIA O JAKOŚCI USŁUG wątek zamknięty Miła,sympatyczna,profesjonalna i terminowa obsługa.Cena bijące na głowę...
~ZENON K.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Honda CRV wątek zamknięty Moja 11 letnia Hanka po wizycie w Stanleyu wygląda jak po wizycie w...
~IC
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 października 2012

Gorąco POLECAM!!!!! wątek zamknięty Profesjonalna i solidna obsługa. Szybkie i dokładne wykonanie usługi. Ceny...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 października 2012

TOYOYA YARIS wątek zamknięty W wielką przyjemnością muszę pochwalić warsztat AUTO SERVICE STANLEY za...
~Yaris
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Naprawa samochody po kolizji wątek zamknięty Popieram opinię poprzednich klientów tego zakładu, gdyż zleconą naprawę...
~Antoni Jezierski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

Stanley wątek zamknięty Bardzo fachowy zaklad. Nie ma co sie rozpisywac- wszystko tak jak powinno byc
~Jurand
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2012

naprawa lakiernicza wątek zamknięty Byłem po raz pierwszy w tym zakładzie z polecenia znajomego i nie zawiodłwm...
~Zbigniew Neumann
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

FORD wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Obsługa przede wszystkim fachowa, poza tym miła,...
~Przemek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 października 2012

AUTO SERVICE STANLEY wątek zamknięty POLECAM USŁUGI TEGO ZAKŁADU. Moje auto po kolizji zostało naprawione...
~Adamczyk Wojciech
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług Stanley gdynia chyba w koncu znalazłem...
~Jarek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 września 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Pełen servis Bardzo fachowa i miła obsługa. Klient jest informowany na...
~Roman Szelewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

Również gorąco polecam! wątek zamknięty Miła obsługa, super podejście do klienta, profesjonalizm w każdym calu -...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Ania Sz - opinia wątek zamknięty Wspaniałe podejście do klienta,życzliwi i sympatyczni pracownicy.Autko jak...
~Ania Sz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

buli w lakierni wątek zamknięty naprawa i przebieg tak jak sie nalezy. po malej stluczce, niezawinionej, po...
~magdalena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2012

Warsztat na 5 plus wątek zamknięty moja astra miała spotkanie z dzika zwierzyna, po moje wygranej walce z...
~michal
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

HONDA CR-V wątek zamknięty Mila, uczciwa i profesjonalna obsluga. Terminowe zalatwianie spraw. Moja...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

Ola - opinia wątek zamknięty W dniu wczorajszym podjechałam Hondą do serwisu z ogromną rysą na lakierze...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

wszyscy naprawiamy auta u Stanley^a !!! wątek zamknięty profesjonalna i miła obsługa,załatwili z Wartą wszystkie formalności bez...
~Jerzy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam ten warsztat .Naprawa bezgotówkowa , sumiennie ,...
~Włąścicielka Sang Young
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lipca 2012

Super Zakład wątek zamknięty zostawilem samochod do naprawy po drobnej stluczce w ramach OC AXADirect....
~ratcisko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry